Champs-Elysées

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darka  18.01.08 08:24

Zaujala ma tato vona, citala som mnohe rezencie vratane od Adi. Niektore recenzie si protirecia, tak by som chcela vediet, aka je to vlastne vona. Mne sa pacia orienty, aj tie silne, ale uvazujem, ze na jar si kupim nieco ine, kvetinovejsie ale aby vona bola vyrazna. Je Champs-Elysées jednou z takych. Totiz Guerlain nie je bezne dostat v parfumerkach tak aspon takto si ju priblizim.

Reakce:

aisha
Učednice 40 příspěvků 18.01.08 09:58

Já jsem si koupila před rokem Champs-Elysées naslepo v grogerce, za tu cenu to nešlo nekoupit. Už mám poslední zbyteček, nosím jí ráda, ale ne zas tak často. Je taková jak píšeš, hodně květinová, příjemná, možná jiskřivá, nosím jí přes den, kancelář apod. a bývá mi chválena. Neznám ostatní Guerlainy, ale četla jsem že tahle vůně je úplně jiná, taková méně výstřední. Když jsem k ní poprvé přičichla, byla mi ta vůně velmi povědomá,a stále jako bych ji od někud znala, když se navoním. Doteď jsem ale nepřišla na to, co mi připomíná…Ori­entální a silná rozhodně není, výrazná trochu ano, ale rozhodně ne obtěžující, neobtěžuje ani mě (ráda jí „nasávám“) a ani okolí. Té smyslnosti tam také moc nevidím, na večer jí nenosím…pokud máš takovou představu jak píšeš, tak bych do ní šla:-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 18.01.08 10:20

Přidávám se k názoru Aishy.CHE je přesně taková,jak ji popisuje.Vidím nebo cítím ji jako veselou jásavou jarní vůni se štekou francouzského šarmu a elegance.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Darka  18.01.08 10:37

Dakujem za nazory, moze byt pekna, ja sa niekedy doslova vyzivam v opojnych vonach, skor ale v zime, ako som spominala chcem nieco jemnejsie na jar ale podla Vasho opisu mi pride taka nevyrazna, chcem nieco vynimocne, jasave a zaroven tajomne a trochu omamne. Poradite?

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 18.01.08 11:16
aisha píše:
Já jsem si koupila před rokem Champs-Elysées naslepo v grogerce, za tu cenu to nešlo nekoupit. Už mám poslední zbyteček, nosím jí ráda, ale ne zas tak často. Je taková jak píšeš, hodně květinová, příjemná, možná jiskřivá, nosím jí přes den, kancelář apod. a bývá mi chválena. Neznám ostatní Guerlainy, ale četla jsem že tahle vůně je úplně jiná, taková méně výstřední. Když jsem k ní poprvé přičichla, byla mi ta vůně velmi povědomá,a stále jako bych ji od někud znala, když se navoním. Doteď jsem ale nepřišla na to, co mi připomíná…Ori­entální a silná rozhodně není, výrazná trochu ano, ale rozhodně ne obtěžující, neobtěžuje ani mě (ráda jí „nasávám“) a ani okolí. Té smyslnosti tam také moc nevidím, na večer jí nenosím…pokud máš takovou představu jak píšeš, tak bych do ní šla:-)

Znám tuto vůni už dávno, vždycky jsem ji srovnávala se šampanským :), s takovým sladším šampanským, ne suchým, je jiskřivá, rádostná a lehkomyslná , podle mě se hodí jak na denní nošení , tak i na různé příležitosti, je to prostě vůně radosti a bezstarostného přístupu ke životu, když je vám smutno - tak vám zvedne náladu :).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 26.01.08 18:36

Koupila jsem si ji za překvapivě příjemný peníz v drogerce, líbí se mi, splývá se mnou od prvního polití. Je květinová, ale tak nějak jinak než květinovky, které vnucují prodavačky v kamenkách, tahle je chic. A nepůsobí lacině, to je další plus.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 16.02.11 12:58

Zdensy rozhodně s tebou souhlasím. Nemůžu se té vůně nabažit. Hlavně nechápu, jak jsem mohla tak dlouho otálet než jsem si ji koupila.
Oleko to je právě ono, zvedne člověku náladu.Sice se s ní teprve seznamuji, ale mooc se mi zamlouvá.

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 16.02.11 15:36

Jarní, veselá, optimistická. Ovšem můžu nosit jen čistý parfém, ten je dokonalý :heart:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 16.02.11 15:43

Právě jsem koukala na čistý parfém Champs-Elysées, ale už jsem zapsaná na hromadu medvíďat, takže finančně bych to už asi nezvládla :bang: Ale uvidím a třeba neodolám. :mrgreen:

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 16.02.11 15:48

Neodolej, fakt za to stojí :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 16.02.11 15:58

Tak to ti věřím, že za to stojí. Ale musela bych nějaký medvídě zrušit(protože kdybych chtěla č.p. CH-E, rozhodně bych netroškařila), což rozhodně nechci a asi to ani neudělám. Jediný co vím je to, že si to nechám projít hlavou. Ale je mi dopředu jasné, jak se rozhodnu :mrgreen:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 17.02.11 10:28

Koukám, že na netu nabízí EdT a EdP.. je v nich nějaký markantní rozdíl? :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 18.02.11 20:50

No já si nemůžu pomoct, možná to holky popřou, ale cítím především markantní rozdíl mezi edt (měla jsem odstřik) a č.p.. To je jako nebe a dudy. Normálně bych si Ch-e nekoupila, ale č.p. patří mezi moje nej vůně a velká láska. Tady se vážně vyplatí investovat do čistého parfémíku.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

bziki
Nováček 26 příspěvků 11.11.12 14:14

Ja sa nemozem dockat jari (a to len este ani nezacala zima :D), aby som si kupila CHE..v tomto som trochu divna, ale vone si vyhradne spajam s pocasim a naladou a prave tato nadherna vona mi pride byt veselo-elegantna, hrava, iskriva a plna zivota, ako stvorena na jar :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist