Chopard - Wish - opravdu sladký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 14:50
Chopard - Wish - opravdu sladký?

Ahoj holky, koupila jsem si svůj první parfém (jsem studentka a do teď jsem používala jen toaletky z drogerky). Koupila jsem si parfém Wish od Choparda na slepo, po tom, co jsem snad stovky recenzí na internetu :pocitac: V recenzích všichni uvádějí že se jedná o karamelovo-čokoládovo-kokosovou, sladkou ,,jedlou" vůni, něco jako Angel :srdce: :andel: Dnes mi vůně dorazila, já z ní však cítím jen štiplavé starodávné mýdlo, o ,,jedlé sladkosti" nemůže být vůbec řeč :nevim: Jsem zklamaná a proto jsem se chtěla zeptat - myslíte, že mi třeba poslali vadný nebo zkažený kus? Nebo má tato vůně takto otravný začátek, a do sladka se teprve rozleží? Asi před půl hodinou jsem si 2× stříkla na zápěstí, od té doby žádné zlepšení ani změna. Vím, že jsem mohla počkat do večera a sama poznat, zda se zlepší nebo ne, ale jsem opravdu vyděšená a chtěla bych co nejdřív vědět, na čem jsem..děkuju moc :)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 13.04.12 16:24

Těžko takhle říct, někdo Ti napíše na Wish pochvalu a někdo kritiku. Kupovat naslepo je vždycky riziko, ale zároveň je to vzrušující adrenalin. Mě osobně Wish voní, vnímám ho hodně sladce. Angel jsem jednou vyzkoušela a nikdy více, bylo mi zle z nějaký složky, kdežto Wish mám už druhý vzorek, voní mi a zároveň je v něm i něco divnýho, a tak pořád zkoumám a váhám, jestli koupit nebo nekoupit. Karamel, čokoládu ani kokos tam necítím. Cítím sladkou vanilku, možná trochu ovoce a snad kadidlo, nevím až tak přesně, ještě ten nos tak vycvičený nemám. Štiplavá mi nepřijde. Řekla bych, že může být na Tebe zatím dost silná, pokud jsi zvyklá na vůně z drogérie. Podle mě je důležitý, jestli jsi okamžitě parfém zavrhla s tím, že tohle ne a nebo jestli jsi jen zklamaná, čekala jsi něco jinýho a zároveň Tě pořád nutí tu vůni očichávat a zkoušet. Znamenalo by to, že Tě něco na ní zaujalo a teď si jen potřebuješ ujasnit jestli ano nebo ne. Je těžký posoudit, jestli je ta tvoje vůně v pořádku takhle na dálku. Kde jsi nakupovala?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 17:04

Kupovala jsem na Europarfémech. Bohužel jsem k ní musela pořád čichat jen z jediného důvodu - jestli už se změnila do toho sladkého, příjemného. Teď, po více jak 3 hodinách ze zápěstí cítím už jen slaboučkej závan čehosi sladšího, ale stále je v tom cítit ten starodávnej mýdlovej puch. To co z toho tedy vzniklo, mi pořád není nijak moc příjemné. Sice lepší jak na začátku, ale není to pro mě nic úžasnýho. Asi pro mě opravdu nemá cenu mít parfém, kterej 3 hodiny voní silně nesnesitelně a poté slabě, snesitelněji, ale ne úžasně. Když jsem měla na ruce Angela, byla to opravdu taková ,,jedlá" vůně, jakou často v diskuzích lidé popisují Wish. Pro mě je ale Wish velké zklamání. Možná na něj nemám tu správnou chemii pokožky :)Nebo že by to byla jen napodobenina? Nevím. Zkusím ho vrátit nebo prodat a dál hledat tu moji vysněnou vůni :)
Máš pravdu, koupě na slepo pro mně byla příjemnej adrenalin, myslela jsem, že na základě těch recenzí prostě nemohu šlápnout vedle, ale stalo se. :nevim: Zkrátka pátek 13. se vším všudy..:D :cert:

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 17:11

A zajímavé je, že jsem si ho doma stříkla ještě na papírek a z toho mi přijde krásnej.. :think: :zed: :mrgreen: Asi opravdu mojí chemií :,( :lol: :roll:

albeni1  13.04.12 17:27

No, nevím.
Jen jestli už není trochu jetý.
Protože Wish je opravdu hodně sladký, medově akátově sladký, mýdlo by mě k němu nenapadlo přirovnat ani náhodou.
A v eshopech, bohužel, často nabízí starší, vyčpělé vůně. Jestli můžeš, tak to reklamuj, je pravděpodobné, že bude zkažený, protože Angelovi opravdu podobný je. Obě to jsou velmi sladké vůně.

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 17:42

Děkuju, opravdu v něm něco podivného je, nedivila bych se, kdyby byl zkažený. :think: Zkusím ho reklamovat. Škoda, že ta vůně není nikde k vyzkoušení, podle popisu a podobnosti s Angelem mě opravdu lákala :srdce: , zkusím se poohlídnout po eshopech, jestli někde nemají jeho odstřik, pokud bude jiný a takový, jaký jsem si ho představovala, nejspíš to risknu a objednám znovu v jiném obchodě. Děkuju vám :*

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1469 příspěvků 13.04.12 17:56

Pokud na papirku voni krasne a na tobe ne, pak to asi bude tvoji chemii. Ja bych ho znovu nekupovala, ne bez poradneho vyzkouseni v parfumerce nebo si tady sezen vzorek. Segra ho taky koupila naslepo a pak prodala tady na arome. Take se ji libi sladke vune (pouziva Euphorii, Code), ale v tomhle nam obema neco vadilo.

Na poličce 53 parfémů 17 miniatur 49 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 8 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 13.04.12 18:00

Vzorky seženeš na xparfémech, stojí cca 20 Kč. Já občas objednávám jen samotný vzorky, prostě lepší je pořádně vyzkoušet a očicháš si těch vůní víc, když si vyhledáš, co by tě zajímalo.

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 18:04

No i na tom papírku začal vonět hezky až po čase, ze začátku to bylo to samé, co mi vadilo i na mě. Opavdu nevím. Už jsem si našla vzoreček na xparfemech, mají zrovna akce na Bourjois řasenky, tak to asi vezmu dohromady. Jsem opravdu zvědavá, jestli bude vonět stejně. Pokud ano, tak to asi bude opravdu mojí chemií :think: :)

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 18:06
@aprazanda píše:
Vzorky seženeš na xparfémech, stojí cca 20 Kč. Já občas objednávám jen samotný vzorky, prostě lepší je pořádně vyzkoušet a očicháš si těch vůní víc, když si vyhledáš, co by tě zajímalo.

Děkuju, zrovna jsem je objevila, asi jich vyzkouším i víc, máš pravdu - radši pořádně vyzkoušet, ještě když já jsem takovej smolař že jednou objednám na slepo a hned je to propadák :lol: :pocitac:

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 13.04.12 18:21

Tvoj parfém môže byť úplne v poriadku. Na mne Wish tiež nie je žiadna čokoláda alebo karamel, ale chemická, umelohmotná vanilka s ovocím a mliečnym kokosom. Dosť zlé.

Skús si obstarať vzorku, ako radia baby a buď sa ti potvrdí, že parfém je pokazený (menej pravdepodobné) alebo, že ti jednoducho vôbec nesadol (viac pravdepoobné).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 13.04.12 18:24

Podľa mňa Wish jednoznačne je sladká, či už tam je alebo nie je umelohmotná vanilka. Ja osobne cítim najmä vanilku, kadidlo a agát a je snáď ešte sladšia ako Angel. Štipľavé mydlo vylučujem.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.04.12 18:56

Wish tady zná řada dam, zkus se s někým domluvit a poslat mu vzorek. Má velmi typickou vůni, pokud je starý, pozná se to.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 13.04.12 18:57

Zkus si vzít vzorek Amour Kenzo http://www.xparfemy.cz/…p-26228.html Je to pěkná, sladká, vanilková vůně. Ze vzorku se mi zdála slabá, ale po stříknutí z flakonku je silná a voní dlouho. Dá se sehnat tester 100 ml za dobrou cenu - kdyby se ti vůně zalíbila.

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 13.04.12 19:00

Je to opravdu zvláštní, neumím moc popisovat vůně, ale vanilku necítím ani trochu, dokonce i na lístečku, kde voní nasládle vanilku necítím, spíš je to něco jak ten dětský olej Aviril :think: . No a asi před hodinou jsem se stříkla znovu na druhé zápěstí a cítím znovu tu štiplavě-mýdlovou babičkovskou vůni, skoro až do nějakýho citronu nebo grepu, trošku náznak dokonce i mentolu.
Těžko říct, zda je to zkažené, nebo mám špatnou chemii, tahle vůně určitě není pro mě, to vím jistě. :roll: Chtěla jsem nestranný názor a tak jsem šla za svým bráchem,zeptat se s neutrálním výrazem, jak se mu ta vůně líbí a on jen: ,,Fůůj, to smrdí jak stará bába a úplně to štípe do nosu, vůbec se to k tobě nehodí.." Takže mezi lidi bych s tím určitě nemohla :lol: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist