chopard - madness, cacharel - noa perlé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gatti
Nováček 25 příspěvků 31.08.07 17:52

podle popisu se mi madness líbí - kumquat, růžový pepř, růže a lychee mi zní lákavě, trochu jsem doufala, že by mohla připomínat noa perlé, ale Adina recenze mě trochu odradila (shnilé ovoce):) zatím jsem neměla příležitost ji zkusit, tak bych se ráda zeptala, jestli by tyto dvě vůně mohl porovnat někdo, kdo je obě zná, případně poradit jinou podobnou Noa perlé?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 31.08.07 18:13

Noa Perle je romantická, jemná vůnička. Madness je úplně z jiného soudku. Je to poloorientální vůně, shnilé ovoce v něm necítím. Na mě začíná pepřem a pak se krásně rozvoní do směsi růží a ostatního koření. Nemyslím si, že Tě zaujme, když se Ti líbí Noa Perle, já to mám zase obráceně.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 31.08.07 19:20

Madness jsem testovala jen letmo, musím se k ní někdy vrátit, ale Noa Perlé každopádně vůbec podobná není.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Gatti
Nováček 25 příspěvků 31.08.07 19:50

děkuju oběma za odpovědi … a nevíte náhodou ještě o nějaké vůni připomínající Noa perlé?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist