CHANEL No. 5 versus No. 5 Eau Premiere

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.07.10 11:16
CHANEL No. 5 versus No. 5 Eau Premiere

Nevím, kam to hodit, tak to házím sem… snad neduplikuji témata…

Včera se ke mě dostal odstřik No. 5 Eau Premiere… měnila jsem ho za něco a vybírala jsem něco, co mi (aspoň) nebude vadit (dvakrát za poslední dobu po sobě jsem sáhla mimo, tak už jsem se bála).
No. 5 Eau Premiere jsem zkoušela ze vzorečku a okomentovala ho slovy „jemná, zeleno-květinové mýdlo. Hezká vůně, ale z No. 5 má jen jméno.“
Včera jsem se jím nastříkala na noc trochu a jak jsem byla překvapena!
Začátek, který tolik miluji na No. 5 tu je taky a ta sladkost ambrová je zde nahrazena vanilkou, což je pro mě snesitelnější. NAVÍC No. 5 na mě téměř nedrží (jako bohužel všechny Chanely), ale Premiere na mě bylo cítit i po koupeli.
Těším se, až budu testovat dále… líbí se mi i ten pudrový dojezd.

Složení No. 5 Eau Premiere není v databázi, dívala jsem se jen na fragranticu…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 14.07.10 11:28

Mně se líbí moc, ale nedrží na mně stejně tak jako EDP. Ještě vyzkouším EDT…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.07.10 11:34

Na mě taky drží obě víc než málo,Premiere ještě o trochu míň.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 14.07.10 12:07

kdykoliv se Premiere objeví v nabídce, vytáhnu vzoreček, abych se přesvědčila, že tuhle vůni opravdu nepotřebuji, a to ani nevím, že má pudrový dojezd, je zvláštní a rychle mizí…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.07.10 12:08

Když jsem Premiere měla, držela na mně pěkně. A moooc se mi líbila a stále líbí. Je to taková příjemná jasmínová čistota, máš, Širín, pravdu, že i trochu pudrová.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.07.10 17:24

Premiere je sladší, vanilkovější, krémovější. No. 5 květinovější.
Výdrž neposoudím, u Premiere velmi dobrá, původní po čase přestávám vnímat, ale když se soustředím, je tam (mám extrait).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Jana
Učednice 141 příspěvků 20.07.10 21:28
macska píše:
Premiere je sladší, vanilkovější, krémovější. No. 5 květinovější.
Výdrž neposoudím, u Premiere velmi dobrá, původní po čase přestávám vnímat, ale když se soustředím, je tam (mám extrait).

Ano ta vanilka mě vzala! Přiznám se, že nejdřív jsem No. 5 Eau Premiere pohrdla, protože jsem si řekla jen další varianta, na klasiku nemá, jenže … ucítila sladkou vůni a začala pátrat co to je a teď už zvažuji koupi.
Doma jsem vytahala všechny vanilkové slaďárny (uvařila i vanilkový pudink), ale pořád to není ono. :cry:

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 21.07.10 06:31

Dosud šel No.5 tak nějak mimo mě. Jednu dobu jsem sice prahla po Premiére, ale tehdy nebyla na netu dostupná ( po vánocích ). Postupně mě toužení přešlo, ale jak tu často narážím na nějaké zmínky o „pětce“, začínám mít chuť vyzkoušet na sobě klasiku. Znám ji totiž pouze z papírku :conf: .

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 21.07.10 06:43

… papírek ji vysloveně kazí :twisted: .

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 21.07.10 07:26

Tomu ráda věřím. :P … jsem na ni moc zvědavá ( a doufám, že se nezamiluju - to teď skutečně nepotřebuju ).

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 21.07.10 09:55

eau Premiere také vnímám trochu jako pudrovou, oproti klasice takovou zjemněnou, ale naopak s větší výdrží a možná i intenzitou…přesto mám raději klasiku a před eau Premiére ještě navíc upřednostňuji Elixír sensuel, který je podle mne někde na pomezí klasiky a eau Premiére a výdrž má nekonečnou :D

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 21.07.10 10:38

Dnes mám Premiere na sobě a drží jak „židovská víra“… nečekala bych to od něj (jsou to předsudky!), ale je vážně dobrý.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 21.07.10 10:52
Širín píše: … papírek ji vysloveně kazí :twisted: .

Jo!!! No. 5 na papírku nezkoušet! :smack:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 24.07.10 16:37

Já se dnes znovu zamilovala do Premiere…cítím z ní pomeranče s vanilkou, je velice jemná, pravda, po hodině jsem ji cítila už slabě, ale zas ta krása za to stojí.
No a pak jsem si zápěstí přestříkla No. 5 Edp, která se na mě kdysi rozležela do podoby krému na opalování, bylo to v teple a nebylo to moc příjemné, nesedla mi.
Ale dnes…jsem se asi zamilovala do obou :heart:

A jdu zkoušet vzoreček No. 5 Edt :twisted: (tak už jsem vyzkoušela a tam cítím něco zeleného, vetiverového, není tak opojně květinová, jako Edp)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 24.07.10 19:27

mne sa viac páči klasika a to v podobe EDP … rozvoní sa proste úžasne :heart:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist