Christian Dior J'Adore L'Eau Cologne Florale

Ronna 18.03.09 18:20

Christian Dior J'Adore L'Eau Cologne Florale

• magnoliová (+ bergamot a neroli)
  • v dubnu

Těch magnoliových vod se začíná objevovat víc a víc…

Reklama

Ronna 28.05.09 16:30

Zkoušela jste ji některá?

gentiana 30.05.09 21:53
Ronna píše:
Zkoušela jste ji některá?

Jo. Naprosto nijak mě nezaujala. Nudná květinová polejvačka, kdybych to dostala darem, tak si to liju do vany, to by tak ještě šlo.

maricka 30.05.09 23:50

No…ale zase jde poznat, že to je z krapet kvalitnějších ingrediencí. Přirovnala bych ji k šumivému nápoji s květinami a citrusy. A je docela líbivá…

Sára 31.05.09 11:38

Mě se vůbec nelíbí, klasická Jadore je alespoň zajímavá ale tahle mě připomíná další na jaro vypuštěné vůně - Miss Dior L´eau a Kenzo Amour Florale - jako přes kopírák mi voní všechny stejně

gentiana 01.06.09 20:15

Dneska jsem byla prudit ohledně Pondichéry a baba mi tím postříkala ruku. Kočičí chcanky s magnólií - nevím, co u Diora používají za citrusy, ale jsou fakt pravá zaleželá Eau du Chat.
Z čehož vyplývá staré dobré, že bílé kytky a citrusy na papírku a na mé kůži můžou být setsakra jiné věci.

Fleur 18.06.09 11:10

Mně se líbila, vystoupila na mně zejména ta magnólie (ale kdybych o ní nevěděla ze složení, tak bych si klidně myslela, že je to jasmín) a její propojení s citrusy působilo harmonicky. Na ruce mi neprovedla nic zákeřného jako Gentianě.
Je ale pravda, že se veze na podobné vlně jako další letošní novinky - Miss Dior Chérie L´eau, Chanel Cristalle Eau verte … (což mi nevadí, neboť ty se také líbí).

Lilian 07.12.10 19:20

Kdyby jste mohli říct, která je nejlepší, která by to byla?? J´Adore, Jadore L´Absolu, J'Adore L'Eau Cologne Florale ?? Která by byla na prvním místě a která na třetím?? Děkuji. Neměla možnost si přivonět ani k jedné, ale zamlouvají se mi první dvě… Ta J'Adore L'Eau Cologne Florale už o něco méně… Soudím podle složení…

zdensy 15.12.10 12:02

Lilian, zapomněla jsi uvést J´adore L´or. Rozhodně ji zkus, je pěkná.

Lilian 15.12.10 14:28

No jo, to je nějaká novinka, že ?? Až budu mít možnost, vyzkouším :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist