Chris 1947 - jak voni? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 14:54
Chris 1947 - jak voni? :)

Libi se mi flakonek, ale vune moc sehnat nejde, jak tak koukam - takze bych potrebovala nejake pripodobneni ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 19:03

hmm, nikdo nevi, tak to asi nebude nic moc … ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 21.01.09 19:32

Mám miniaturku, ale nijak zvlast me nenadchl. Svezi, prijemna vune, ale podle me nic extra. Takovy Forever and Ever, Remember me nebo Dior Star jsou zajimavejsi :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.01.09 21:44

Ja mám miniatúrku. Mne pripomína čerstvé kvetiny, akoby zmes lúčnych kvetov. Podľa mňa bude veľmi pekný na jar. Teraz ho vôbec nepoužívam…

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 22.01.09 13:03

Tak podle mě je nádherná (kdo mi to jen psal, že jsem „svěženková královna“ :lol: ), no, ano, je to svěženka , což by od Diora (mistra Jedůvek) nikdo dvakrát nečekal… ale flakonek nelže. Líbí se mi až tak, že bych si ji koupila, ale mají ji jen v zahraničí / např. na eBay.com a je dost v ceně :(

Moje známá ji používala, když byla tahle vůnička nová, strašně mi ji taky vychvalovala, a to je žena která má hooodně načicháno (má víc než dvojnásobnou sbírku miniaturek než já a taky o pár křížků víc).

Ráda bych Ti ji k něčemu běžnému připodobnila, ale je neběžná, tak mi to moc nejde. Co bych vyzdvihla je absence jablek. Ve většině známých letniček počínaje LB a konče Absolutely Givenchy je poslední dobou poněkud přejablíčkováno… nebo aspoň hrušky jako v Rumeur 2 Rose a Jeanne.

Znáš-li Guerlainovy Allegorie, tak takový je to druh vůně - „letnička ovocná + lehce květinová“, neobtěžující okolí, výdrž průměr nebo podprůměrná, nasnadno zapamatovatelná, ale taky ne zaměnitelná… Není to vůně, kterou bych potřebovala k životu, ale myslím, že spotřebovat 50 ml by vůbec nebyl problém :D

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist