Chance Eau Vive (Chanel)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 21.04.15 19:27
Chance Eau Vive (Chanel)

Chanel Chance Eau Vive

HLAVA: grapefruit, červený pomeranč
SRDCE: jasmín
ZÁKLAD: vetiver, bílé pižmo

NOS: Olivier Polge

Na trhu by měla být od června 2015

http://www.fragrantica.com/…e-30796.html

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 21.04.15 23:28

njn, aj Chanel už musí robiť vody

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Isadorka  12.06.15 13:12

Pokud se nepletu, neměla byt dnes uvedena na trh? Nepotkal jste ji někdo, objevila se u nás? Případně jaka je? Jsem na ni opravdu hodně zvědava. ..

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 12.06.15 14:53

@Isadorka
Taky mě zajímá ;) .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

kristi2
Nováček 11 příspěvků 12.06.15 22:05

Dneska byla uvedena v Sephore na Floře.. 50 ml za 2250 Kč. Spousta grepfruitu, pak se na chvilku ustálí na mechovem podkladu a je pryč. Po prvním pričichnutí jsem si říkala, takova voděnka, to nemůže byt Chanel… Po nejaké době tam náznak byl, ale než jsem se stihla privonět znova, Chance byla fuč:)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5863 příspěvků 12.06.15 22:19

@kristi2
Přesně tak o ní mluvila moje kamarádka. Po chvilence NIC.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2855 příspěvků 13.06.15 09:54

@kristi2 @Eunika hmmm tak to je zajímavé…no a nemohlo tomu přispět to včerejší vedro???Já měla dopoledne Chanci EDP a jako bych neměla nic!! Odpolední deo Coco M však voněla parádně!!! já bych ji ráda vyzkoušela…nevíte jestli ji mají v Douglasu???…jako ještě mě napadá že např. Tendre na sobě taky moc necítím …ale okolí ano.. :think:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 13.06.15 11:50

souhlasím, že je nutno ji brát jako svěženku na léto, nic převratného nečekejte, je svěží, potěší, osvěží, je to něco jako Hermes monsieur li nebo rose ikebana, prostě živá voda…stejně jsem si ji koupila :-) bylo k ní spousta dárečků a 20% sleva…ale jestli ji mají i někde jinde než na Floře nevím, ale spíše si myslím, že ne…a mimochodem ani na Floře už ji asi nemají, protože jsem brala poslední 50 ml a už tam myslím byla jenom jedna nebo dvě 100 ml…pokud teda nevytáhli nějaké další balení někde ze skladu…nicméně akce s dárečky měla trvat jenom včera…když jsem odcházela tak dárečků tam měli ještě dost, tak třeba to protáhnou…a myslím, že tam měli i jiné dárečky, zdá se mi že tam měli origo vzorečky a snad něco co vypadalo jako zrcátka, ale nevím k čemu to dávali :nevim: mě slečna říkala, že k nové Eau Vive se dávají bloky a psaníčko Chanel, což jsem taky dostala… :palec:

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2855 příspěvků 13.06.15 11:54

@Venea aha…tak zatím jen Praha…hm…no ale gratuluji k přírustku a dárečky navíc vždycky potěší :palec:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 13.06.15 11:57

@Venea tak to sa oplatilo :palec:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kristi2
Nováček 11 příspěvků 13.06.15 12:22

Ja jsem si ji taky koupila a dneska opět testovala. První sekundy je to jako spadnout nosem do oranžády, moc se mi ten pomeranč nelíbil, byl takový lepkavý, až escadovský:) naštěstí rychle zmizel a zavanuly na mě tóny dřevité, mech, možná i kořen kosatce, na které dopadla hromada zralých grepů. Vůně se změni postupně do mýdlova, je to hořké mýdlo a je to Chanel. Ostré citrusové tóny mizí a zůstane zavan čistoty jako když vyjdete ze sprchy v luxusním hotelu:) Mám rada kombinaci citrusů a dřevitých tonů, Eau de Merveilles je mojí stálicí, ale tam kde jde Hermes na dřeň, hořkost je tak intenzivní, neotřelá až zneklidňující, Chanel je krotký, decentní jako dobře vychovaná slečna z penzionátu. Umím si ji představit skoro na každé ženě s trochou vkusu a to je její slabá stránka. Jinak vůně je to hezká, ale tyhle vodičky pro každého rychle se zají.
@Venea to růžové zrcátko byl také vzorek vůně, ale dávali ji k něčemu jinému, ŕikala slečna na Floře, k čemu neřekla. Nicméně dárky mě uspokojily:) I když bych ráda i tu kaméií, co dávají v buticích Chanel:)

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2855 příspěvků 14.06.15 09:43

@kristi2 a jak hodnotíš výdrž??

kristi2
Nováček 11 příspěvků 14.06.15 19:15

@Arlet tři střiky na zápěstí hodinu a pul:) je jasné, ze je nutno tyto vůně nastříkat na oblečení, což zkusím zítra. Přijde mi, že Eau Fraiche vydrží mnohem víc ( což může být dáno tím, že mě moc nesedí, vadí mi v ní cosi štiplavého:) Víc vydrží i Cristalle Eau Verte. Mimochodem mnohem zajímavější chanelovská citrusovka.

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 14.06.15 20:21

Zatím jsem nezkoušela, ale nechápu, proč, proboha, má Chanel zapotřebí ředit své umění v dalších odnožích, které jak rychle vyjdou, rychle zapadnou v propadlišti parfémových dějin.
Soudím tak podle toho, co tady čtu od dam, které ji již vyzkoušely, nebo dokonce zakoupily.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 14.06.15 20:26

I když to sem tématicky nepatří, neodpustím si poznámku o tom, že mě daleko více baví novinky od dalšího velikána v parfumerství, YSL - většinou co novinka, to zcela originální počin, v naprosto odlišném duchu než předchozí parfémy a většinou se z nich stávají kousky, ke kterým se ráda a pravidelně vracím, stávají se mou klasikou.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist