Chaumet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gep
Učednice 218 příspěvků 24.03.08 13:13

Zkoušely jste některá Chaumet edt? Docela mě láká vzít si ho naslepo, ale vůbec nevím, co mám očekávat. Někdy je překvápko povedené, jindy ne.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 27.03.08 20:38

Já bych naslepo nebrala, zkoušela jsem Chaumet a Chaumet l´eau, ta první je v bílé krabičce, kapalina zlatá, druhá v modré metalízové, obsah modrý. Flakony jsou stejné. Už si to nepamatuju, jen vím, že tu modrou jsem musela umýt :-) Ta druhá se mi zdála lepší, ale nezlákala mě nakonec ani cena, měli ji a myslím ještě i mají 30 ml tuším okolo 400,–.

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

24.11.08 11:39

Mám vyzkoušené obě, ta v bílé krabičce je těžší, kořeněná a hodí se na zimu. Je taková dámská.Ta modrá je lehčí, víc svěží. Ale myslím, že jsou vcelku dobré obě. Já měla tu bílou a uvažuji o ní znova, jestli bude k mání. Ale je možná trochu staromódní (mě je už taky 57), ale dobře drží a nemění se. Zdá se mi to za tu cenu dobré.
 Jarka

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist