Chanel Coco Noir -akce na slevovem portalu

Fotoalbum tématu (21) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruss17
Nováček 13 příspěvků 07.11.13 16:08
Chanel Coco Noir -akce na slevovem portalu

Dobrý den.
Chci se zeptat jestli ma někdo zkušenosti s následující akci.
Včera jsem na slever.cz koupila Chanel Coco Noir 100 ml za 990,–, hned na začátku se mi zdála hodně divna ta cena, nicmene cetla jsem si dotazy ktere k dane sleve byly od ostatnich zajemcu a všichni resili prave cenu a originalitu parfemu.Pani ktera parfem nabízí komentovala tuto akci tim, ze se jedna o akcni nabidku, ktera probiha do 2-3 let po uvedeni parfemu na trh, kdy vyrobce ve Francii nabidne francouzskym obchodnikum parfem za specialni cenu, aby si ho mohli potencionální zakaznici koupit na zkousku za lepsi cenu a popripade si ho natolik oblibit, ze u nej uz zustanou a priste si ho budou ochotni koupit i za cenu vyssi. Pani dale psala ze francouzsti obchodnici teto akce prilis nevyuzivaji a naopak parfem nakoupi levne ale prodavaji ho za standardni ceny, aby vic vydelali.
Chci se tedy zeptat jestlu si myslite ze jde o napodobeninu. Nebo jestli skutecne takoveto akce jsou.

Pani v komunikaci asi 4krat zminila ze jde opravdu o original… tak nevim :roll:

Co si o tom myslite?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

krumlovák
Znalkyně 419 příspěvků 07.11.13 19:15

Nechci nikoho zrazovat,v horším případě přijdete o tisícovku…Jen mi vrtá v hlavě ,jak se vypořádá dotyčná s tím,že přijde třeba 500-1000 objednávek.To pokryje jedinou objednávkou od dodavatele?Za ty peníze cítím podfuk.A důvěrou neoplývá jen strohé uvedení IČ.Až tam bude otisk razítka se všemi náležitostmi,jako dává třeba p.Vaňkát u Refanů,tak bych o regulérní nabídce přemýšlel. Je to moc anonymní.

Na poličce 60 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 08:54
Chanel Coco noir

Dnes jsem si taky objednala pro sebe. Taky mi to vrtá hlavou, taková sleva,990 Kč. Mám na to 3 dny-nejpozději-k zaplacení. Když tak nezaplatím a tím mi nic nepošlou. Ale ten portál garantuje originalitu, nebo ne? :dance:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 09:33
Chanel Coco noir

Verrus17 Koupila jsi ho? Rozbalila? Napiš! Rozmýšlím se, jestli ho zaplatím, Díky za zprávu :mavam:

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 09:36
Chanel Coco noir

Prozatím koupilo 158 lidí včetně mě. Takže slušný výdělek, pokud tedy všichni zaplatí..... :mrgreen:

krumlovák
Znalkyně 419 příspěvků 10.11.13 11:34

Do portálu se může dostat zřejmě každý,slevomaty prodejce nelustrují..koho budete žalovat ?Portál,nebo tu paní,která může být nastrčená jako bílý kůň? Vezmeme-li v úvahu,že u parfému se platí ze 60 % za značku,a zbytek tvoří marže,kolik ta ženská může jako prostředník mít z jednoho balení? Stojí za to riskovat ?Asi ano.Přeji všem,ať se nespálí.

Veruss17
Nováček 13 příspěvků 10.11.13 11:41

Zaplatila a ted jenom cekam az prijde, tak budu hned informovat.Zatim se uklidnuju tim, ze slever.cz garantuje originalitu a objednavka je pojistena vpripad, ze prijde zbozi ktere neodpovida kvalite a ani popisu :-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 12:03
Chanel Coco noir

Krumlovák: tak jste mě všichni zvyklali, že smraďocha doma mít nechci :evil: , pokud ho tedy nedám švagrové. Již dva smraďochy :,( mám-coco a mademoiselle a taky se dušovali, že jde o originál. Sice byly krásně zabalené v celofánu, krabička je taktéž made in France, fakt na první i druhý pohled nešlo poznat, zda jde o fals, ale když to pak rozbalíte a je tam ten smadlavý konec, tak je Vám z toho „nablití“ :cert: . Pochopitelně jsem je rozbalila postupně, až jsem vystříkala originály, co jsem měla z kaměňáku, takže jsem se k nim dostala tak po půl roce až roce. Vlastně jsem již ani nevěděla od kterého kupce je mám za tu dobu. Ale nalákali mě taky na cenu…Prostě dát 2800 Kč a 1190 Kč je rozdíl…Takže teď tedy jen zvažuji, že pokud to nezaplatím, tak aby na mě neposlali nějakého vymahače. Znám pár takových případů :cert: Chlap si objednal detox. náplati a poslali na něho vymahačskou firmu a dokonce pak musel zaplatit o hodněn více, jak stála zásilka :roll: Takže babo raď, že :mrgreen:

krumlovák
Znalkyně 419 příspěvků 10.11.13 12:05
@Veruss17 píše:
Zaplatila a ted jenom cekam az prijde, tak budu hned informovat.Zatim se uklidnuju tim, ze slever.cz garantuje originalitu a objednavka je pojistena vpripad, ze prijde zbozi ktere neodpovida kvalite a ani popisu :-)

Je to výměna zkušeností mezi Aromáky a o tom to asi je.Bohužel ,způsob ověření o stupeň poctivosti prodejce je těžko ověřitelný,proto ta nedůvěra.

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 12:12

Veruss17: počkám až rozbalíš, ale pokud Ti to dojde až za 14 dní, tak asi vyčkám do úterý :evil: a uvidím :mrgreen: . Nechám si na rozmyšlenou :nevim: . Názory tady na diskusi jsou takové, že slever a ostatní portály asi „nelustrují“ prodávající. A prodávající zase spoléhají na to, že se nám to nebude chtít vracet :cert: . Ale máme jeden trumf v rukávu, že pokud to nebude originál, tak paní Michaelu „rozneseme na kopytech“ :potlesk: a upozorníme na ni, že není tak „košér“ :pocitac: , jak píše na slever… :kytka:

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 12:21

Jo a ještě jedna moje zkušenost. Portály, které nabízí slevy, když garantují originalitu výrobku, tak i kdyby to byl fals, tak budou tvrdit, že je to originál. Mám zkušenost s Vykupto.cz. :cert: Vracela jsem zboží. Manžel ho vezl do Brna přímo na Vykupto a neuznali reklamaci :roll: . Obě paní tvrdily, že jde o originál a kdyby se i postavil na hlavu, tak si mlely svoje ;) , i když ten výrobek, co jsem obdržela, obě viděly. Takže garance může být umístěna na portálu, ale skutek může být jiný. Ale snad to v tomto případě nebude!!! :twisted:

barbucha  10.11.13 12:52

@Liba1953

Nechápu, že po všech těch vlastních zkušenostech ještě vůbec uvažuješ o podobným nákupu 8o

Podobní zájemci by si měli uvědomit, že nejen že neušetří, ale naopak definitivně přijdou o (nezanedbatelnou) sumu. A ta se jim „roznesením prodejce na kopytech“ :roll: stejně nevrátí.

Ovšem je to váš boj. Osobně bych radši ty prachy vzala a vyhodila je z okna - je to menší námaha.

A mimochodem, jen taková úvaha - moc nerada bych se s těmito poklady setkala jednou v naší inzerci.

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 13:21
Chanel Coco noir

Milá barbucho,

neboj se, nic zde prodávat nebudu! Ale chápu, že jsi musela tuto poznámku uvést… :mrgreen:
Od koupě - smlouvy - jsem odstoupila, takže nic nikde prodávat nebudu. :D

Neprodala jsem ani ty dva fejky. Mám je pořád doma. Styděla bych se je někomu dát natož je prodávat! :evil:

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 10.11.13 13:35

Vzdycky si muzete nechat udelat soudni posudek, pokud reklamaci nechteji prijmout a vy si jste jisti. Musi pak zaplatit i ten posudek. Pro zacatek s nim staci vyhrozovat. Jedna znama ho uz delala trikrat. Pozor ale na velke retezce. Reklamovala jednou nike tenisky (po mesici se ji rozlepily) a tyhle velke firmy maji svoje posudkare, kteri udelaji protiposudek vetsinou o neprimerenem pozivani.

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 10.11.13 13:43

Ano, Scholl taktéž

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist