Chloe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.08.08 00:29
Chloe

Tuhle novou Chloe už u nás někde mají? Zkoušela jste ji některá, třeba v zahraničí?
 http://www.garden.co.uk/…Category.php?…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 16.08.08 00:41

Ano, viděla jsem jí v Sephoře.

Pro mě spíš zklamání. Málem jsem jí koupila naslepo. Ona totiž šíleně „klame tělem“.
Podle složení, firmy a předešlých vůní a podle tvaru flakonu bych čekala těžší květinovou vůni. Ve skutečnosti jí vnímám jako lehoulinkou květinovku a navíc, nevím jak je to možné, ale úplně nejvíc mi připomíná jablíčkový šampon na vlasy. Už jsem jí zkoušela několikrát, protože chci, aby se mi líbila :D ..... nakonec se mi vlastně i docela líbí … ale ne natolik, abych toužila jí mít doma. Škoda - ten flakon je nádherný!
Za pozornost ale určitě stojí!! :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.08.08 07:48

Mě se moc líbí, také jsem čekala trochu něco jiného,( podle flakonku). Vůně je taková konvalinková a to já můžu. Velice mi připomíná Cabotine Bleu, kterou jsem měla moc ráda. Celkem o ní uvažuju :D . Hodně dobře drží.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 09:18

Taky jsem ji zkoušela v Sephoře a potvrzuji, že i mě oklamala flakonem… taky jsem čekala něco omamného, ale je spíš lehčí. Špatná není, je celkem pěkná, ale nijak mě nenadchla, i když možná je to tím odlišným očekáváním, musím ji vyzkoušet znovu, když už trochu vím, co čekat… :-).

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 16.08.08 09:23

velké zklamání - vodová, melounová,studený čumák.Kam se hrabe na starou dobrou jmenovkyni s tuberózou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 16.08.08 09:30

… nebo na Chloe Narcisse :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 16.08.08 09:38

Taky jsem ji už zkoušela, ale na mě je moc květinová, taková nijaká, navíc výdrž nic moc, čekala jsem trochu něco jiného :( . Původní Chloé - to je jiný kafe, mám odstřik a chystám se objednat větší balení :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 09:50

Souhlasím, Chloe Narcisse i stará Chloe, to je úplně jiný kafe. Oproti nim je nová Chloe poněkud jemná a nevýrazná, to je pravda.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.08.08 10:28

Aaaaaaa :D , nikomu se nelíbí, tak to do ní půjdu :) aspoň ji nikde nebudu potkávat. Na mě super drží a takových je málo :)

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 19.08.08 15:00

Nó, jenom, aby nám tu původní nezrušili, to bych nebyla ráda. :roll:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 25.08.08 22:56

už ji mááám :D dáreček od přítele :D

Misa
Učednice 75 příspěvků 26.08.08 18:51

Já už ji mám nějakou dobu, přikoupila jsem i deodorant a mléko a rochním si v ní, patří mezi moje nej. Splnila moje očekávání a podle flakonu jsem si ji takhle představovala, jedna věc mě ale nepotěšila, flakon už se mi rozpadá, uvolnila se zlatá paráda, ale rozprašovač je funkční a reklamace by trvala měsíc. Chápu, že neuspokojuje, ty,které mají rády těžší vůně, mně se na druhých odvážnější vůně líbí, ale sama si je nemohu kvůli častým a dlouhým migrénám dovolit, je mi prostě skoro pořád špatně.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.08.08 19:25

Flakon je hezčí než vůně samotná. Na mně se usadí do takové nevýrazné neidentifikovatelné květinové vůně. Neurčité.
Bohužel, jsem zklamaná..... :cry:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 09.09.08 09:18

Už ji mají i ve Fannu. Nejvíc mi připomněla jablečnou pěnu do koupele z dětství :P . To sice mému nosu lahodí, ale nechci vonět jako čerstvě nastrouhané jablko. Navíc se asi po 2 hodinách začala objevovat syntetická pachuť :( . Květiny necítím žádné, jen to jablko. Obsah vůbec neodpovídá flakónu.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 09.09.08 15:54

Na mě je taky moc kytičková,přitom nemůžu říct, že by se mi nelíbila- asi ta růže ( růži můži). Myslím si, že to bude pecka co do prodejnosti,protože "něco jako jablíčka " teď jede. Prostě se přesně trefili do vkusu - minimáně toho českého.
Jo a ten flakonek mi - nemůžu si pomoct - přpomíná radiátor.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist