Chanel Cristalle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.11.08 17:54
Chanel Cristalle

Používáte ho některá ? Co mu říkáte ? Od doby, co jsem ho minulý víkend při zkoušce nové pětky stříkla na druhé zápěstí, stále očichávám kabát…taková zvláštní vůně - čistá, zelená, neutrální - ale rozhodně ne slabá nebo nudná… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.11.08 18:02

Hlavně edt je úžasná. Už jsme se tu o ní mockrát bavily. Pro mě velice sexy vůně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.11.08 18:59

Teda, to bych do tebe neřekla :lol:

Mně se docela líbí, edt i edp, v létě jsem dokonce o edt uvažovala, ale nějak se nemůžu rozhoupat. Je to jedna z těch vůní, na které musím mít svůj den, jinak bude ležet kdesi hluboko ve skříni, co nejdál od mého nosu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 14.11.08 21:15

Fantastická vůně. Koncetrace EdT :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 14.11.08 21:51

Krásná vůně, jediný Chanel , který se mi vždycky líbil. Asi do něj někdy půjdu, už o ní přemýšlím asi rok. Jen jsem měla někdy pocit , že by pro mě mohla být trochu trudomyslná, takové zeleně chyprové smutno.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.11.08 14:45

Já do ní asi taky někdy půjdu.
Katerinko, tak to ji budeš muset nosit jen když tebou zmítá veselost na všechny strany.
Já mám nálady různé a šplíchla jsem si ji třeba jednou v obchodě, když jsme měli chvíli čas než začne kino a nálada byla skvělá, takže jsem si připadala jako obstříknutá šampaňským.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.11.08 16:38

No mně připadá právě tak nějak vhodná pro toto roční období - jako protiváha těch dryáků, které teď všichni vytahují, ale opravdu edt - z edp by mi asi nebylo dobře…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 16.11.08 18:02

Tak to naprosto souhlasím. Já teď pořád tahám Aromatics Elixir a sladké těžkotonážníky nechávám spát..
Jinak edT je i moje touha.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.11.08 12:36

To je krásná průzračná vůně. Silná, řízná, ale čistá. EdT se mi taky líbí víc. Rozhodně koupit :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 20.11.08 23:45

Mě se víc líbí edp, edt mi přijde taková sušená :?

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 28.01.09 21:39

EdT alebo EdP? No to je práve otázka, ktorú som nevedela vyriešiť. Už viackrát som uvažovala o Cristalle ako o vôni do práce, lenže raz sa mi páči jedna, a potom zas druhá verzia… Inak, zdajú sa mi dosť odlišné. Pôvodne vznikla EdT ako chanelovská letná vôňa, ale keďze Chanel mal predstavu, že by sa mala predávať celoročne, povolali Jacqesa Polga, aby vytvoril EdP verziu. Ako som sa dočítala na nowsmellthis, Polge z ľahkej chypre vône vytvoril bohatšiu, komplexnejšiu a viac ovocno-kvetinovú (na úkor zelených tónov) EdP. No ja v tomto prípade stále neviem, takže asi nekúpim žiadnu. Už sa aj ja dostávam do fázy, že na 20 vzoriek z kade-tade, najmä z TPC, o ktorých si myslím, že sa mi budú páčiť alebo som na ne zvedavá, mi vychádza kúpa jednej celej fľašky. :lol:

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 05.02.09 11:39

Mám EdP, zdá se mi čistá a taková vlhká, velká výdrž. EdT jsem neměla možnost očichat.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 05.02.09 11:55
katerinka píše:
Mě se víc líbí edp, edt mi přijde taková sušená :?

sušená, to je přesný výraz.Já jsem ji musela dát pryč a navíc jsem ji na sobě vůbec necítila :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2645 příspěvků 26.02.09 19:30

chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás neví, jestli testry Chanelu Cristalle mají víčko, a to v podobě edt nebo i edp. Jsou na netu občas za hezkou cenu, ale mam pocit, že jedno je s víčkem a druhé ne, ale jista si nejsem. Má některá osobní zkušenost? :roll: Děkuji.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 26.02.09 20:37

ja mam novy cristalle edt z elnina a dopredu jsem se informovala, jestli ma vicko a mel. jinak bych si ho asi nekoupila. neni problem se jich na to zeptat emailem :)

Na poličce 12 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist