Chanel Allure EDP flakón testeru

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 29.11.12 08:20
Chanel Allure EDP - detaily flakónu testeru

Mohla by nějaká hodná dáma přiložit vlastní fotky TESTERU EDP Chanel Allure pro srovnání, prosím?

Moje láhev se mi nějak nezdá…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.11.12 09:41

Ja síce nemám tester Allure, ale myslím, že by mal mať na zadnej strane symboly, ako to vidno na obrázku.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.11.12 09:42

A ešte poznámka, všimla som si množstvo testerov Chanelu (aj s testerovou krabičkou) na eBay za veľmi dobré ceny a všetky pochádzajú z Bulharska, tak neviem :think: .

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.11.12 09:48

@Frantatata nevidím vzadu dole kód :!
Vypadá to ako fejk. Hlavne tá posledná fotka zospodu, to hrubé sklo.
A beliala má pravdu, všetky terstery Chanelu majú vzadu kresbu.
Kde si kupoval?

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 29.11.12 10:15

Potřeboval bych opravdu z dalšího nezávislého zdroje potvrdit, že všechny testery Chanel Allure EDP mají vzadu kresbu. ;)
Mohla by se ještě nějaká hrdá majitelka vyjádřit k tomu, prosím ???

Včera jsem si to byl ověřit v OC na Smíchově v parfumeriích Marionnaud a Sephora. Podrobně jsem si flakóny prohlížel, opravdu oba testery měly vzadu kresbu, proto se mi to nezdálo. (I můj tester Allure Sensuelle má vzadu kresbu). Nepozdávalo se mi ani písmo Allure, barva, ale to mohlo být jiným osvětlením v prodejnách, nebo jeho umístění, to moje vidím příliš nahoře.
Bublinky ve skle na mém flakónu od Chanelu???
I to je vadné…
Prodejkyni jsem upozornil, ta se však velmi přesvědčivě hájí, přivezla jí ho kamarádka z Německa z parfumérie, kam sama chodí…
Když ta vůně se mi zdá jaksi nanicovatá, na našich rukách je za chvíli /po 2 hodm max./ fuč. Vždyť to má být držák !

Nejhorší na tom, že jedna vskutku velmi vážená aromačka mi včera po aplikaci dodatečně potvrdila, že si myslí, že jde o originál, její názor fakt nemohu brát na lehkou váhu…

Dnes kmitám do OC Smíchov s foťákem.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frankie  29.11.12 10:31

@Frantatata
Já jsem měla tester Allure EdP 100 ml, můj měl na zadní straně kresbu, jak o ní píšou @Evulik a @beliala. Ale spotřebovala jsem ho před více než rokem, takže flakon už nemám, abych ho vyfotila… :(

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 29.11.12 10:41

Já mám tester Allure Sensuelle

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.11.12 10:45

@Frantatata Hlavne pozri, či má vygravírovaný kód. Ak nemá kód, nie je to originál.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 29.11.12 12:41

To: Myskamauska:
Můj Allure Sensuelle kresbu vzadu na flakónu má obdobnou, to sedí.

To: beliala
Nemá opravdu nikde žádný kód, už mi stoupá adrenalin… ;)

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 29.11.12 18:41

Mám 100ml EDP-tester. Na přední straně je zlatý nápis ALLURE a pod ním CHANEL. Na zadní straně je kresba a pod ní nápis Démonstration,Ne peut étre vendu, Tester - not for sale a pod těmito nápisy je vygravírovaný kód 0802. Dno má shodné nápisy s tvojí fotkou. Žádné bublinky ve skle nemám. Dám sem fotky, jen co se mi nabije foťák ;) .
A ještě můj postřeh z Německa, kde v parfumeriích a drogeriích celkem hojně nakupuji.....VŠEC­HNY testery tam mají vzadu kresbu. NIKDY jsem tam neviděla tester určený k prodeji :think:

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 29.11.12 20:29

Děkuji všem zainteresovaným. :kytka:

Dnes jsem šťastně zabil několik hod svého života brouzdáním po pražských parfumériích, celkem jsem jich navštívil 7 (šťastné číslo), v 5 vystavovali produkty od Chanel.
Všechny flakóny měly vzadu charakteristický šestihran, nicméně všiml jsem si rozdílů v barvě/tloušťce písma Allure, ne všechny měly nápis Allure a pod ním Chanel. Všechny flakóny byly bez bublinek, někde jsem cosi jako kód našel, ale někde ne a ne na něj přijít, nebo tam fakt nebyl?… ale přičítám to svému unavenému zraku a umělému osvětlení, kdy mi slzí oči. Fotit se nesmělo, ptal jsem se 3×, pak už toho nechal.

Rád bych ještě poprosil aromačku elisen3 o umístění fotek jejího flakónu ze všech stran.

barbucha  29.11.12 20:54

@Frantatata
No a porovnal jsi hlavně ten parfém?! Ve stejnou dobu (!) si na jednu ruku stříknout ten „tvůj“, a na druhou třeba v Sephoře?

Flakon není úplně tip top, ale obsah se mi zdá úplně v pořádku. To říkám jako velmi vážená aromačka, muhehe.

Je to záhada.

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5692 příspěvků 29.11.12 21:07

Příspěvek upraven 29.11.12 v 21:09

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5692 příspěvků 29.11.12 21:09

@Frantatata
Mám tester Allure EDT a taky má kresbu na zadní straně ;)
Omlouvám se, příspěvek se mi vložil dva krát :think:

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 29.11.12 21:32

Zkusila jsem fotit, ale chce to denní světlo :think: . Kód na zadní straně se mi vyfotit nepodařilo vůbec, ostatní fotky taky nic moc… :?

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist