Chanel No.19

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2
Učednice 99 příspěvků 01.10.09 14:48
Chanel No.19

Ahojky, nevíte někdo, jaký je rozdíl u tohoto Chanelu v EdP a EdT? Je to jenom v koncentraci nebo je to zase zcela odlišná vůně jako třeba Cristalle?? :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 01.10.09 15:40

mě se devatenáctka až tak moc odlišná ve verzi Edp a Edt nezdá -mám obě verze a osobně bych je měla problém rozeznat, kdyby nebyly v lahvičce…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.10.09 16:46

Edp je více kožená, temnější, edt je lehčí, jiskřivější. Velký rozdíl to ale není. Líbí se mi obě a moc.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 01.10.09 19:17

Souhlasím, že jsou si velice podobné. Na látce bych je určitě nerozeznala, ale na mě se EDT nerozkládá tak hezky jako EDP, takže na své vlastní „kožce“ je poznám a rozdíl je patrný :wink:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

barbucha  01.10.09 19:40

Shodou okolností mi v posledních dnech přišly odstřiky jak EDP, tak EDT. Velký rozdíl nevidím, jen EDP je bohatší o ten ylang ylang (jak píše Ada) a je to znát - je malinko sladší, a hutnější. EDT je víc do zelena, jak doslova (barvou), tak i stylem…Ale ty nuance jsou minimální.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 02.10.09 08:58

Já ten rozdíl nejvíc zaznamenám, když si čichnu k rozstřikovači u obou.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

jana2
Učednice 99 příspěvků 02.10.09 10:44

Jo, jo, je to přesně tak, náhodou jsem je včera mohla očichat obě a rozdíl je fakt malý. EdT mi nepřišla tak výrazná. Bohužel to nebude moje vůně, něco je v ní krásné, ale něco mi tam moc vadí, ten trpký tón…

Zároveň jsem poprvé čichla i k No.5 ve verzi EdP a po půl hodině to byla úplně jiná vůně než EdT. Tak nevím, jestli je to možné, nebo se mi to jen muselo zdát. Ale vonělo mi to o dost víc než EdT, i když tu mám v podstatě taky ráda.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 06.09.12 12:34

Taky jsem si dala včera na každou ruku jednu a pro mě vyhrává EDT.
EDP je na začátku taková průraznější, vlhčí, kovovější, nejspíš víc vetiveru.
EDT je nadýchanější, krémovější, něžná - hned od začátku. Jen ta výdrž…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 14.08.13 16:56

Chanel No. 19 jsem včera použila poprvé a velmi mě fascinuje svoji originalitou, jakobych se s nim ocitla v jiné realitě a přitom důvěrně známé. (Citronové mýdlo z dětství? Nebo šťáva z Aloe vera?)Tu vůni bych přirovnala k Edenu, avšak v Edenu je pro mně jedna ošklivá složka, která páchne jako stará houbička na mytí nádobí. No. 19 je čisťounka, luxusní.

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist