Chřipka, viroza - aktuálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 06.02.11 08:55
Chřipka, viroza - aktuálně

Já vím, je to nevoňavé téma, ale jak to u Vás vypadá?Tady v Praze to prý ještě neřádí, ale moc tomu nevěřím.Kosí to jednoho známého za druhým.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 06.02.11 09:39

Mě onemocněly obě dcerky a manžel statečně bojuje pomocí Coldrexu. Holky už jsou nás naštěstí v pořádku.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 06.02.11 10:04

My už máme chřipku za sebou,teda děti :conf: Doufám,že tím,že mají teď prázdniny,tak už se to nevrátí,ve škole byla tak třetina dětí,přesto školu nezavřeli.Teda,ale nejsme z Prahy 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 06.02.11 10:12

Už ju mám :-(. Od čtvrtka odpoledne polehávám, Coldrexuju a piju horký čaj. Moc to nezabírá - ani jsem to nečekal. Asi bude zítra doktor. Hurá, minulý týden to nešlo - ale teď už můžu být nemocný…
 Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

elliss
Parfémová maniačka 524 příspěvků 06.02.11 10:38

A já už mám po..skolilo mě to minulý týden,dokonce jsem měla 2 dny i horečky,které normálně vůbec nemívám,takže jsem si vzala dovolenou a léčila se paralenem a horkým čajem se zázvorem..
Dneska už jsem celkem v pohodě,akorát mám ještě trochu kašel,takže zítra se zase zapojím do pracovního procesu :roll: :roll:

Na poličce 24 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 06.02.11 10:55

U nás jen viróza. Patnáctiletý syn měl včera vysokou horečku 39,5, ležel a hekal u toho hrozně - pochopitelně. Dnes po bohaté snídani zvolil rekonvalescenci u PC.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 06.02.11 11:31
MS61 píše:
Už ju mám :-(. Od čtvrtka odpoledne polehávám, Coldrexuju a piju horký čaj. Moc to nezabírá - ani jsem to nečekal. Asi bude zítra doktor. Hurá, minulý týden to nešlo - ale teď už můžu být nemocný…
 Michal

Asi jsem přehlédla, máme tu nového muže.To je milé a vítané! Každopádně přeji rychlé vyléčení ( nejlépe v klidu s čajem na Arome)!

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 06.02.11 14:11
chavah píše:
MS61 píše:
 Michal
Asi jsem přehlédla, máme tu nového muže.To je milé a vítané! Každopádně přeji rychlé vyléčení ( nejlépe v klidu s čajem na Arome)!

Tys ně normálně odhalila :-). Pro mě je fakt příjemný relax dobrý a „odrůdový“ černý čaj + přelouskat A. Alternativa: káva (dejme tomu Etiopie Mocca Sidamo organic) + A.
Dík za přání.
 M.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 06.02.11 14:23
MS61 píše:
chavah píše:
MS61 píše:
 Michal
Tys ně normálně odhalila :-). Pro mě je fakt příjemný relax dobrý a „odrůdový“ černý čaj + přelouskat A. Alternativa: káva (dejme tomu Etiopie Mocca Sidamo organic) + A.
Dík za přání.
 M.

A jak jsi tu u nás na Arome spokojený?Myslím, že jsou to velmi příjemné, přátelské a svobodomyslné stránky.Abych nás tedy pochválila…Jak jsi na ně vůbec přišel?

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 06.02.11 15:11

Re Chavah:
Prostředí a jeho kultivovanost velmi oceňuju. Slušní, ochotní a spolehliví lidé. Několik nákupů s platbou předem. Bez problému. Vysoká míra tolerance - i když jsme hodně různorodí. Jak se zdá, nejenom věkově. CHVÁLÍM.

Jak jsem našel A.? Náhodou!

V závěru loňského roku jsem zjistil, že mi „dochází zásoby“ a nebyl čas na klidný, neuspěchaný výjezd do víru velkoměsta. /Já to dřív řešil „zkouškovým systémem“ jak na výšce :-): rychle-intenzivně-zabojovat-zapomenout a vytěsnit z palice. Přepadl jsem 1-2 větší obchody, podrobně pozkoušel a klidně potrápil prodavačky. Odešel bez nákupu. Vyřídil, co bylo potřeba. Až se dojmy usadily, návrat na místo činu a rychlý nákup 1-2 položek. Vyřešeno. Užívat si, zapomenout - až do dalšího záchvatu./.

Zkoušel jsem web, zbytky vůní a nějaké ty vzorečky (už jsem nějaké nasyslil při minulých nákupech). Chtělo to změnu - objednal jsem naslepo vzorky bratislavských exluzivních parfémů (paráda!) a přihlásil se na zkusmo na Arome. No a tak jsem tady. :-)

---
Pauza - du vařit dobrý čaj. Dnes něco ráznějšího - snad Keemun Hao Ya. To se bude k A. hodit. :D

Michal

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 06.02.11 17:57

Taky jí mám - import z Rakouska :angry:

Už od čtvrtka, ale bojuju s ní statečně: čaj se zázvorem, skořicí, medem a RUMem 8)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 06.02.11 18:05

Doufám, že se naší rodině chřipka vyhne, všechni (kromě batolete) jsme očkovaní.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 06.02.11 18:07

U nás už byla (Praha) opravdu hnus, teploty (nemíváme), ale u mně je oslabení dané tím že za 14 dní mám rodit :D :whistle: :mrgreen:

Syn to nosí ze školky, to je nejtěžší kalibr :twisted: :speechless:

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

barbucha  06.02.11 19:52
roza píše:
Doufám, že se naší rodině chřipka vyhne, všechni (kromě batolete) jsme očkovaní.

Jo, to já taky…a stejně jsem proležela v horečkách pět dní. Prej mám bejt ráda, že jsem díky tomu měla lehčí průběh :evil:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 06.02.11 21:24

to já minulý týden měla ne chřipku, ale angínu…2 dny jsem to zkoušela doma vyležet, teplota 38-39°C…no, musela jsem to nějak skloubit s péčí o ročního caparta…nic moc lenošení, pak jsem se naštvala, šla k doktorce, ta mi koukla do krku, předepsala Penicilin a za tři dny…pohoda 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist