Chanel Chance Tendre

ivettfox 16.03.15 18:03

Chanel Chance Tendre

Ahojky devcata, cetla jsem si tady par clanku. Nastesti patrim k tem, co maji vsechny parfemy oreginalni. :hug: Akorat mam ted dilema s Chanel Tendre, koupila jsem si ji presne v tom roce, kdy vysla :D Tu vuni uplne miluji, ale uz je to 5 let, co ji mam doma. Barvicka je v haji a s tou vuni si nejsme uz uplne jista. Myslite, ze je mozne, ze se za tu dobu zkazila? Prece jen je to jen EDT… :nevim: A s tim skladovanim bez krabicky na policce se ani nemusim rozepisovat. Nevim no, ze zacatku citim docela takovy alkoholovy nadech, ale pak uz mam pocit, ze spis vycpi ten alkohol a je citit zase sladce. Mate s tim nekdo zkusenosti? 8o

Reklama

mimi 17.03.15 18:42

po piatich rokoch sa uz moze menit, je to celkom prirodzene, najma podla toho ako je skladovana

mam chance eau fraiche, uz 6 rokov a je v poriadku, voniam sa nou prilezitostne, ale skladujem ju v skrini v krabicke a v tme. Nesvieti na nu slnko, ani nie je ziadne vyhrevne teleso blizko.

ivettfox 21.03.15 10:10

Ja tak nejak vsazela na to, ze na slunicku mi maximalne vybledne, jsem hloupa…neverila jsme tomu, ze by se mohla nejak odparit…nebo co :-/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist