Chanel No. 5

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 06.02.10 09:58
Chanel No. 5

Nejsem odbornice na Chanely. Tohle taky existuje? http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Obal se mi zdá prapodivný… :shock:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 06.02.10 17:49

Já to neznám,ale co za to ta dotyčná chce,je pro Chanel trochu nízká cena,až moc!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.02.10 17:55

co se samotne existence tyce, zda se ze jo - ale vic do toho taky nevidim ;)

http://cgi.ebay.co.uk/…L-NO.-5-SPRA … 6001r10218

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.02.10 14:57

deočko od Chanel 5 mám ale takhle rozhodně nevypadá :x

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.02.10 10:47

takže to vypadá na fejk

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 07.03.10 08:59

Tohle se mi zdá v pořádku… ? http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 09.03.10 21:11

Tak mne napadá, mají všechny No5 Edp hadičku otočenou na stejnou stranu nebo ji mají různě? :-) Já vím, že je to asi blbost, ale napadlo mne to, když vidím že můj doma ji má doleva a tenhle doprava :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 21.03.10 19:59

Holky a da se padelek poznat podle nalepky na dne flakonku, nebo se falsuje i ta? Nechala jsem si z aukra udelat par fotek dna a nektere se lisily…tak jsem to nakonec neriskovala. Zatim nemam doma zadny chanel, abych to mohla porovnat. Tak by me zajimalo, jestli je nejaka jednotna podoba, jak to na tom dne ma vypadat, nebo jestli se to lisi…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.03.10 13:00

Ja som videla dva padelky Chanelu, prvý Coco Mademiselle mal krabičku aj flakón identický s originálom, akurát nemal výrobné číslo a vrchnáčik bol taký divne priehľadný.
Druhý fejk bol No.5 Eau Premiere (fotky sú v druhom vlákne) a ten mal všetko naprosto rovnaké ako originál (prekvapilo ma, že už tam je aj výrobné číslo). Tam je ale divný celofán, nedosadá a je zabalený velmi fušérsky, origo Chanel by krabičku takto nikdy nezabalil.
Ale všetky Chanely, čo mám na poličke, majú štvormiestne výrobné číslo vygravírované zozadu na flakóne, čiže nie na dne na nélepke ako iné parfémy.
Myslím, že podľa toho možno rozoznať padelek od originálu.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 22.03.10 22:05

Viem, že je to trochu mimo, ale zaujímalo by ma, či sa napodobňuje aj dekoratívna kozmetika od Chanel, napr. tiene, pudre. Stretli ste sa už s tým?

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 22.03.10 22:41
Evulik píše:
Ja som videla dva padelky Chanelu, prvý Coco Mademiselle mal krabičku aj flakón identický s originálom, akurát nemal výrobné číslo a vrchnáčik bol taký divne priehľadný.
Druhý fejk bol No.5 Eau Premiere (fotky sú v druhom vlákne) a ten mal všetko naprosto rovnaké ako originál (prekvapilo ma, že už tam je aj výrobné číslo). Tam je ale divný celofán, nedosadá a je zabalený velmi fušérsky, origo Chanel by krabičku takto nikdy nezabalil.
Ale všetky Chanely, čo mám na poličke, majú štvormiestne výrobné číslo vygravírované zozadu na flakóne, čiže nie na dne na nélepke ako iné parfémy.

Ja mam No.5 z USA a Allure Sensuelle z aukcie z Fann a gravirovanie maju na spodku… :whistle:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.03.10 13:05
Inesska píše:
Evulik píše:
Ja mam No.5 z USA a Allure Sensuelle z aukcie z Fann a gravirovanie maju na spodku… :whistle:

Môže byť aj na spodku, ale je to gravírovanie :wink:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 06.09.10 14:39

Existuje 90 ml balenie No.5 EDP? To čumím  :shock:

Asi zasa fejk…

Chelsea10
Nováček 24 příspěvků 13.07.12 13:27

Ahoj holky :)Kdyby někdo měl zájem prodávám zbytek testeru edt Chanel No.5 asi 20–25ml samozřejmě originál, vzadu vyrité 4místné číslo, vše i flakon cca za 400Kč ale s cenou jsem ochotná jít dolů.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21176 příspěvků 13.07.12 13:48
@Chelsea10 píše:
Ahoj holky :)Kdyby někdo měl zájem prodávám zbytek testeru edt Chanel No.5 asi 20–25ml samozřejmě originál, vzadu vyrité 4místné číslo, vše i flakon cca za 400Kč ale s cenou jsem ochotná jít dolů.

Vážená, určitě byste mohla jít dolů také počtem OT příspěvků, kde ještě hodláte krom inzerátu psát o svých prodejích???

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist