Chci koupit...kde pořídím nejlevněji??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 21.06.10 21:21
Chci koupit...kde pořídím nejlevněji??

Vím, že tu máme téma slevy a výhodné nákupy, ale několikrát mě to napadlo z jiné stránky - hodlám koupit to a to, kde to koupit nejlevněji, nebo nejvýhodněji(beru v potaz i ověřený obchod, rychlé dodání atd.) Vím, že existijíé porovnávače cen, ale ne vždy je tam vše.
Takže začínám - Hodlám koupit Body Kouros 100 ml, kam pro něj?

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.06.10 21:46

na to asi jedine zadat do google a projet vsechny odkazy
pokud nekdo jiny nebude zrovna presne vedet, ze to zahledl tam a tam, pochybuju, ze se s tim bude hledat

zadny vyhledavac neni nikdy kompletni

pokud bys prece jen nejaky chtela, z ceskych muzes zkusit heureku, zbozi.cz, ze zahranicnich treba find

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 21.06.10 21:50

Já nechci na nikoho naléhat, aby hledal za mě:o)…jen prostě kdyby se někomu chtělo nebo by zrovna kupoval to stejné jak někdo druhý a měl čerstvě vygoogleno:o))

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.06.10 21:53

Heuréka to vyjede, srovnané podle cen a množství a v kterém obchodě, včetně hodnocení konkrétního obchodu…

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.06.10 22:10

ja kdyz neco hledam, tak prodeju FX, cheapsmells, ebay, zbozi a rozhodnu, jestli kupovat u nas nebo v zahranici (nekdy to kupodivu vyjde levneji u nas, nova zkusenost :D)

kdyz to je neco hure sehnatelneho, tak i ten google po odkazech - ale zatim jsem udelala zkusenost, ze krome toho viz vys moc spolehlivejch pouzitelnejch obchodu neni - minuly rok jsem zkusila nejake tri nove a trikrat mi PP vratil penize, protoze ani jeden se nemel k tomu, to opravdu poslat nebo mit na sklade, toz tak ;)

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 21.06.10 22:11

Přesně tak..většinou to nejlacinější, co jsem vygooglovala nebo nasháněla někde jinde…doma nemám. :?

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 21.06.10 22:27
jasmina píše:
ja kdyz neco hledam, tak prodeju FX, cheapsmells, ebay, zbozi a rozhodnu, jestli kupovat u nas nebo v zahranici (nekdy to kupodivu vyjde levneji u nas, nova zkusenost :D)kdyz to je neco hure sehnatelneho, tak i ten google po odkazech - ale zatim jsem udelala zkusenost, ze krome toho viz vys moc spolehlivejch pouzitelnejch obchodu neni - minuly rok jsem zkusila nejake tri nove a trikrat mi PP vratil penize, protoze ani jeden se nemel k tomu, to opravdu poslat nebo mit na sklade, toz tak ;)

souhlas do puntíku, dělám to naprosto stejně ;-)

navíc tak nějak preferuju to FX, ač mají semo-tamo problémy s tím dodáním, ale je tam ten bonusový systém, což je pro mě obrovský challenge - dosáhnout na tu tisícovku bodů a mít slevu 10% z každého nákupu 8)

i když nevím, zda pak budu mít radost ze slevy nebo si naopak tlouct hlavu, že už jsem tam utratila v přepočtu přes 20 tisíc :D :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.06.10 22:38

v bonusovem systemu jsem v prvnim kroku mam pocit :D

jo a jeste jahoda je moznost - ale tam jsme nikdy parfem nekoupila, strasna drahota :D hlavne evropske znacky

Křižík
Učednice 64 příspěvků 21.06.10 23:47

Jako naprostá „trubka“ se ptám, co je FX? Díky za info.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.06.10 23:51

http://www.fragrancex.com/

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 10.08.10 20:28
křižík píše:
Jako naprostá „trubka“ se ptám, co je FX? Díky za info.

pokud jim funguje zasílání - a v prvním kvartále měli výpadky - pak je to těžce návykový obchod.Ty ceny stojí za to.Ovšem občas se pochlapí i Jahoda, na sklonku minulého roku měli 100 ml červené DG za 600 Kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.08.10 20:24
verunka2201 píše:
jasmina píše:
ja kdyz neco hledam, tak prodeju FX, cheapsmells, ebay, zbozi a rozhodnu, jestli kupovat u nas nebo v zahranici (nekdy to kupodivu vyjde levneji u nas, nova zkusenost :D)kdyz to je neco hure sehnatelneho, tak i ten google po odkazech - ale zatim jsem udelala zkusenost, ze krome toho viz vys moc spolehlivejch pouzitelnejch obchodu neni - minuly rok jsem zkusila nejake tri nove a trikrat mi PP vratil penize, protoze ani jeden se nemel k tomu, to opravdu poslat nebo mit na sklade, toz tak ;)

souhlas do puntíku, dělám to naprosto stejně ;-)

navíc tak nějak preferuju to FX, ač mají semo-tamo problémy s tím dodáním, ale je tam ten bonusový systém, což je pro mě obrovský challenge - dosáhnout na tu tisícovku bodů a mít slevu 10% z každého nákupu 8)

i když nevím, zda pak budu mít radost ze slevy nebo si naopak tlouct hlavu, že už jsem tam utratila v přepočtu přes 20 tisíc :D :lol:

Stejný postup i u mě. Poslední dobou objednávám víc z ČR, třeba Keton má výborné ceny, ikdyž FX je pro mě pořád taky lákavé - slevu 10 % z každé objednávky už totiž mám. :oops: 8) (pomohly mi k ní kámošky, jinak je to fakt děsivá představa, utratit tolik za vůně)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 13.08.10 08:13

Holky, kde koupit Rosinky a také Angel Liqueur? :conf:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.08.10 09:55

Rosinky levnější než na oficiálních stránkách: http://www.fragrancex.com/search/_stext … sults.html

Ale zase mají jen něco.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8044 příspěvků 22.08.10 11:18

U mě vede FX a zatím všechny objednávky dorazily včas a v pořádku, teď jsem ale delší dobu nic neobjednávala,troš­ku mám strach na základě některých zkušeností tady…ale jinak mě to pořád láká.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist