Chanel - Cristalle Vert

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

gentiana 20.03.09 17:36
macska píše:
http://perfumeshrine.blogspot.com/…agrance.html

Jo, onehdy jsem si o tom psala s Elenou, možná mi pošle vzorek. Už na to číhám, zní to zajímavě.

Houby. Někdy v historicky dohledné době dorazí ke mně. Podle všeho se u Chanelů nevycajchnovali a neudělali tomu zelenou krabici, ale myslím, že trocha barvy to spraví :P

Ronna 31.03.09 21:25

Prý bude jen v množství 100 ml, asi aby nám vydržela.

gentiana 02.04.09 12:02

Mám! Je moc pěkná.

Evira 02.04.09 13:11
gentiana píše:
Mám! Je moc pěkná.

a můžeš ji popsat? :roll:

gentiana 02.04.09 16:32
Evira píše:
gentiana píše:
Mám! Je moc pěkná.
a můžeš ji popsat? :roll:

Písla jsem recenzi do datábáze. Je hodně citronová. Jako eau verte, ne ta recenze.

Ronna 02.04.09 17:41

Myslela jsem, že bude magnoliová, někde jsem to četla.

gentiana 02.04.09 20:58
Ronna píše:
Myslela jsem, že bude magnoliová, někde jsem to četla.

Magnolie by v ní měla být, ale přijde mi, že je cítit strašně malinko. Já jsem si na sebe vzala mikinu dokonale pročichlou Coromandelem, takže mi to pomíchalo dojem, ale zkusím to ještě rozebrat. Mně v tom teda ty citrusy přinejmenším první čtyři hodiny výrazně převládají.

verunka2201 15.05.09 15:48

Mě taky převládají citrusy, respektive jeden - mandarinka. Ale není to dobroučká, příjemně nakyslá šťavnatá mandarinka s výraznou barvou a plnou chutí - je to taková ta mdlá mandalinka, jen sladká, nekyselá, chce se mi říct „moučná“, ale nevím jestli se to o mandarinkách říká. Prostě divná. Tyhle mandarinky já nemám chuťově ráda, a tak bych asi ani s tímhle Chanelem nekamarádila. :(

cinkja 15.05.09 16:05

Já ho zkoušela v Sephoře, na mě je té citrónovosti až moc a i po rozvonění mi něco vadí. Také nic pro mne - což je dobře :)

Ronna 15.05.09 21:47

Taky cítím tu mandarinku.

Fleur 16.05.09 15:58

Mně se líbí, dokonce se mi moc líbí! Je to historicky první Chanel, po němž jsem zatoužila.

ledifia 16.05.09 18:33

Znáte někdo tento obchod?

http://www.excaliburcity.com/cz/prodej/ … 00ml-16338

Ono by to patřilo asi jinam, ale mně jde JEN o tu jednu jedinou krásnou vůni. Nebo KDE ji kupujete?

Lenka7717 16.05.09 18:56

Ten odkaz patří k obchodu, který se nachází na hraničním přechodu Hatě. Jedna parfumerie Excalibur je v prostorách nákupního centra Freeport, druhá je v tzv. „hrádku“ (kdo někdy projížděl, tak určitě ví, o čem píšu - naprosto nevkusný „disneyland“). V obou těchto obchodech Cristalle Vert mají, dnes jsem tam byla zkoušet. Je zde ještě jedna parfumerie, která má mnohdy levnější parfémy než Excalibur a navíc má v pondělí 10% slevu. Nejsem si ale jistá, jestli se tato sleva vztahuje i na Chanel, protože ten mají za „trvale nízké ceny“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist