Chanel Egoiste x Platinum!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

namak
Učednice 33 příspěvků 01.12.08 17:30
Chanel Egoiste x Platinum!

Rád bych požádal o radu nějaké zkušenější slečny/dámy popř. i pány:D … Teď jsem si dost oblíbil Chanel Egoiste Platinum , ale udivilo mne, že na stránkách mého oblíbeného Elnina (viz http://www.parfemy-elnino.cz/…ste-platinum) má vršek celý černý, ale vždyť klasický Egoiste má být černý, zatímco vrch flakonu Platinum přeci stříbrno-bílý… nebo se nějak pletu?? http://www.couleurparfum.com/publicite/ … ,2614.html:?: Díky předem…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

george007
Učednice 114 příspěvků 02.12.08 12:58

Ten vršek u Platinum je stříbrný. Podle mě je to na té fotce u el nina jen špatně nasvícené. Platinum má tedy víčko stříbrné a klasický Egoiste má černé.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.10.09 23:43

tak včera jsem zkusil klasický Egoiste a doslova mě to znechutilo, je to něco jako gumoví medvídci posypaní trochou nějakého koření, přijde mi to navíc jako téměř jasný ripoff klasického Pierre Cardin pour Monsieur…bolí mě bohužel z tohohle typu vůní hlava, jediné co můžu pochválit je výdrž, nemůžu to dostat z ruky ještě dneska :bang:

jediná přijatelná vůně od Ch. je pro mě klasický pour Monsieur, ale i tam pozoruju, že občas voní hezky a jindy má taky určitý podtón shodný s Egoiste…v souboji Chanel vs Dior u mě vítězí Dior na plné čáře :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 20.10.09 09:43

Pour monsieur je velmi vychvalovaný na basenotes. Často označovaný za vůbec nejlepší pánskou vůni. Problém je, že všichni mají na mysli vintage verzi, která se dá už jen těžko sehnat :( .
Můj názor je, že nejlepší z „klasických“ Chanelů je Antaeus :D .

Jinak, Dior versus Chanel, to jako mercedes vesrsus BMW nebo Coca Cola versus Pepsi Cola :D ? Takle to asi nepůjde :lol: .

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.10.09 13:56
Chandler píše:
Můj názor je, že nejlepší z „klasických“ Chanelů je Antaeus :D .
P. Rabanne pour Homme mu zdatně sekunduje.
tyhle dva jsem podrobil souboji levá vs. pravá a byla to fakt remíza. oba mají přes vzájemnou podobnost dost individuálního kouzla a oba jsou luxusní.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.10.09 18:46

mně se Paco Rabbane pH líbí ze začátku, ale asi tak po hodině z něj cítím lák od okurek :cry:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 21.10.09 18:24

Platinum je stopro stříbrný a klasický černý. Myslím, že na Elninu maj blbou fotku…prostě tam pro zjednodušení práskli všude klasiku a bylo vymalováno.

Jinak u mě od začátku vede Platinum, klasický je podle mého gusta na chlapa moc sladký, i když teď v chladu to taky není k zahození, stejně mi v něm pořád irituje ta koňská dávka skořice .. s tou mám v poslední době nějaké štípací potíže. Rozhodně ale na letmý počich dávám palec nahoru, nicméně pána, který ji odnosí, vážně obdivuji.

Jo a co mi to děláte, …jste mě navnadili na toho Antaeuse i Monsieura …:roll: Napište k nim někdo víc…prosím.

A co se poznámky Mercedes a BMW týče (no, tedˇ můžu nekoukaj mi přes rameno)…tak teda rozdíl vidím a jsem jedině pro Mrsídís …stejně tak jsem hlavně pro CHANEL (nevíte, jak se to dá udělat blikací :wink: )

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 21.10.09 18:27
namak píše:
Rád bych požádal o radu nějaké zkušenější slečny/dámy popř. i pány:D … Teď jsem si dost oblíbil Chanel Egoiste Platinum , ale udivilo mne, že na stránkách mého oblíbeného Elnina (viz http://www.parfemy-elnino.cz/…ste-platinum) má vršek celý černý, ale vždyť klasický Egoiste má být černý

no, ještě koukám na tu fotku…to je fakt špatně nasvícený..pod tím ta voda po holení je normálně stříbrná :P

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 22.10.09 09:38
Monsieur a Antaeus
Slimek píše:
Jo a co mi to děláte, …jste mě navnadili na toho Antaeuse i Monsieura …:roll: Napište k nim někdo víc…prosím.

Oba dva mají celkem běžně v parfumérkách. Není nad vlastní vyzkoušení :D .

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 22.10.09 09:43

jsem si nikdy nevsimla…budu muset byt vice pozorna ;0)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 26.10.09 20:11

Antaeuse doporučuju zkusit, i když pro mě je ta vůně na hranici nositelnosti…os­tatní Chanely (pánské) mi nic moc bohužel neříkají

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 27.10.09 10:38

Antaeus má v sobě velmi zajímavý „voskový“ akord, který se málokde vyskystuje. Včelí vosk vůni „vyhlazuje“, aniž by ji jakkoli přeslazoval. Určitě stojí za zkoušku.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 27.10.09 15:29
Chandler píše:
Antaeus má v sobě velmi zajímavý „voskový“ akord, který se málokde vyskystuje. Včelí vosk vůni „vyhlazuje“, aniž by ji jakkoli přeslazoval. Určitě stojí za zkoušku.

já vosk cítím dost ve Fahrenheitu, a ten zrovna moc nemusím :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist