Chanel: Mademoiselle vs. Chance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.03.09 09:11
Chanel: Mademoiselle vs. Chance

Možná jsem úplně zpitoměla, ale… mám dojem, že voní dost podobně. Jak se to jeví vám?
Mám dojem, že právě proto, že bych od Chanela čekala více… mám dojem, že kolem těchto vůní je to spíš „mnoho povyku pro nic“…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 30.03.09 09:27

Širín, i mně voní podobně. Chance je víc líbivá, řekla bych. Coco M. jsem chvíli nosila, dost se líbila okolí a držák neskutečný. Co se mi na ní líbí, je určitý pánský podtón smíchaný s gurmánskými tóny. Ale její výdrž je pro mě spíš na škodu. Je dlouho hodně intenzivní, až bolehlavová.
Chance nosí spousta mých kamarádek. Ona je to hezká a nekomplikovaná vůně. Drží taky velmi dobře, což je plus. Na můj vkus je ale, bohužel, právě až moc nekomplikovaná :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.03.09 09:36
klubko píše: Širín, i mně voní podobně. Chance je víc líbivá, řekla bych. Coco M. jsem chvíli nosila, dost se líbila okolí a držák neskutečný. Co se mi na ní líbí, je určitý pánský podtón smíchaný s gurmánskými tóny. Ale její výdrž je pro mě spíš na škodu. Je dlouho hodně intenzivní, až bolehlavová.
Chance nosí spousta mých kamarádek. Ona je to hezká a nekomplikovaná vůně. Drží taky velmi dobře, což je plus. Na můj vkus je ale, bohužel, právě až moc nekomplikovaná :)

Měnila jsem tu jeden odstřik za dva a jedním z nich bylo právě trocha Chance. Měla jsem ji včera a ten můj (ač spolu chodíme do parfumérek a očicháváme, tedy bych řekla, že má i celkem vkus…) byl z Chance unesen. Mě přijde… tuctová, opravdu.
Sama mám Coco a to je pěkné, ale Chance… :roll:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.03.09 11:37

chance je pro me hrozny bolehlav ..

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 30.03.09 14:06

Chance aj Coco M. sa mužom naozaj páčia. Pre mňa sú si tiež veľmi podobné. Nikdy neviem, keď niektorá z týchto dvoch vôní prejde okolo mňa, ktorá z nich to bola.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 30.03.09 16:44

Mě přijde Coco M. jemnější než Chance a více „Chanelovská“ v tom pozitivním smyslu. Chance má, alespoň pro mne, takový nějaký pánský podtón. Manžel i syn mi ji vždy chválili, ale mě nějak k srdci nepřirostla. :(

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.03.09 16:51
Danča píše:
Mě přijde Coco M. jemnější než Chance a více „Chanelovská“ v tom pozitivním smyslu. Chance má, alespoň pro mne, takový nějaký pánský podtón. Manžel i syn mi ji vždy chválili, ale mě nějak k srdci nepřirostla. :(

Ano, mám na 1/2 podobný dojem. V Chance necítím nic pánského, ale s tou 1. 1/2 souhlasím.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist