CHANEL Chance Eau Fraiche

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hells
Nováček 3 příspěvky 20.11.09 07:41

http://www.aukro.cz/…285219_chane … 100ml.html

Bohužel jsem se taky nechala chytit slovy „nevhodný dárek“!
pak jsem si všimla, že prodávající do aukce dává tento parfém každý týden nový a se stejným komentářem! Grrr!!

Po rozbalení měl flakon ostré hrany, kovová páska nesplývá s povrchem flakonu, ve skle flakonu jsou patrné bublinky, vůně na kůži vydrží cca hodiny! Fakn zkušenost za 1200Kč!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 20.11.09 07:57

relativně nový prodávající na aukru ( od listopadu ), tak u toho bych do parfemu raději nešla :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Diorka
Učednice 112 příspěvků 20.11.09 08:17

To me fakt stve, co je to za lidi? Ze se vubec nestydi! No a da se s prodavajicim domluvit, ze mu ten padelek posles zpet a penize ti budou vraceny?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.11.09 08:39

Domluvit se dá pokud je to seriozní člověk , ale pokud ví že prodává padělky a vydavá je za origo tak si myslím že máš peška :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 20.11.09 08:44

…seriozní člověk neprodává padělky a pokud se s ním dá domluvit a peníze vrátí,tak jen ze strachu,že by ho mohli vyrazit z Aukra.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 20.11.09 09:00

no každopádně bych mu zkusila pohrozit, že to vezmu přes aukro.. za zkoušku člověk nic nedá a možná to zabere :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Diorka
Učednice 112 příspěvků 20.11.09 09:12

Ta cena neni zadna sranda, 1200.- za padelek je cena troufala a ja bych to jen tak vysumet nenechala. Pokud dokola vystavuje prodejce tu samou vuni se stejnym komentarem ( nevhodny darek a podobne zblepty)… mam za to, ze velmi dobre vi, ze jde o padelky… kde se bere ta drzost?! Nerozumim tomu- copak nas ma za blbce? :x

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Hells
Nováček 3 příspěvky 20.11.09 09:19

Prodejci jsem hned ráno psala email a před chvilkou přišla veskrze kladná odpověď, je svolný stornovat transakci (já vrátím „Chanel“ a on peníze), tak uvidím, snad to dobře dopadne.
Nicméně, tohle bylo dobrý ponaučení!

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 20.11.09 09:39

už jsi mu napsala hodnocení?

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 20.11.09 10:36

Hrozné na tom je, že ten prodejce má 5 pozitivní hodnocení za totéž zboží a že si padělku (pokud jsou ta hodnocení věrohodná) ještě nikdo nevšiml. A člověk to (myslím tu „vůni Chanelu“) pak má na veřejnosti, ve školách atd. potkávat :twisted:

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 20.11.09 10:57

Tak přesně tohle jsem si myslela taky,jak je možné,že má pozitivní hodnocení.když prodává padělky?

Hells
Nováček 3 příspěvky 20.11.09 11:03

No protože ten padělek poznáš jen když máš možnost srovnání s originálem, ale pokud máš ten parfém poprve, akorát tě naštve, že Chanel vydrží vonět max 2hoďky.
Ale je to dobrý přivýdělek! :-D Koupíš tak za cca 100Kč a prodáš za 1200Kč!

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.11.09 11:15
Myskamauska píše:
Tak přesně tohle jsem si myslela taky,jak je možné,že má pozitivní hodnocení.když prodává padělky?

:) logicky se znaly clovek divi, co - ale duvod je jednoduchy - protoze to lidi nepoznaji
proste nekdo vidi chanel za tisicovku, rekne si, to je levne, to beru, marus mi ho bude zavidet (a treba ho ani ve snu nenapadne, ze kdyz to vypada jako chanel, ze to chanel neni - to je stejne jako u padelku obleceni - a ze tam to je sakra vic poznat :D)

osobne pro me kladne hodnoceni za vune na aukru nic neznamena

ono ani na ebayi to casto lide nepoznaji a to je tam tisickrat vetsi zakladna - prodejce prodava padelky a ma treba jen 5 hodnoceni za padelky a jinak stovky spokojenych

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 20.11.09 11:29

Já opravdu zírám,že to NIKDO z těch pěti nepoznal :shock:

Přece když si tu vůni kupuju,tak ji mám očuchanou z parfumérky,tak bych měla vědět,jak flakón vypadá.
Konkrétně Chanel já bych na Aukru NIKDY nekupovala,je to dost riskantní a pak se s někým dohadovat,tak na to bych neměla nervy!!!

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.11.09 14:46

ti, co to nepoznaj, tak kupujou naslepo, prip. vubec nemaj naichano na to, aby poznali jedno zkouseni v parfumerii a pak padelek

ze nepoznal nikdo z 5 mi neprijde popravde ani trochu divne
kdyby tam nebyl komentar za padelek ani po 100 prodejich, uz by mi to divne prislo

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist