CH 212 (Sexy)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.08.08 19:23
CH 212 (Sexy)

Můžete je, prosím, porovnat? Jsou si nějaký způsobem (základem) podobné? Do klasické 212 jsem se zamilovala, manžel ji má moc rád, okolí chválí, ale na podzim, zimu bych raději něco hřejivějšího, sladšího… A taky aby lépe držela :) . A proto mě láká verze 212 Sexy :wink:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 09.08.08 21:54

Nejsou si podobné ani špendlíčkem :) . Klasická 212 je moje stálice, tu novější sexy jsem nemohla, dávala jsem ji pryč po půl roce marné snahy jí přijít na chuť, nehezky se rozkládá do takové jakoby „upocenosti“. Klasika jsou bílé kytky, sexy je cukr a koření, ale neoriginální, takové nic moc.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.08.08 22:08

Klasická 212 je opravdu velmi příjemná vůně, se kterou bych řekla člověk za žádných okolností nešlápne vedle, jde ji vzít kamkoliv a kdykoliv, je to pro mě neokázala luxusní vůně. Kdežto Herrera 212 Sexy je tuctovka, totéž podle mého názoru potkalo pánské 212 - původní nádhera, 212 sexy - o ničem, jakoby si řekli, sladší = sexy a udělali z toho guláš :lol: :lol: :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Bestie
Učednice 62 příspěvků 10.08.08 11:03

Vubec si nejsu podobne. Sexy je cukrova vata… najit stycne body je fakt tezke. Mne se teda libi obe, ale klasicka je o mnoho levelu nad Sexy.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 10.08.08 11:31

Tak já to mám přesně naopak. Klasická 212 je pro mě květinová nuda, typ vůně neurazí nenadchne a sexy je pro mě smyslný parfém sladce dřevitý.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 10.08.08 11:46

Ja som asi nejaka vynimka, ale 212 mam a nerobi mi dobre, vadi mi, nech sa snazim ako chcem, proste kvetinovka...­..212 Sexy som pouzivala pred rokom a pre mna je to prijemna, ako pise Sam zmyselna a sexy vona, sladko ženská, krasna…Do urcitej miery a v urcitej faze
je podobna Euphorii, ale ta je tazsia, Sexy je taka hravejsia, veselsia.
Keby som si mala vybrat medzi nimi, ruzova 212 jednoznacne zvitazi.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 10.08.08 12:03
Iris píše:
Můžete je, prosím, porovnat? Jsou si nějaký způsobem (základem) podobné? Do klasické 212 jsem se zamilovala, manžel ji má moc rád, okolí chválí, ale na podzim, zimu bych raději něco hřejivějšího, sladšího… A taky aby lépe držela :) . A proto mě láká verze 212 Sexy :wink:
to jsme ti pomohly co?
Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 10.08.08 12:27

Tak v podstate sme ich porovnali :). Su si dost podobne, akurat 212 je kvetinovka, vona cistoty, jednoduchsia, „sterilnejsia“ na denne nosenie… 212 Sexy je sladsia, drevita orientalka, ma v sebe tony z 212, akurat je obohatena o tu zmyslenost, vyraznejsiu zenskost, viac zaujme, ja som ju nosila aj cez den,ale je krasna aj na vecer… No uz fakt neviem co napisat…:)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 10.08.08 13:37

Holky i tak díky moc :-).
Na některých webech v recenzích psali, že podobné si jsou (a já se teď delší dobu k očichání nikam nedostanu a budu objednávat, takže mě svrběly prsty vzít i Sexy), ale jak čtu, asi bych tam tu podobnost najít nemusela, takže raději nebudu riskovat :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist