Charakteristika a složení vůní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 27.09.08 09:55
Charakteristika a složení vůní

Jaké máte zkušenosti s vyhledáváním charakteristiky ale hlavně složení vůní????
Dnes jsem zkoušela hledat Boucheron Jaipur na českých stránkách. Toto mi vyšlo:

Boucheron Jaipur-Ostřejší květinová vůně Boucheron Jaipur Femme, svým složením-směs ovocných květů, melounu, švestky, broskve-vhodná k denímu používání

• ten meloun mi tam vyrazil dech, protože Jaipur je moje oblíbená a meloun ve vůních absolutně nesnáším, proto jsem začala hledat dál

ale v převážné většině e-shopů bylo toto hodnocení.

Potom jsem našla:
Boucheron Jaipur
Složení parfému
Hlava: Jaipur - toaletní voda s rozprašovačem
Srdce: Růže, kosatec, akácie, pivoňka
Základ: Růže, kosatec, akácie, pivoňka

Naštěstí nakonec se mi podařilo přece jenom v jednom obchodě najít to co jsem chtěla:
Jaipur EDP
Teplejší, květinově-dřevitá ambrová vůně vhodná pro celodenní používání.
Složení
Hlava - švestka, broskev, meruňka, fialka
Srdce - růže, kosatec, akácie, pivoňka
Základ - květ Heliotrop, bílé pižmo, ambra, santal

ze samé radosti sem uvedu i dotyčné stránky: http://www.hyperparfemy.cz/produkty/bou … r-edp-50ml

Docela mně to rozhodilo, dříve jsem byla zvyklá chodit sbírat vědomosti na Fedorovy stránky, jeho složením vůní jsem hodně věřila i když samozřejmě někdy je to diskutabilní ale teď opravdu nevím kam se v česku vrtnout..........už jsem částečně přešla při hledání do zahraničí ale přece jenom...... KDE HLEDÁTE VY ?????????

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 27.09.08 14:09

Totéž složení jsem našla na Jednorožci, ale v nabídce mají pouze EdT. Charakteristika zní: smyslná, sladší, květinově ovocná s mírným pudrovým nádechem. Jaipur neznám, nevím, jestli obě verze jsou tak odlišné, že je lze takto chrakterizovat :conf:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 27.09.08 14:11

Mám na mysli tu složení bez melounu :!:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.09.08 20:24

Já jdu nejdřív na stránky výrobce. Když to nepomůže, tak osmoz.com, ten se mi zdá zhruba nejspolehlivější - ale kromě výrobce žádný zdroj není stoprocentně spolehlivý.
Nebo koukněte do naší databáze - když je u složení napsáno „ověřeno“, znamená to, že je přímo z webu výrobce nebo z oficiálního promo materiálu (u nových vůní).

Jaipur se dá dohledat na stránkách Boucheronu: hlava švestka, meruňka; srdce růže, mimóza, heliotrop; základ kosatec, bílé pižmo. Popis: květinově ovocný parfém, který připomíná exotickou zemi (konkrétně prý indickou zahradu plnou květin a zralého ovoce).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 27.09.08 20:32

Ano, Ado, plně důvěřuji především „našemu“ webu :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist