Chanel chance eau fraiche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 03.01.10 19:14
Chanel chance eau fraiche

Je toto originál? Kdo z vás má doma a může porovnat?

http://www.aukro.cz/…237732_chane … 100ml.html

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 03.01.10 19:19

Od toho bych dala ruce pryč.Ta hadička od rozprašovače… :roll:A ještě k tomu z Polska. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 03.01.10 19:22

Evelinko, jestli ti mohu poradit, nekupuj ji !!!!!!!!!!!!! Přečetla jsem si, odkud je prodávající a jaksi bych si počkala, až ji bude někdo nabízet na Arome :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 03.01.10 20:07

Děkuji za odpovědi. Já to nechtěla kupovat, spíš jsem jen chtěla od zkušenějších potvrdit svoji domněnku. Pro sebe, zda rozeznám fake a samozřejmě i pro ostatní. Nechtěla jsem hned zatracovat prodejce, když je z Polska. Uvažuju, že slečně přihazující napíšu, když jste mi to potvrdily. Dokonce ta druhá přihazující je taky z Polska a má v aukci asi taky fake - asi si dewcice navzájem pomáhájí :evil:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 03.01.10 20:15

Mám tu před sebou originál a vypadá „skoro“ stejně. Nápisy mají stejnou velikost, umístění, kovový plíšek na dně flakonu stejné nápisy , množství. Pokud je to padělek,vypadá fakt dost dobře. Chyba je ..jak píše Paty …hodně divná hadička. Takhle zahlou ji rozhodně nemám a co se mi nelíbí, tak vnitřek rozbalené krabičky . Zvenku dobrý, ale pochybuju, že vnitřek krabiček by u Chanelů dělali jinak u každého balení. Další špatná zpráva je pohybující se kovový plíšek na flakonu…aspoň to tam prodávající píše…Tohle je blbost…zkouším jej oddělat od flakonu a drží jak přibitý…NEBRAT!!!!!

Ještě…co mě tak napadá..nevím jak foceno, ale krabička je tmavší než origo a zelený obsah kupodivu zase světlejší… Chance je zelenější.
Ježkovy voči jak jsem stará, tak jsem slepá…zespoda plíšek špatně!!!Chybí tam podtržený mininápisek s adresou: 92200 Neuilly sur Seine

FEJK!!!Jsi dobrá detektiv. :D

Zkoumám ještě dál…
Chance má na dně vlnku a do její prohlubně je právě umístěna hadička…a jelikož to výrobce tak chtěl a má to být prohluběň přesně na hadičku, tak flakony budou vyrobeny stejně . Bohužel hadička je fotce nejen hrozně zakroucená , ale také na špatné straně.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 03.01.10 20:27

Ta krabička mě taky zarazila, mám Chance, tak bych tipla, že to je od ní. Ale ta hadička mluví za vše :!:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anmat
Znalkyně 389 příspěvků 03.01.10 21:14

Taky jsem teď srovnala s originálem - rozdíly: hadička, barva, výrazný rozdíl ve velikostech písma na plíšku - originál má daleko jemnější a mnohem kvalitnějším způsobem ryté písmo. Na 100 % padělek!!!

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 03.01.10 21:40
Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 22.10.10 13:42

tak som narazila na krásny fejk :D

tá „žaburinová“ farba je super :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist