Chanel Allure Homme Sport - padělek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Stevicek
Nováček 3 příspěvky 21.12.11 09:02
Chanel allure homme sport

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu, zdali tento parfém není padělek. Nejsou nikde vyražená sériové čísla, ani na flakonu ani na krabičce. Největší anomálie,že na flakonu ze spodní strany je napsáno Eau De Parfum. Na krabičce Eu De Toilette. Přidávám fotky.
https://plus.google.com/…239556402913?…
Děkuji za jakoukoliv radu.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Miguel de Saler
Učednice 31 příspěvků 21.12.11 11:39

Určitě je to padělek, jelikož allure homme sport se nevyrábi v koncentraci EDP.
Víčko má u originálu na tom stříbrném kroužku nápis CHANEL a na flakonu je uvedeno MADE IN U.S.A., kdyžto na krabičce MADE IN FRANCE. + to složení na krabičce má xx složek s různými chem. názvy, ne jen 3. A každopádně ještě chybí sériová čísla.

Na poličce 23 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 77 parfémů
 
Stevicek
Nováček 3 příspěvky 22.12.11 11:18

Ok Děkuju

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
filatelistka  24.12.11 12:38

Ako fejk celkom slusne spraveny. Hlavne je to seriove numero a aj vrchnak nie je taky (na kraji) zaobleny. Kolko ta to vyslo? a kde si to kupoval?

 
krumlovák  27.12.11 09:24

Že je to podvrh,je zřejmé z nápisu Made in USA,Chanel nenechává své výrobky plnit v zahraničních kosmetických firmách.U mnohých parfémů to je sice obvyklé,ale zároveň je na štítku uvedeno místo a značka plnící kosmetické firmy.Což zde není ani náhodou.Napsat jakousi ulici v New Yorku je stupidní.A dále svár obalu je víc než prapodivný.Ale není to první případ… :mavam:

 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist