Ch. Dior - Dior Bronze Sweet Sun

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
mety
Učednice 168 příspěvků 04.08.08 14:29
Ch. Dior - Dior Bronze Sweet Sun

Hezký den všem, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s tímto letním Diorem bez alkoholu, složení mě velmi láká :
mandarinka, pomeranč, jasmín, květiny, zázvor, vyzkoušet není kde, viděla jsem ho jen na internetu, byla jsem v Marrionatu i Sephoře a tam ani nevěděli, že něco takového existuje, tak budu ráda, jestli ho některá máte, když se podělíte o své pocity. Díky :shock:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 04.08.08 15:00

Zkoušela jsem si ji před poměrně delší dobou: hlavní zážitek, který mi utkvěl v paměti, že jsem ji musela jít /opakovaně/ smývat :speechless: :oops: Voněla divně, nevím, jak bych „divnost“ popsala, zkrátka velice nepříjemně podivný, složením neidentifikovatelný a umělý puch. Navíc jako dámská vůně se mi také nepozdávala :oops: Naslepo bych ji určitě nedoporučila.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
coccinelle
Učednice 194 příspěvků 05.08.08 10:42

Já tu vůni mám, je pravda, ža je taková zvláštní, ale ohlasy jsou pozitivní, je trochu podobná Bronze Goddess bez kokosu. Opravdu spíš taková opalovací vůně, není špatná, jestli chceš odstřik, napiš mi do soukromých zpráv.

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
lovertita007
Učednice 45 příspěvků 20.05.14 07:34
Dior bronze sweet sun

Holky nevíte prosím zda je tato vůně úplně pryč z výroby, nebo se dá někde koupit?
Kdysi jsem ji měla, pak se prý přestala vyrábět, ale včera voněla holčina v metru touto vůní nebo aspoň na 99% totožnou. Je nějaká, která se ji opravdu moc podobá? děkuji moc za rady.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist