Chanel Chance Tendre

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivettfox
Nováček 2 příspěvky 16.03.15 18:03
Chanel Chance Tendre

Ahojky devcata, cetla jsem si tady par clanku. Nastesti patrim k tem, co maji vsechny parfemy oreginalni. :hug: Akorat mam ted dilema s Chanel Tendre, koupila jsem si ji presne v tom roce, kdy vysla :D Tu vuni uplne miluji, ale uz je to 5 let, co ji mam doma. Barvicka je v haji a s tou vuni si nejsme uz uplne jista. Myslite, ze je mozne, ze se za tu dobu zkazila? Prece jen je to jen EDT… :nevim: A s tim skladovanim bez krabicky na policce se ani nemusim rozepisovat. Nevim no, ze zacatku citim docela takovy alkoholovy nadech, ale pak uz mam pocit, ze spis vycpi ten alkohol a je citit zase sladce. Mate s tim nekdo zkusenosti? 8o

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 17.03.15 18:42

po piatich rokoch sa uz moze menit, je to celkom prirodzene, najma podla toho ako je skladovana

mam chance eau fraiche, uz 6 rokov a je v poriadku, voniam sa nou prilezitostne, ale skladujem ju v skrini v krabicke a v tme. Nesvieti na nu slnko, ani nie je ziadne vyhrevne teleso blizko.

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ivettfox
Nováček 2 příspěvky 21.03.15 10:10

Ja tak nejak vsazela na to, ze na slunicku mi maximalne vybledne, jsem hloupa…neverila jsme tomu, ze by se mohla nejak odparit…nebo co :-/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist