Chris 1947 - jak voni? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 14:54
Chris 1947 - jak voni? :)

Libi se mi flakonek, ale vune moc sehnat nejde, jak tak koukam - takze bych potrebovala nejake pripodobneni ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 19:03

hmm, nikdo nevi, tak to asi nebude nic moc … ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 21.01.09 19:32

Mám miniaturku, ale nijak zvlast me nenadchl. Svezi, prijemna vune, ale podle me nic extra. Takovy Forever and Ever, Remember me nebo Dior Star jsou zajimavejsi :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.01.09 21:44

Ja mám miniatúrku. Mne pripomína čerstvé kvetiny, akoby zmes lúčnych kvetov. Podľa mňa bude veľmi pekný na jar. Teraz ho vôbec nepoužívam…

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 22.01.09 13:03

Tak podle mě je nádherná (kdo mi to jen psal, že jsem „svěženková královna“ :lol: ), no, ano, je to svěženka , což by od Diora (mistra Jedůvek) nikdo dvakrát nečekal… ale flakonek nelže. Líbí se mi až tak, že bych si ji koupila, ale mají ji jen v zahraničí / např. na eBay.com a je dost v ceně :(

Moje známá ji používala, když byla tahle vůnička nová, strašně mi ji taky vychvalovala, a to je žena která má hooodně načicháno (má víc než dvojnásobnou sbírku miniaturek než já a taky o pár křížků víc).

Ráda bych Ti ji k něčemu běžnému připodobnila, ale je neběžná, tak mi to moc nejde. Co bych vyzdvihla je absence jablek. Ve většině známých letniček počínaje LB a konče Absolutely Givenchy je poslední dobou poněkud přejablíčkováno… nebo aspoň hrušky jako v Rumeur 2 Rose a Jeanne.

Znáš-li Guerlainovy Allegorie, tak takový je to druh vůně - „letnička ovocná + lehce květinová“, neobtěžující okolí, výdrž průměr nebo podprůměrná, nasnadno zapamatovatelná, ale taky ne zaměnitelná… Není to vůně, kterou bych potřebovala k životu, ale myslím, že spotřebovat 50 ml by vůbec nebyl problém :D

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist