Chloe

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.08.08 00:29
Chloe

Tuhle novou Chloe už u nás někde mají? Zkoušela jste ji některá, třeba v zahraničí?
 http://www.garden.co.uk/…Category.php?…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 16.08.08 00:41

Ano, viděla jsem jí v Sephoře.

Pro mě spíš zklamání. Málem jsem jí koupila naslepo. Ona totiž šíleně „klame tělem“.
Podle složení, firmy a předešlých vůní a podle tvaru flakonu bych čekala těžší květinovou vůni. Ve skutečnosti jí vnímám jako lehoulinkou květinovku a navíc, nevím jak je to možné, ale úplně nejvíc mi připomíná jablíčkový šampon na vlasy. Už jsem jí zkoušela několikrát, protože chci, aby se mi líbila :D ..... nakonec se mi vlastně i docela líbí … ale ne natolik, abych toužila jí mít doma. Škoda - ten flakon je nádherný!
Za pozornost ale určitě stojí!! :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 16.08.08 07:48

Mě se moc líbí, také jsem čekala trochu něco jiného,( podle flakonku). Vůně je taková konvalinková a to já můžu. Velice mi připomíná Cabotine Bleu, kterou jsem měla moc ráda. Celkem o ní uvažuju :D . Hodně dobře drží.

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 09:18

Taky jsem ji zkoušela v Sephoře a potvrzuji, že i mě oklamala flakonem… taky jsem čekala něco omamného, ale je spíš lehčí. Špatná není, je celkem pěkná, ale nijak mě nenadchla, i když možná je to tím odlišným očekáváním, musím ji vyzkoušet znovu, když už trochu vím, co čekat… :-).

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 16.08.08 09:23

velké zklamání - vodová, melounová,studený čumák.Kam se hrabe na starou dobrou jmenovkyni s tuberózou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 16.08.08 09:30

… nebo na Chloe Narcisse :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 16.08.08 09:38

Taky jsem ji už zkoušela, ale na mě je moc květinová, taková nijaká, navíc výdrž nic moc, čekala jsem trochu něco jiného :( . Původní Chloé - to je jiný kafe, mám odstřik a chystám se objednat větší balení :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 09:50

Souhlasím, Chloe Narcisse i stará Chloe, to je úplně jiný kafe. Oproti nim je nová Chloe poněkud jemná a nevýrazná, to je pravda.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 16.08.08 10:28

Aaaaaaa :D , nikomu se nelíbí, tak to do ní půjdu :) aspoň ji nikde nebudu potkávat. Na mě super drží a takových je málo :)

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 19.08.08 15:00

Nó, jenom, aby nám tu původní nezrušili, to bych nebyla ráda. :roll:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 25.08.08 22:56

už ji mááám :D dáreček od přítele :D

Misa
Učednice 75 příspěvků 26.08.08 18:51

Já už ji mám nějakou dobu, přikoupila jsem i deodorant a mléko a rochním si v ní, patří mezi moje nej. Splnila moje očekávání a podle flakonu jsem si ji takhle představovala, jedna věc mě ale nepotěšila, flakon už se mi rozpadá, uvolnila se zlatá paráda, ale rozprašovač je funkční a reklamace by trvala měsíc. Chápu, že neuspokojuje, ty,které mají rády těžší vůně, mně se na druhých odvážnější vůně líbí, ale sama si je nemohu kvůli častým a dlouhým migrénám dovolit, je mi prostě skoro pořád špatně.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.08.08 19:25

Flakon je hezčí než vůně samotná. Na mně se usadí do takové nevýrazné neidentifikovatelné květinové vůně. Neurčité.
Bohužel, jsem zklamaná..... :cry:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 09.09.08 09:18

Už ji mají i ve Fannu. Nejvíc mi připomněla jablečnou pěnu do koupele z dětství :P . To sice mému nosu lahodí, ale nechci vonět jako čerstvě nastrouhané jablko. Navíc se asi po 2 hodinách začala objevovat syntetická pachuť :( . Květiny necítím žádné, jen to jablko. Obsah vůbec neodpovídá flakónu.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 09.09.08 15:54

Na mě je taky moc kytičková,přitom nemůžu říct, že by se mi nelíbila- asi ta růže ( růži můži). Myslím si, že to bude pecka co do prodejnosti,protože "něco jako jablíčka " teď jede. Prostě se přesně trefili do vkusu - minimáně toho českého.
Jo a ten flakonek mi - nemůžu si pomoct - přpomíná radiátor.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist