Chloe Innocence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 27.04.08 13:19
Chloe Innocence

ahojte, prosím, pozná niekto túto vôňu? Už sa nepredáva, ale bola to prenádherná vôňa, ako biely mušelínový závoj…alebo ktorá vôňa by jej mohla byť podobná?

http://www.parfumraritaeten.de/…0Chlo%E9.JPG

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

20.11.08 13:02

ahoj Petro,
tuhle vůni znám a souhladím s tebou, že je přenadherná. taky ji nikde nemůžu sehnat, nevím jen jestli u nas , ale byla jsem ted v paříži a hledala jsem ji, taky jsem ni nenašla

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 20.11.08 13:07

mám ji v miniaturce a je nádherná :), začátkem mi připoměla Vent Vert od P.Balmain, ale víc květinovější. Viděla jsem ji prodávat ve velkém balení jenom na ebay a také na Amazone v USA (na amazone stala cca kolem 80 USD flakon 50 ml), ale už tam není.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

20.11.08 13:08

ahoj, tuto vonu som kedysi pouzivala, doteraz mam vystavene na policke 3 prazdne flakony roznej velkosti :) zo sucasnych voni mi ju najviac pripomina vona od Shiseido. Len si teraz nepamatam ci je to Energizing Fragrance alebo Relaxing Fragrance (myslim ze to skor bude ta Energizing).

20.11.08 13:14

takze je to ta Energizing Fragrance od Shiseido. Teraz som pozerala komentare na parfumeemporium a niekto to tam dokonca aj spomenul.

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 22.06.13 14:57

Krásný voňavý den,

zajímalo by mne, zda v této době znáte nějakou vůni, která se právě Chloe Innocence co nejvíce podobá…Shiseido Energizing Fragrance jsem zatím nezkoušela, máte ještě nějaký nový tip? Předem moc děkuji za všechna doporučení :kytka:

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21266 příspěvků 22.06.13 15:16
@Darina Valehrachová píše:
Krásný voňavý den,zajímalo by mne, zda v této době znáte nějakou vůni, která se právě Chloe Innocence co nejvíce podobá…Shiseido Energizing Fragrance jsem zatím nezkoušela, máte ještě nějaký nový tip? Předem moc děkuji za všechna doporučení :kytka:

Podle názorů jiných jsou prý dále podobné:

Jennifer Lopez Glow (2002)
Eau de Turbulences Revillon (2003)
Pastel de Cabotine Gres (1996)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21266 příspěvků 22.06.13 15:20

@Darina Valehrachová
Prvá z nich by měla být stále sehnatelná. ;)

http://www.arome.cz/…-lopez/glow/

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21266 příspěvků 22.06.13 15:40

@Darina Valehrachová

http://www.aromatka.ru/…nocence.html ;)

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 23.06.13 05:56

@Frantatata

Tak azbuku jsem měla na škole pouze jeden rok, pak nastal převrat, takže z ní si bohužel už nic nevybavím a o koupi vůně na výše uvedených stránkách si můžu nechat jen zdát :lol: :lol:
Ale každopádně moc děkuji za tipy, mrknu na ty ostatní parfémy a prostuduji :palec: :kytka:

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 16.07.13 08:31

J. Lopez - Glow… Konečně jsem se dostala ke vzorečku, a můj názor zní: jsou jiné. Zatímco Chloe Innocence jsou slaďoulinké růžové jetelíčky, Glow jsou jetelíčky bílé, suché, méně výrazné. Glow je celkově také zelenější, jakoby se kvítky schovávaly pod lístečky, a je méně výrazná než Innocence. Typově jsou si velice vzdáleně podobné, hlavně svou čistotou, ale jinak každá jiná. Kdo by chtěl vůni Chloe, byl by bohužel Glow asi dosti zklamán…

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist