Chanel No. 5.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 22.11.08 10:23
Chanel No. 5.

Díky zalíbení, které jsem našla v No. 5 Eau Premiere jsem znovu otestovala původní No.5 - a ejhle, to co mi dříve přišlo nevydýchatelné a nechápala jsem, jak se někomu může líbit, se mi začíná líbit také a čím dál více.
O rozdílu mezi EDP a EDT jsem se dočetla výše, EDT se mi líbí, ale po chvíli z ní toho moc necítím, u EDP je ten začátek asi větší pecka, ale krásně se rozleží a výdrž je fajn. Jak to, prosím, vnímáte vy?
Z čeho jsem fakt trotl, je množství balení, velikostí a typů flakónů. Mám v tom totální zmatek. Včera jsem znovu testovala v Douglasu a v Sephoře v Arkádách na Pankráci a z odpovědí oslovených prodavaček nejsem moudrá o nic více. A myslím, že oni také ne…Prosím o radu. :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.11.08 12:13

Neznam bohuzel cisty parfem, ale z ostatnich variant se mi libi nejvic EDP. Uz si presne nepamatuji, jaky je mezi EDT a EDP rozdil {mam dojem, ze v EDT neni z pocatku tolik ylangu}, pri koupi jsem se rozhodla hlavne kvuli vydrzi. EDT na mne zmizela strasne rychle. Eau premiere mi pripada jako telovy sprej k EDP, ridky, prchavy, bez hloubky a propracovanosti.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 05.03.09 20:33

Nemá někdo zkušenosti s tělovou kosmetikou v parfemaci No.5? Existují krémy, tělové mléko, pudr, sprchový gel, mýdlo, „zvlhčující mlha“ a v neposlední řadě ‚sensual elixir‘. Zajímalo by mě má-li kdo jakou zkušenost, jestli je vůně věrná, podobnější víc EDT nebo EDP a podobně…

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.03.09 20:40

Mám sprchový gel, tělové mléko a Elixir Sensuel. EDT jsem zkoušela, ale nakonec koupila EDP - gel i mléko jsou hodně věrné této vůni, perfektně ji podtrhnou i posílí výdrž.
Elixir Sensuel je vlastně parfém v gelovém oleji, určený pravděpodobně jako tělová péče, ale mě to příjde škoda a používám v podstatě jako parfém, výdrž má výbornou, vůně identická s EDP.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 05.03.09 20:43

Do doplnujici kosmetiky k No. 5 bych taky skocila.

Kupodivu mi velmi podobne voni make-up, ktery pouzivam. Je to hrozne prijemne, kazde rano, kdyz si delam oblicej, si na nej hned vzpomenu, voni prekrasne. Opravdu neznam lepsi voni, je to proste laska :)))

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 05.03.09 21:20

Tomuhle Chanelu jsem taky velmi nakloněná, moc se mi líbí, je úžasný a budu si ho přát k 30. narozeninám od manžela ( je mi teprve 28 :D ), jen mě hrozně překvapuje, že na mě i v koncentraci EdP nedrží a je hnedka pryč. Čím to je? Docela mě to rozladilo, zkoušela jsem ho už asi 3×. Mrzelo by mě, kdyby tak krásná vůně byla hned pryč… :(

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 05.03.09 21:27
cinkja píše:
Mám sprchový gel, tělové mléko a Elixir Sensuel. EDT jsem zkoušela, ale nakonec koupila EDP - gel i mléko jsou hodně věrné této vůni, perfektně ji podtrhnou i posílí výdrž.

Děkuji, to jsem potřebova slyšet abych odklepla na ebay velvet body cream ;) Než si koupím celý arzenál No.5, a po tom určitě zatoužím, mám pár měsíců na co vydělávat :lol:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.03.09 21:38
Zuzek píše: …jen mě hrozně překvapuje, že na mě i v koncentraci EdP nedrží a je hnedka pryč. Čím to je? Docela mě to rozladilo, zkoušela jsem ho už asi 3×. Mrzelo by mě, kdyby tak krásná vůně byla hned pryč… :(

Ona není pryč, spíše naopak! Drží spousty a spousty hodin, akorát že ji cítí hlavně nositelčino okolí, nositelka sama ji po chvilce přestává vnímat. V tom spatřuju jednu plošku tohoto k dokonalosti vybroušeného klenotu :wink: Ačkoli chápu, že si ji chtějí užít především a právě ty nositelky :roll:

Neboj, nejsi jediná kdo má tenhle problém … 8)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.03.09 22:32

Vydrží hodně dlouho, mám takovou zkušenost se všemi Chanely, oblečení voní několik dní a když je důkladně nasáklé, tak zpětně navoní člověka, strčím ruku do rukávu a když ji vytáhnu, je na ní Chanel No. 5 :) Máma nosí Coco a všechno kolem ní je Coco… dřevěné obložení pod věšákem, kam si dává kabát, voní po Coco, její místo v autě taky, když si o víkendu pověsím kabát vedle jejího, odjíždím v neděli navoněná Coco a ještě za sebou zvládnu nechat ozvěnu ve vlaku. Přítel přijel k rodičům navoněnej Allurem Sport, odložil si kabát do skříně, takže teď voní celá skříň i tatínkovy vaťáky po Chanelu.

No. 5 taky chvílemi necítím, ale většinou stačí se nějak pohnout, zamávat kolem sebe rukama a zase se objeví.
Elixir Sensuel jsem teď dostala vzoreček, vyzkouším ho.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.03.09 22:36

A co ten sprej na vlasy, neznáte některá?

EDP se mi zdá květinovější, EDT hlavně zpočátku víc mýdlová a pro parfém stále ještě nemám slov. Tak dlouho jsem se rozhodovala mezi EDP a EDT, až jsem na letišti očichala parfém a bylo po rozhodování…

Taky mám pocit, že drží, ale že ho spíš nevnímám. Ráno se navoním, přes den o něm skoro nevím a večer, když se zahřeju při tancování, se najednou zase v plné síle objeví.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.03.09 22:40

Macsko, nestraš. Mně teď jde vzorek čistého parfému z TPC.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 05.03.09 22:57

Čistý parfém by mě taky moc zajímal :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.03.09 23:49

Tak já mám vzorek čistého parfému No.5 díky jedné dobré duše odsud :wink: , nikdy jsem s pětkou nekamarádila, tak zkusím to jen v této koncentraci a uvidíme

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 09.03.09 18:21

Oleko, a jak to dopadlo? Můžeš pětku?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 09.03.09 18:44
zdensy píše:
Oleko, a jak to dopadlo? Můžeš pětku?

dopadlo to dobře :), čistý parfém se mi líbí, ráda nanaším vůni na ramenou a pak celý den chodím a dělám tohle :
otočím hlavu doleva - voní :D, otočím hlavu doprava - také voní :lol: , jako andílci, které přisedli odpočinout na mých ramenou a jen tak pro pobavení někdy zamávnou křídlemi :wink: .
V čistém parfému No.5 je opravdu nejlepší, vydrž - je fantastická ( voněl asi 10-12 hodin) - voněl opravdu jemně a nevtíravě , jak se přísluší čistému parfému. Aldehydy neštipou a rychlé přetékají do květinových záhrad.
Ale není to můj parfém ( alespon zatím), necítím se pro něho dokonalá , je to jako ** Noblesse oblige ** , což pro něj nejsem.
Mě to ovšem nevadí, o hodně víc se cítím volnější v Cuir de Russie :D .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist