Chanel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 16.09.08 17:20
Chanel

Ahoj holky,

prosím, mohly byste mi poradit s výběrem parfému?
Rozhoduji se mezi Chanel Coco Mademoiselle a Chanel Chance. Obě vůně na mě voní svěže a vlastně i dost podobně. Kterou byste mi doporučily? Raději bych tu, které je méně sladká. Je mi 21 let a mám raději těžší vůně. Za případné rady předem děkuji.

P.S.: Pokud mi doporučíte úplně jinou vůni, budu taky ráda…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25871 příspěvků 16.09.08 17:23

Zkoušej opakovaně obě dvě … která se ti bude líbit víc (po pěti minutách, po hodině, po delší době …) ta bude ta pravá. Jinou radu si neumím přestavit :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 19:06

Mademoiselle jsem měla a Chanci mám na ruce teď a příjde mi svěžejší, ale souhlasím s Domenicou, zkoušet a zkoušet, není nejlevnější, tak aby tě pak neomrzela…

Forever and Ever
Acqua di Gi

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 16.09.08 21:27
...

Těžko říci, musíš sama vědět, co Ti voní více, ale pro mne je těžší a elegantnější Coco Mademoiselle a hezčí a originálnější;-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

16.09.08 21:45

…jsem v Tvém věku a používám chanci, coco m. jsem na sobě jednou měla, ale dusila mě a přišla mi sladší.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.09.08 21:56

To je těžké, každá vnímáme vůně jinak. U těch Chanelů je to ošemetné. Já třeba Coco Mademoiselle nemůžu, absolutně mi nesedí, bolí mě z ní hlava. Přitom většině mých kamarádek připadá krásná. Chance je pro mě zase taková lehce tuctová, ale kdybych si měla vybrat, kterou dostat jako dárek (ani jednu bych si nekoupila sama), tak radši tu Chance :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 22:26

Já se Chancí kvůli tomuto tématu navoněla a kdybych si musela vybrat, tak Chanci, je svěžejší než Mademoiselle, i když malilinko do pánska. Neukvapuj se, přečti si recenze a zkoušej…

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 16.09.08 22:30

Chance mi po rozvonění přijde taková upižmovaná, daleko víc živočišná, než Mademoiselle, ta na mně voní celý den krásně

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.09.08 22:32

Já bych asi poradila Coco Mademoiselle, Chance jsem do pondělka měla na poličce, ale z nějakého neznámého důvodu mi začala lízt krkem. Na nějakou dobu ji nemůžu ani cítit :? . Sladší mi přijde taky asi CM, ale ne o moc.
A ještě: upřednostnila bych verzi EDP u obou vůní. EDT se mi tolik nelíbily.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.09.08 22:34

Chance mi přišel už po 30 ml trochu nudným :(, Coco Mademoiselle jsem tak dlouho ve srovnání s Chance nepouživala , mě se jeví Coco M. něžnější.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Fleur  16.09.08 22:49
zdensy píše:
Chance mi po rozvonění přijde taková upižmovaná, daleko víc živočišná, než Mademoiselle, ta na mně voní celý den krásně

Zdensy, díky za lexikální obohacení! Výraz „upižmovaná“ je neodolatelný a výstižný.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 23:12
Fleur píše:Zdensy, díky za lexikální obohacení! Výraz „upižmovaná“ je neodolatelný a výstižný.

Tak teď v tom mám hokej :shock: jak je to tedy pižmo vs. mošus, je to stejný nebo není? Jestli ano, to by pak byly mošusové vůně vlastně pižmové? Omlouvám se za svoji neznalost :oops:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 16.09.08 23:35
...
Vera píše:
Fleur píše:Zdensy, díky za lexikální obohacení! Výraz „upižmovaná“ je neodolatelný a výstižný.
Tak teď v tom mám hokej :shock: jak je to tedy pižmo vs. mošus, je to stejný nebo není? Jestli ano, to by pak byly mošusové vůně vlastně pižmové? Omlouvám se za svoji neznalost :oops:

Pižmo rovná se mošus, alespon já v tom už nějaký ten pátek žiji…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  16.09.08 23:39

Ano, pižmo je mošus, živočišná přísada z výměšků samičích žláz. Ale umošusovaná rozhodně nezní tak úžasně jako Zdensyna upižmovaná Coco.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 23:44

…jsem si to myslela, ale právě mě mátlo, že některé vůně jsou na něm založené…a přitom voní pěkně, ale ono je to asi jako s každou jinou složkou, voní nebo nevoní podle toho jak a s čím je namíchaná a co to potom na kůži udělá, já mám třeba mošus ráda, ale v některých vůních je hodně těžký, trochu jako navoněný zpocený chlap :shock:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist