Chanel chance eau fraiche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 03.01.10 19:14
Chanel chance eau fraiche

Je toto originál? Kdo z vás má doma a může porovnat?

http://www.aukro.cz/…237732_chane … 100ml.html

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 03.01.10 19:19

Od toho bych dala ruce pryč.Ta hadička od rozprašovače… :roll:A ještě k tomu z Polska. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinehafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 03.01.10 19:22

Evelinko, jestli ti mohu poradit, nekupuj ji !!!!!!!!!!!!! Přečetla jsem si, odkud je prodávající a jaksi bych si počkala, až ji bude někdo nabízet na Arome :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 03.01.10 20:07

Děkuji za odpovědi. Já to nechtěla kupovat, spíš jsem jen chtěla od zkušenějších potvrdit svoji domněnku. Pro sebe, zda rozeznám fake a samozřejmě i pro ostatní. Nechtěla jsem hned zatracovat prodejce, když je z Polska. Uvažuju, že slečně přihazující napíšu, když jste mi to potvrdily. Dokonce ta druhá přihazující je taky z Polska a má v aukci asi taky fake - asi si dewcice navzájem pomáhájí :evil:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 03.01.10 20:15

Mám tu před sebou originál a vypadá „skoro“ stejně. Nápisy mají stejnou velikost, umístění, kovový plíšek na dně flakonu stejné nápisy , množství. Pokud je to padělek,vypadá fakt dost dobře. Chyba je ..jak píše Paty …hodně divná hadička. Takhle zahlou ji rozhodně nemám a co se mi nelíbí, tak vnitřek rozbalené krabičky . Zvenku dobrý, ale pochybuju, že vnitřek krabiček by u Chanelů dělali jinak u každého balení. Další špatná zpráva je pohybující se kovový plíšek na flakonu…aspoň to tam prodávající píše…Tohle je blbost…zkouším jej oddělat od flakonu a drží jak přibitý…NEBRAT!!!!!

Ještě…co mě tak napadá..nevím jak foceno, ale krabička je tmavší než origo a zelený obsah kupodivu zase světlejší… Chance je zelenější.
Ježkovy voči jak jsem stará, tak jsem slepá…zespoda plíšek špatně!!!Chybí tam podtržený mininápisek s adresou: 92200 Neuilly sur Seine

FEJK!!!Jsi dobrá detektiv. :D

Zkoumám ještě dál…
Chance má na dně vlnku a do její prohlubně je právě umístěna hadička…a jelikož to výrobce tak chtěl a má to být prohluběň přesně na hadičku, tak flakony budou vyrobeny stejně . Bohužel hadička je fotce nejen hrozně zakroucená , ale také na špatné straně.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 03.01.10 20:27

Ta krabička mě taky zarazila, mám Chance, tak bych tipla, že to je od ní. Ale ta hadička mluví za vše :!:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 03.01.10 21:14

Taky jsem teď srovnala s originálem - rozdíly: hadička, barva, výrazný rozdíl ve velikostech písma na plíšku - originál má daleko jemnější a mnohem kvalitnějším způsobem ryté písmo. Na 100 % padělek!!!

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 03.01.10 21:40
Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.10.10 13:42

tak som narazila na krásny fejk :D

tá „žaburinová“ farba je super :mrgreen:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist