Chanel pour Monsieur - tester

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 01.07.11 22:34
Chanel pour Monsieur - tester

nemáte někdo zkušenosti, zdali se testery od Chanelu prodávají běžně s víčkem nebo bez? Já mám concentree a tam víčko bylo, jen teď nevím, zdali to byla náhoda…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 03.07.11 08:20

Nevím, jestli všechny Chanely, ale všechny jejich testery, které jsem měla, pánské i dámské, měly víčko. Chanel má na testerových flakonech rozkreslené složení, což se mi líbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.07.11 09:00
Mirka píše:
Nevím, jestli všechny Chanely, ale všechny jejich testery, které jsem měla, pánské i dámské, měly víčko. Chanel má na testerových flakonech rozkreslené složení, což se mi líbí.

díky :)

to s tím složením, na to jsem narazil ve více případech - Lapidus to má a Van Cleef mám pocit taky :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.07.11 17:15

mám tester a víčko tam je :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.07.11 18:34

dík 8)

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 14.08.13 13:08

Mám dotaz na vaše zkušenosti s Pour Monsieur Concentree.

Kolega si ho nedávno koupil, už druhý flakon a ten nový dnes otevřel a rozprašovač prý částečně protéká. No, krk bych dala zato, že si koupil fejk :think: Mi nepovídejte, že je kazový.
Fyzicky jsem ho neviděla, ale prý vypadá dobře a kód má také (nuž, fejk s kódem už jsem také viděla), …ale hlavně už tu vůni měl, tak si říkám, že by to snad poznal…
Přesto se mi nechce věřit, protože s protékajícím rozprašovačem jsem se setkala pouze u fejků a vy?

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 14.08.13 13:22

@Slimek
No, mohlo se v rozprašovači něco zlomit nebo uvolnit. To nemusí nutně souviset s originalitou - spíš s tím, jestli TO třeba někomu spadlo na zem. Ať zkusí sundat ten kovový vršek a zkontrolovat, jak vypadá ta malá hadička/trubička, ta když je prasklá nebo ulomená, teče to, Chanel neChanel.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 14.08.13 13:32

@dynda jestli spadl to nevíme, ale jinak tomu prý nic není :|
On říkal, že to divně rozprašuje a část toho teče rovnou po skle… řeknu mu, ale nejsem si jistá, jestli u PMC jde ten kovový vršek sundat, skoro bych řekla, že spíš ne :think:
V každém případě díky :kytka:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 14.08.13 13:38

@dynda Ještě jsem si vzpomněla, že mi jednou přišel Chanel s tou rozbitou hadičkou, kovový kryt byl spadlý a hadička se cestou poškodila, ale výsledek byl ten, že to vůbec nedávkovalo, prostě konec, žádné rozprašování, už to nepumpovalo a musela jsem celý vršek urazit a vůni přelít jinam… ale třeba záleží ;)

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 14.08.13 13:50

@Slimek
Já jsem měla kdysi flakón, který měl ze dna kus skla odštíplý a při zmáčknutí stříkal, ale i tekl, asi jak popisuješ. Bylo jasný, že utrpěl pěkným nárazem. Takže parfém šel hned do refanu. Ta hadička měla kousek uražený, ale částečně to fungovalo.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 14.08.13 13:56

@dynda …tak já ho teda nebudu strašit, že si koupil padělek, když si nejspíš koupil jen rozbitý originál 8)

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 14.08.13 14:37

@Slimek
To ho jistě uklidní ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist