Chanel Chance z MMB

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 09.06.12 09:27
Chanel Chance z MMB

Prosím o radu
Kamarádka má Chanel Chance EDP z MMB
Je tu už tolik témat, že bych asi těžko hledala jestli někdo nemá podobný.
Tedy přinesla ho ukázat, byl už trošku používaný.
Když ho vzala do práce, okamžitě slyšela, že to vypadá jinak, vzala ho do Douglas a tam jí prodavačka řekla totéž.
1. Víčko je kovové ( pěkně těžké), kulaté rohy, logo na něm je dost hrubě vybroušené, spodek má stopu jako když se uřízne kov pilkou, ale je to stříbrné.
2.Flakon má hodně silné sklo, křivé dno uvnitř kde je vůně ( to se mi nepodařilo vyfotit dobře, mám křivou celou fotku, ale ten úhel je slušný, profil skla je nerovný, trošku vyboulený, nápis Chance se ošoupává.
3.Kovový kroužek kolem flakonku je volnější, hýbe se,na jedné fotce je vidět jak je trochu vyboulený.
Dno se zdá být o.k., tedy štítek ( i když…?).
4.Rozprašovač je zlatý a také takový trošku na pohled divný ( a zlatý pod stříbrným víčkem působí trošku zvláštně.
Vůně tedy voní, ale po lehkém omytí vodou bez mýdla ho necítím, EDP z obchodu cítím i pomalu druhý den ráno.
Vkládám fotky. Možná je to nějaké starší vydání????
Já ji znám ale od začátku, myslím, že flakonek se neměnil.
Je z MMB, paní od které ho brala ho má prý také z MMB od někoho spolehlivého (?)
Prosím, pokud se k tomu někdo dokáže vyjádřit.
Budu znova až večer, budu moc ráda, pokud najdu nějaký názor.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.06.12 09:36

Podle mě to je fake.
Už jen to,že když parfém leží,tak ten kovový pásek je jakoby odfouknutý a nedoléhá.To plné sklo v základně parfému je moc vysoké,myslím,že to originál určitě není.
Mám EDT,ale flakón je stejný a tak jsem porovnávala a tohle stoprocentně nesouhlasí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 09.06.12 10:01

Díky ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.06.12 10:14

Není zač. ;)
Ještě bych dodala,že ten kovový pásek a štítek zespodu se u originálu vyloženě blejská jak psí.....a na tvém obrázku je jen takový pololesklý,spíš matnější.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist