Chemický peeling

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 01.05.09 22:54
chemický peeling

Máte niekto skúsenosti? Začínam nad ním premýšľať, ale až na jeseň.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 02.05.09 09:24

Ja skúsenosti nemám, ale tiež premýšľam, že po lete by som si ho nechala spraviť.. Hlavne ma zaujíma, za akú dlhú dobu je pleť v pôvodnej ev. lepšej kondícii. Tým myslím ako dlho trvá, kým sa zbaví strupov po peelingu.

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.05.09 12:30

Záleží na typu peelingu, ale bývá to kolem 10 dnů, plus mínus.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 02.05.09 13:04

A vyzerá to veľmi zle? Nerada by som, aby sa ma ľudia báli.. :lol:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.05.09 15:37

Našla som toto: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php … vOffset=30

Prečítaj si celú diskusiu na strane 2., ak máš čas. Najmä príspevok od „mojik“.

Mne sa do toho už asi až tak nechce, keď to tak čítam… 6-10 sedení, pleť červená 2-3 dni a niektoré dievčatá tam píšu, že im to ani veľmi nepomohlo…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.06.09 14:58

Dnes som teda na ňom bola. Ako som sa od Dr. dozvedela, je ich viacero typov, ten môj dnešný bol Glycopeel, ale nie ten druh, ktorý sa olupuje. Lekárka bola prekvapená, ako to s mojou pleťou dobre reagovalo, už teraz - dve hodinky po, je pleť čistejšia. Uvidíme, či bude treba ísť znovu a ako sa to bude teraz správať.

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 26.02.12 23:33

Chtěla bych jít na chemický peeling. Po porodu mám na čele flíčky, na které nejsem zvyklá a ráda bych je dala pryč. Teď nevím kam si mám zajít, kde je to lepší, jestli na nějakou plastickou kliniku v Brně a nebo k nějaké kožařce? Máte s tím někdo zkušenost, nebo nějaký tip v Brně? Děkuji.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 27.02.12 07:58

Chemicky peeling ma vyborne vysledky na pleti. Mne je znamy ten s ovocnymi kyselinami. Mozno by som skusila najprv domaci osetrovanie kremom Glyco A od ISIS PHARMA, ktore roky pouzivam. Je to slabsia koncentracia ovocnych kyselin, len 12%. Tiez plati par pravidiel, kedy krem pouzivat a ako pouzivat. Tiez sa moze vyskytnut olupovanie..co je v podstate cielom. Ale bezne sa tento krem aplikuje obden, najlepsie vecer. A po dvoch tyzdnoch kazdy vecer. Aby sa epidermis zregenerovala. Ovocne kyseliny pomahaju pri akne, nerovnostiach pleti, na jemne linky a vrasky. Samozrejme nedosiahnete takych vysledkov ako pri chemickom peelingu u koznej lekarky…ale tiez mozete pre svoju neposlusnu plet nieco spravit pocas zimnych mesiacov (pripadne jesennych). Ja pouzivam Glycol A v zime, aby sa moja plet pripravila na jar. Doporucujem chemicky peeling AHA kyselinami a na domace pouzitie Glyco A.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 27.02.12 08:20

Glyco A jsem používala, ale jen asi 6 týdnů. Nevydržela jsem. Pálilo to strašně, obličej jak v ohni. Samozřejmě jsem postupovala podle návodu.
Před 14 dny jsem byla na chemickém peelingu u kosmetičky s následujícím ošetřením IPL světlem a dobrý.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 27.02.12 08:38
Roza píše:
Glyco A jsem používala, ale jen asi 6 týdnů. Nevydržela jsem. Pálilo to strašně, obličej jak v ohni. Samozřejmě jsem postupovala podle návodu.
Před 14 dny jsem byla na chemickém peelingu u kosmetičky s následujícím ošetřením IPL světlem a dobrý.

Urcite to bude o tolerancii pleti. Tiez to bolo u mna podobne, ked som skusala pred rokmi Glyco A prvy krat..asi si moja plet uz zvykla. Ten peeling s tym IPL svetlom by som mohla vyskusat…znie to dobre.

Sarai
Učednice 93 příspěvků 29.02.12 07:45
rocky píše:
Chtěla bych jít na chemický peeling. Po porodu mám na čele flíčky, na které nejsem zvyklá a ráda bych je dala pryč. Teď nevím kam si mám zajít, kde je to lepší, jestli na nějakou plastickou kliniku v Brně a nebo k nějaké kožařce? Máte s tím někdo zkušenost, nebo nějaký tip v Brně? Děkuji.

Mám dobrou zkušenost s domácím chemickým peelingem od Lancome. Prodává se jako sada a je víc druhů. Koupila jsem si ho ze zoufalství poté, co jsem na stará kolena prodělala plané neštovice. Opravdu mi pomohl. Měla jsem sadu „Skin Renewing System“. Viděla jsem, že teď prodávají i nějaký spec. na pigmentové skvrny.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 29.02.12 07:53
Sarai píše:
rocky píše:
Mám dobrou zkušenost s domácím chemickým peelingem od Lancome. Prodává se jako sada a je víc druhů. Koupila jsem si ho ze zoufalství poté, co jsem na stará kolena prodělala plané neštovice. Opravdu mi pomohl. Měla jsem sadu „Skin Renewing System“. Viděla jsem, že teď prodávají i nějaký spec. na pigmentové skvrny.

Ako sa aplikuje? Zmizli ti jazvy po nestovicich? Idem sa na to mrknut…

Sarai
Učednice 93 příspěvků 02.03.12 02:44

Ako sa aplikuje? Zmizli ti jazvy po nestovicich?

Je to krabice s kyselinou, neutralizačními / čistícími ubrousky, krémem, štětečkem na nanášení, miskou a čelenkou.

Nejdřív si máš otřít obličej ubrouskem, pak napatlat kyselinu (ve formě gelu), nechat působit, otřít, neutralizovat napuštěným ubrouskem a natřít krémem. Ubrousky mi došly dřív, tak jsem neutralizovala ubrouskem namočeným v rozpuštěné sodě a dočistila pleťovou vodou bez alkoholu. Prošlo to :). Jestli si to dobře pamatuju, peeling se má aplikovat 1× týdně. Balení mě vystačilo na cca 6 aplikací. Je u toho srozumitelný český návod.

Po neštovicích jsem měla asi 3 nebo čtyři jizvičky, které postupně zmizely a i celkově se mi pleť hodně zlepšila.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 02.03.12 07:41
Sarai píše:
Ako sa aplikuje? Zmizli ti jazvy po nestovicich?

Je to krabice s kyselinou, neutralizačními / čistícími ubrousky, krémem, štětečkem na nanášení, miskou a čelenkou.

Nejdřív si máš otřít obličej ubrouskem, pak napatlat kyselinu (ve formě gelu), nechat působit, otřít, neutralizovat napuštěným ubrouskem a natřít krémem. Ubrousky mi došly dřív, tak jsem neutralizovala ubrouskem namočeným v rozpuštěné sodě a dočistila pleťovou vodou bez alkoholu. Prošlo to :). Jestli si to dobře pamatuju, peeling se má aplikovat 1× týdně. Balení mě vystačilo na cca 6 aplikací. Je u toho srozumitelný český návod.

Po neštovicích jsem měla asi 3 nebo čtyři jizvičky, které postupně zmizely a i celkově se mi pleť hodně zlepšila.

OK, dakujem za vysvetlenie. Medzicasom som to nasla na nete, celu tu sadu. Je to cca za €35,– Myslim, ze to nie je zla cena. Pravdepodobne by som to skusila na pozdim. Este raz diky.

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 02.03.12 21:40

Děvčátka, děkuji za rady, nicméně sama si aplikovat chemický peeling netroufnu. Nikdy jsem to nedělala, navíc mám velmi citlivou plet. Proto píšu ještě jednou, kdyby mi náhodou někdo mohl poradil, kam je lepší si v Brně zajít, ke kožařce nebo na nějakou kliniku?, budu moc ráda.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist