Charriol - Douglas příkopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.02.09 17:27
Charriol - Douglas příkopy

přiznám se bez mučení - tuto značku neznám a přišla jsem s ní do styku až dnes ve shora uvedené prodejně. Mají dvě varianty dámské vůně / a jednu pánskou / a obě voní moc fajnově.Jsou líbivé.Flakonky úžasné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.02.09 17:29

http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 31618.html

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 11.02.09 21:08

flakonky jsou opravdu krásné.Nemohla by jsi vůně trochu popsat,popřípadě sdělit kolik stojí tyto skvosty?Vypadají luxusně :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.02.09 21:18

no vidíš, na cenu jsem se zapomněla zeptat. Moc mi to dnes nemyslelo, mám ohavnou virozu. Vůně jsou jedna trošičku dozelena, druhá jemně nasládlá s takovým elegantním pikantním, ale něžným podtonem.Obě působí luxusně a fajnově, nic do Lidlu.Kdyby někdo šel kolem, moc prosím, omrkněte cenu.Charita to ale nebude,tyto úzkoprofilové vůně jsou v Douglasu pekelně drahé.Brouka v hlavě ale mám…a jiné výdaje také.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 16.02.09 21:12

fakt to tam nikdo neočuchal? Pražandy, no tak…čekám na Vaše názory.Já jsem se do těch dvou dámských vůní zamilovala.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 22.02.09 11:45

fakt nikdo to jetě neočichal??????­???????

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 26.02.09 14:50

Mají je na parfums.cz: http://www.parfums.cz/charriol/

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 26.02.09 16:50

díky za objev. Zajímavé je, že EdT a EdP jsou zcela odlišné vůně co do složení a každá vůně má svého - jiného - tvůrce.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 27.03.09 22:09

Já očichala EDT, ale nelíbila se mi nijak zvlášť, byla taková nijaká, sice jen na papírku, ale jako hooodně naředěná Coco Madmoisellle s ovocem, na tom papírku opravdu nebylo nic, co by stálo za další zkoušku, na Diamantu je navíc celkem levně, takže v Douglas to s významným místem a cenou taky trochu přepískli… (Cenu si nepamatuju, jen vím, že když jsem ji chytla do ruky a viděla, tak jsem si řekla, že jako ve většině kamenek i zde nevědí co roupama dělat! To asi že mají reklamu po časopisech (Charriol).
Složení přitom vypadá zajímavě, EDP zkusím!!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist