Ch. Dior - Dior Bronze Sweet Sun

mety 04.08.08 14:29

Ch. Dior - Dior Bronze Sweet Sun

Hezký den všem, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s tímto letním Diorem bez alkoholu, složení mě velmi láká :
mandarinka, pomeranč, jasmín, květiny, zázvor, vyzkoušet není kde, viděla jsem ho jen na internetu, byla jsem v Marrionatu i Sephoře a tam ani nevěděli, že něco takového existuje, tak budu ráda, jestli ho některá máte, když se podělíte o své pocity. Díky :shock:

Reklama

Evax 04.08.08 15:00

Zkoušela jsem si ji před poměrně delší dobou: hlavní zážitek, který mi utkvěl v paměti, že jsem ji musela jít /opakovaně/ smývat :speechless: :oops: Voněla divně, nevím, jak bych „divnost“ popsala, zkrátka velice nepříjemně podivný, složením neidentifikovatelný a umělý puch. Navíc jako dámská vůně se mi také nepozdávala :oops: Naslepo bych ji určitě nedoporučila.

coccinelle 05.08.08 10:42

Já tu vůni mám, je pravda, ža je taková zvláštní, ale ohlasy jsou pozitivní, je trochu podobná Bronze Goddess bez kokosu. Opravdu spíš taková opalovací vůně, není špatná, jestli chceš odstřik, napiš mi do soukromých zpráv.

lovertita007 20.05.14 07:34

Dior bronze sweet sun

Holky nevíte prosím zda je tato vůně úplně pryč z výroby, nebo se dá někde koupit?
Kdysi jsem ji měla, pak se prý přestala vyrábět, ale včera voněla holčina v metru touto vůní nebo aspoň na 99% totožnou. Je nějaká, která se ji opravdu moc podobá? děkuji moc za rady.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist