Chladná, suchá vůně na léto

Lucinela 23.04.11 16:08

Moc Vás prosím o radu nové vůně na léto. Používám buď orientálky (Slon, Kenzo Amour) nebo suché vůně (Terraccota) nebo pro mě „chladïvé“ (Chance eau Fraiche). Chtěla bych nějakou novou chladivou, zároveň suchou, možná i trochu pudrovou, co se drží u těla, ale cítí ji i okolí. Takže silnou :speechless: Na Chanci mi vadí, že je davová a polívačka. Chtěla bych něco silného, neočichaného. Ale prosím, v klasických parfumérkách. :conf:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

1Miru 23.04.11 16:19

…z kamenky nevím, ale
ultra suchá je vůně ALAMUT Lorenzo Villoresi - měkká, přesto intenzivní, lehce prachová kadidlovka
 a

vlhce chladivá je vůně PATCHOULI Lorenzo Villoresi
(Ausliebezumduft - vzorky i vůně)

…no, možná by se mohla líbit vůně ANGEL Garden of Stars Violet - gurmánská pačuli/fialka. Inenzivní, v létě osvěžující, nepřehlédnutelná

Lucinela 23.04.11 16:23

Díky, zkusím Angela, už jsem tady o něm na stránkách četla :)

Fleur 23.04.11 18:38

Nevím, co přesně rozumět tím „suchá“ - jestli podobně jako u vína „nesladká“, nebo spíše „prachová“. Zkusila bych od Bvlgari Au Thé blanc, Au Thé vert extreme, dále od Diora Escale a Pondichéry.

Lucinela 23.04.11 19:38
Fleur píše:
Nevím, co přesně rozumět tím „suchá“ - jestli podobně jako u vína „nesladká“, nebo spíše „prachová“. Zkusila bych od Bvlgari Au Thé blanc, Au Thé vert extreme, dále od Diora Escale a Pondichéry.

Možná ještě spíš než „suchá“, tak „chladivá“, ale ženská, elegantní. A hlavně silná!! Dior Escale je slaboučký a od Bvlgari mám Femme, ta je suchá. Asi si vymýšlím, ale chtěla bych něco silného, chladivého a elegantního na léto, co se kolem mě šíří :conf:

1Miru 23.04.11 19:55

…ten Angel Violet .
Klasický Angel - to je klasika profláknutá. Někomu sedne a je krásný, téměř i osudový, ale na někom nevyzní, nebo ne tak fenomenálně a jeho síla je pak ta tam…
Ale pokud někomu pasuje Angel Violet - je NEPŘEHLÉDNUTELNÝ.!
(mají na elninu) …a osudový může být též.

Veronika1 23.04.11 20:22

Co Versace Versense? Silná, sušší a chladivá zároveň 8)

Lucinela 25.04.11 13:18
1Miru píše: …ten Angel Violet .
Klasický Angel - to je klasika profláknutá. Někomu sedne a je krásný, téměř i osudový, ale na někom nevyzní, nebo ne tak fenomenálně a jeho síla je pak ta tam…
Ale pokud někomu pasuje Angel Violet - je NEPŘEHLÉDNUTELNÝ.!
(mají na elninu) …a osudový může být též.

Klasický Angel mi krásně voní na kolegyni, na mě hrůza (bohužel), Angel Violet určitě zkusím, jsem ráda nepřehlédnutelná, spíš hlavně, ať každý cítí, že jsem tam byla

Lucinela 25.04.11 13:20
Veronika píše:
Co Versace Versense? Silná, sušší a chladivá zároveň 8)

Versaceho bych měla očichat, mám k němu z nějakého důvodu despekt, že jse moc davový, jako hugo boss. Zkusím, díky :D

Kajla 25.04.11 13:22

Krásně chladivá, letní, je pro mě - Les Saisons - Hiver.

Lucinela 25.04.11 13:29
Kajla píše:
Krásně chladivá, letní, je pro mě - Les Saisons - Hiver.

Díky za tip. Hiver určitě zkusím. Van Cleef se mi líbí (First, Van Cleef - bohužel je mám jen očichané). Nádherná polička :!: Obzvlášť Osez Moi! závidím.

alin 29.04.11 11:18

Vône s kosatcom ja nikdy nevnímam ako „suché“. Buď sú pre mňa teplé (napríklad kosatec v Iris Taizo od PG) alebo studené (Iris Silver Mist - najstudenší kosatec, čo poznám), prípadne na takých tých maslových, krémových základoch (typický L´Occitane Iris)…ale tú suchosť tam nevnímam.

Suchá, chladná vôňa… :conf: , čo ja viem. Skôr niečo zelené, trávnaté alebo bylinné…ale to je zas menej chladivé :D

Možno Cristalle Edt je celkom chladná a najmä suchá vôňa.

naja1 04.05.11 10:21

Zkus Lempicku eau de désir, přijde mi nesladká a chladná. Má ale nevalnou výdrž, proto je asi jen v 100 ml flakonku.

RoSa 04.05.11 11:08

chladná suchá je Molyneux: Quartz pour Femme … můj včerejší úlovek ze srazu (díky moc, Jano!)

má skvělou výdrž, a typově mi připomíná zmiňovanou Cristalle od Chanelu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist