*CHOPARD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 13.09.11 09:36
*CHOPARD

Mohl by mi někdo prosím popsat, jak voní Happy Spirit a Happy Spirit Magical Nights? 

Od této značky jsem zkoušela:

• Cascade - mléčně nasládlá, ovocná.., na mně trochu umělá.
  • Cašmir - sladká a teplá kombinace kokosu, ovoce a vanilky. Bohužel mi připadala tak trochu obtěžující. Zvláště při hojné aplikaci.
  • Infiniment - květiny a benzoin. Těžko se popisuje. Působila na mě elegantně a trochu odtažitě. Nebyla špatná, ale něco mi v ní vadilo.
  • Madness - tuhle si už moc nevybavuju. Jen vím, že to byla divočina pro milovnice neotřelých (a trochu divných) vůní. Odvahu bych na ní neměla.
  • Pure Wish - sladká karamelka s kyselkavým ovocem v úvodu. Celkem příjemná, ale ta sladkost už pro mě byla hraniční.
  • Wish - jsem kdysi dávno měla naslepo. Naštěstí jen odstřik. Podoba s Angelem se nezapře.

Příspěvek upraven 27.09.11 v 08:08

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Chopard

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.09.11 11:32

Wish - oříškové rohlíčky obalené ve vanilce
Brilliant Wish - povedená květinovka se sladkým dřevem, je taková „hladká“
Pure Wish - taková light verze Angela, na mě moc sladká
Mira Bai - zelené jablko, růže, vanilka - moc pěkná vůně, plná energie, optimistická
Cascade - souhlas s viky
Cašmir - nepřeslazená vanilka (akorát ten počáteční kokos mě neláká)
Happy Spirit - sladká ovocně květinová vůně, ale s dost divným chemickým ocáskem
Madness - sluncem prohřáté dřevo a suché růže. Hodně mi připomíná Cabaret.
Infiniment - divná vůně…spíš nevůně

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

albeni1  14.09.11 08:56

Chopard mám ráda :)

Ale třeba Infiniment je podle mě nepovedená vůně. Alberto Morillas měl při tvorbě asi nějaké zatmění mysli, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ty Omnie mu jdou přece jenom lépe.
Infiniment je překombinovaný, bohaté květiny přebité pižmem a benzoinem, který mi zrovna tady příliš nesedl. Je umělý, na mě působí jako plastikově sladký výtvor a nesedí mi už ani na druhých, nelíbí se mi nikde.
Chopard je jinak skvělý, ale někdy to prostě nevyjde.

Cašmir mám hodně ráda, byl to můj první opravdový parfém, jeden z nejlepších i doteď. Třesu se strachy před reformulací, ta by ho zabila, protože Cašmir bez hromady čisté vanilky a toho pěkného ovoce by už nebyl Cašmir. Doufám že vydrží ve stejné podobě i nadále.

Wish mám taky hodně ráda, krásný akátový med, hebká táhlá vůně, něžná, romantická. Jedna z mých stálic, které jsem se vzdala, protože jsem jej měla na sobě v několika nepěkných situacích a bohužel mi je od té doby připomínal. Hodně toho lituju, ale už ho nosit nemůžu, prostě to nejde. Ale pořád je to pro mě jedna z nejkrásnějších mainstreemových vů­ní.

Brilliant Wish je květinovo dřevitá vůně s pepřem, hladká, oblá, příjemně každodenní. Jsem ráda že ji mám, je ideální do kanceláře.

ludmila.sirotkova
Parfémová maniačka 895 příspěvků 14.09.11 10:09

taky trochu přispěji:
MADNESS-kyselá,trpká,suchá vůně připomíná mi nedozrálá rajčata a suché kytky-mám jí spíš jako raritu,vůbec nevím kam bych jí mohla nosit :conf:

WISCH MAGICAL NIGHTS-sladká,ale né přeslazená,velmi nápadná vůně s ovocem/bros­kev/,drží a drží.velmi příjemné překvapení a jako bonus krásný flakon.tuhle vůni já můžu kdykoliv,rozhodně nezůstane u jednoho flakonu.
KAŠMÍR-sladká vanilková vůně,příjemná,ta­ková přítulná,ideální na zimní večery pro zahřátí.

Na poličce 35 parfémů 13 miniatur 19 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 17 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 20.09.11 12:35

Happy Spirit Magical Nights - ta tohle je opravdu kalorická bomba, která by vás mohla vykolejit, pokud nemáte rádi hodně sladké vůně.. V úvodu lze rozeznat zralý krvavý pomeranč a pořádnou hrst malin s velkou lžící práškového cukru. Do toho všeho se prolíná vůně vanilkového zákusku s karamelem. A aby toho ještě nebylo málo, tak si v závěrečné fázi můžete „pochutnat“ na neskromné porci pralinek z velké bonboniéry.
Pokud byste tu míru sladkosti chtěli k něčemu přirovnat, tak mě napadají třeba: Can Can, Fantasy, Code EdP, Glow After Dark, In Black nebo Fuel For Life Unlimited.
V rámci prevence bolehlavu bych ji doporučila spíše jen na večerní nošení a do chladnějšího počasí.. Je to ten typ vůně, co může udupat okolí, pokud se aplikuje do tepla a ve větší dávce.
Ale co se musí nechat - ten flakonek je prostě kouzelný. :P

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

albeni1  22.09.11 10:39

Kdo máte porovnání, je Cascade podobná tou nestravitelnou umělostí Infinimentu?

albeni1  27.09.11 07:34

Ne, není. Je mnohem lepší.
(není nad to si sama odpovědět).
Děkuji Maty za vzorek. Chopard téma vidím není příliš frekventované, je to škoda! Tak dobrá značka.

Cascade je krémová, hladká vanilka, trochu do smetanova. Celý ten roztomilý dojem kazí takový lihovější odérek, ale ten nemusí vystoupit na každém a stejně v té smetaně zaniká.
Celé to voní trochu jako těsto na vanilkové rohlíčky.
Trochu - vzdáleně - připomíná Brilliant Wish, ale je měkčí a sladší.
Není to moc průrazná vůně, spíš se drží u těla.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 27.09.11 13:33

Chopard mám ráda - neznám sice ani zdaleka všechny vůně, ale co znám, tak se mi zamlouvá…
Madness - je krásná, ale měla na mě nějaký jakoby anýzový? tón, který mě úplně neuchvacoval a hlavně se nelíbila příteli… Ale je to skvělá vůně, neotřelá, zajímavá, když někomu sedne, musí to být skvělé… Dřevitá růže s kořením…
Wish - měla jsem odstřik, poslala zbyteček dál, ale fakt se mi líbila - hebce vanilkovo-ovocno-pačuliová, líbila se mi, podobnost s Angelem moc žádnou neshledávám… Poslední dobou silně uvažuji nad flakonem na zimu :roll:
Zbytek neznám, no :oops: Ráda bych někdy v budoucnu vyzkoušela Casmir a odnože Wish - obojí mě láká hodně. (hlavně nedávný popis Brilliant Wish!)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

albeni1  27.09.11 14:33

Brilliant je prima :)
Lalaith jestli chceš zkusit Cašmir, můžu ti poslat vzorek. Napiš SZ :)

Já mám teď na sobě Angela a musím říct, že podobný trochu Wish je, ale Wish je daleko hezčí.
Chybí mu ta angelovská vulgarita.
Mám chvíle, kdy Angel vnímám jako typickou vůni pro prostitutky, on je dobře udělaný, ale takový…laciný.

Teď pálím do vlastních řad, protože mám flakon Angela na polici. Koupila jsem si jej jako náhradu Wishe a už teď je mi jasné, že Angel na Wish zdaleka nemá, je to prostě protivná uřvaná vůně, to byl zase kup :-?

Wish je heboučký, mazlivý, do akátova, nádherný je! Elegantní.
Stýská se mi po něm.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 28.09.11 11:15

Jako jo, Angel a Wish jsou podobné - maličko… Ale jak jsi psala, Wish je mnohem krásnější, ne tak uřvaný, příjemnější, hebčí… Navíc Wish se na mě rozvoní pěkně, ale Angel opravdu ne (prý čokoláda - kde? plesnivý sklep a spálaný karamel :roll:)
A podle popisů se mi zamlouvá i Cascade…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 30.09.11 09:23

já jsem si koupila ted nově po delší době cašmir na podzim.ten je pro mě nejlepší,chtěla jsem Joop eve all'about,ten jsem měla nejvíckrát,ale chtěla jsem to trošku změnit. Pak ještě mě láká Wish,o tom jsem uvažovala také. Jinak z Happy spirit je mně na zvracení a ostatní mi nic moc neříkají

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kitcat
Parfémová maniačka 822 příspěvků 30.11.11 15:21

Tak ja som si objednala Pure Wish, ale mám taký nedobrý pocit že mi napíšu, že ho nemajú. :( Je teraz ťažko dostupný. Mala som vzorku z X parfémov veľmi sa mi páčil. A páčil sa dokonca mojej mame , pre ktorú je všetko príliš silné a tažke:))

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kamila01  01.12.11 12:43

Mám dobrou zkušenost s Madness, ta se mi hodně líbila, ale vůbec mi nevoní Wish. Když jsem jej zkoušela, divně se na mě rozložil, byla to těžká, sladká vůně. Možná, že je v ní na mě moc vanilky.

kitcat
Parfémová maniačka 822 příspěvků 01.12.11 13:17

Wish je veľmi tažká vôňa, ani mne nesedí. Ale Pure Wish je niečo celkom iné:)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 01.12.11 13:41

já a Chopard se teda moc nepřátelíme…
Madness - silně gumová růže, opravdu divné na mně
Cašmir - sladké vanilkové se záhadným aukalyptový tónem
Mira Bai - vanilka s ovocem, není špatné, ale malá výdrž
Wish - gurmánské pačuli, začala mi na mně hrozně nevonět
Brilliant Wish - drogerková vodička s pepřem
Wish Magical Nights - Wish s výraznějšími ovocnými tóny, hlavně broskev

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist