Chanel No. 5 Eau Premiere Eau de Parfum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 20.10.08 22:10
Chanel No. 5 Eau Premiere Eau de Parfum

Znáte někdo nově ( moderně ) upravený legendární parfém Chanel No. 5 Eau Premiere Eau de Parfum ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.10.08 22:16

Ne, ale chtěla bych! (Znát:) ) Zatím jsem na ni skoro nikde nenatrefila, na Jahodě i Cheapsmells mají jen jakýsi gel…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 20.10.08 22:24

Já jsem našla tento obrázek na Ebay - myslím, že bude moc hezká. Klasická No.5 mi absolutně nevoní, už jsem ji zkoušela x krát a pořád jí nemůžu přijít na chuť :cry:

Tahle nová má být pojata moderně, tak možná..... :D

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.10.08 11:43

Dnes jsem ji zkoušela v Sephoře v Palladiu: no, nevím. Dokonalé věci se prostě nedají zdokonalit. Jenom zkazit. Tyhle pokusy bych upřímně řečeno zakázala. Navíc, kdo nemusí klasickou Pětku, po tomhle rozhodně neskočí - to, co podle mně většinu žen na původním No. 5 odrazuje, je v tom novém taky, dokonce ještě umocněné. Aldehydová, pro někoho vlezlá mýdlovost klasiky je tady korunovaná jakousi pištící chemickou směsí citrusů a la prostředek na mytí nádobí. Mazlivý, vanilkově-dřevitý základ klasické Pětky je ten tam. Prostě celé kouzlo je to tam.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 23.10.08 13:57
Irena píše:
Dnes jsem ji zkoušela v Sephoře v Palladiu: no, nevím. Dokonalé věci se prostě nedají zdokonalit. Jenom zkazit. Tyhle pokusy bych upřímně řečeno zakázala. Navíc, kdo nemusí klasickou Pětku, po tomhle rozhodně neskočí - to, co podle mně většinu žen na původním No. 5 odrazuje, je v tom novém taky, dokonce ještě umocněné. Aldehydová, pro někoho vlezlá mýdlovost klasiky je tady korunovaná jakousi pištící chemickou směsí citrusů a la prostředek na mytí nádobí. Mazlivý, vanilkově-dřevitý základ klasické Pětky je ten tam. Prostě celé kouzlo je to tam.

ano, naprostý souhlas. Totálně poničená legenda, která si nezasluhuje nést název Chanel 5.Ten prostě nemůže být svěženka, která pro " inovaci" neví, čí je.Na klasiku se prostě nesahá!!!Velké zklamání - co zklamání, pobouření z mé strany !

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 23.10.08 15:58

Ireka, chavah - takže se nemusím těšit na vyzkoušení říkáte.....a já myslela, že opravdu tam nebude tolik aldehydového základu a bude se mi líbit - opak je tedy pravdou :cry:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 23.10.08 16:45

Hafíku, já nejsem žádný čichový detektor, takže Ti s jistotou nemůžu dát přesnou info. Ale myslím, že aldehydy odpárali, nebo přinejmenším zkrotili, výměnou za nějaké citrusy. Taková podivná směska v hlavě vůně, jako že startujeme z čerstva. A hlavně už se to více méně nikam nepohne. Ale asi by to chtělo vyzkoušet na ruce. Jestli se někdo obětuje.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

24.10.08 00:04

Já jsem jí dnes zkoušela na ruku a musím říct, že se mi líbila. Je pravda, že z počátku je taková svěžejší, citrusky tam jsou lehce cítit, ale potom vykoukne stará dobrá No. 5, aspoň na mě citrusy zmizely a cítila jsem klasickou No. 5, ale zdál se mi takový krásně hladký, sametový, ale aldehydy tam jsou stále. No, řekla bych, že je stále stejný, jen s rozdílem, že na počátku jsou lehce citít svěží citrusky, které velice rychle ustoupí. Myslím, že to byl záměr, jelikož mladým dívkam na první přičichnutí, nevoní a nemají tu trpělivost počkat, co bude dál a hned ho zavrhnou a tak je hezký už od počátku a plynule přejde v tu vůni, kterou známe po rozvinutí. Tak to aspoň vnímám já.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 24.10.08 00:06

:-) - hezky jsi vůnia své pocity popsala :D ......určitě musím vůni vyzkoušet :D

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.10.08 09:10
:-) píše:
Já jsem jí dnes zkoušela na ruku a musím říct, že se mi líbila. Je pravda, že z počátku je taková svěžejší, citrusky tam jsou lehce cítit, ale potom vykoukne stará dobrá No. 5, aspoň na mě citrusy zmizely a cítila jsem klasickou No. 5, ale zdál se mi takový krásně hladký, sametový, ale aldehydy tam jsou stále. No, řekla bych, že je stále stejný, jen s rozdílem, že na počátku jsou lehce citít svěží citrusky, které velice rychle ustoupí. Myslím, že to byl záměr, jelikož mladým dívkam na první přičichnutí, nevoní a nemají tu trpělivost počkat, co bude dál a hned ho zavrhnou a tak je hezký už od počátku a plynule přejde v tu vůni, kterou známe po rozvinutí. Tak to aspoň vnímám já.

tak musím naprosto souhlasit, vnímám to přesně tak - vůně je po chvíli tam , kde klasická pětka se došourá po 2 hodinách - je to podle mě právě prodejní tah - lidé dnes nechtějí čekat než se vůně rozvine - přičichnou k papírku pak max. ještě jednou za chvíli a jsou rozhodnuti.A u kla­sické pětky je toto právě odradí, takže podle mě je to taková „instantní pětka“ - úpřímně řečeno špatná se mi opravdu nezdálá, je mi ovšem jasné, že milovníci klasiky budou spílat - jenže já klasickou pětku vlastním ale jaksi k nošení pro mě příliš není - je to stejný problém jako s Amouage Gold - krásné vůně ale necítím se v nich.
Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.10.08 09:42

Jestli se nepletu tak téhle vůni dal Turin taky 5*!?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Evira
Učednice 48 příspěvků 24.10.08 11:44

mám na ni spadeno, ale vzhledem k tomu, že na klasické mi voní nejvíc právě hlava :shock: , nevím, nevím jak dopadne

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 26.10.08 00:49

Zkoušela jsem ji odpoledne na ruku a nijak mě neuchvátila. Nevím, jaký má základ, ale po několika hodinách mi kůže voní jako laskonka. Srovnání s klasickou pětkou nemám, protože tu znám jen z papírku.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 29.10.08 21:14

Ségra ji srovnávala, a prý nic moc, chybí jí podle ní ta elegance pův. No.5 Budu muset taky srovnat.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 29.10.08 21:45

Lyonello, laskonka? :shock: tak to ji musím vyzkoušet už jen kvůli tomu, zní to lákavě a laskonky mám celkem ráda :D

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist