Chaumet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Gep
Učednice 218 příspěvků 24.03.08 13:13

Zkoušely jste některá Chaumet edt? Docela mě láká vzít si ho naslepo, ale vůbec nevím, co mám očekávat. Někdy je překvápko povedené, jindy ne.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
Dadenka
Učednice 35 příspěvků 27.03.08 20:38

Já bych naslepo nebrala, zkoušela jsem Chaumet a Chaumet l´eau, ta první je v bílé krabičce, kapalina zlatá, druhá v modré metalízové, obsah modrý. Flakony jsou stejné. Už si to nepamatuju, jen vím, že tu modrou jsem musela umýt :-) Ta druhá se mi zdála lepší, ale nezlákala mě nakonec ani cena, měli ji a myslím ještě i mají 30 ml tuším okolo 400,–.

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
  24.11.08 11:39

Mám vyzkoušené obě, ta v bílé krabičce je těžší, kořeněná a hodí se na zimu. Je taková dámská.Ta modrá je lehčí, víc svěží. Ale myslím, že jsou vcelku dobré obě. Já měla tu bílou a uvažuji o ní znova, jestli bude k mání. Ale je možná trochu staromódní (mě je už taky 57), ale dobře drží a nemění se. Zdá se mi to za tu cenu dobré.
 Jarka

 Váš příspěvek

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist