Parfém, který vydrží a poutá pozornost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smillka
Nováček 2 příspěvky 24.07.14 10:09
Chtěla bych si koupit parfém. Doporučíte mi?..:)

Ahojte holky..Chtěla bych si koupit parfém, ale vůbec nevím jaký..:( Mám už doma Womanity a escada- absolutely me., ale womanity už moc nepoužívám, poslední dobou se mi zvedá žaludek jak ji cítím. A escada zase pěkně voní, ale přijdemi, že krátce. Proto vás žádám o radu. :) Ctěla bych parfém, který dlouho vydrží a lidé se za mnou otočí.. :lol: Předem všem děkuji za typy. ;)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kvetkah  24.07.14 14:09

Ahoj smilka :) Mozno by to chcelo onuchat viac voni, alebo si pokupit par vzorcekov,aby si vedela viac porovnat, co presne ti vonia a co nie. Ak mam vychadzat z toho,ze ti vonia Absolutely me, podla zlozenia by ti mali vonat vone kdeje ruza, vanilka a pudrik.......ako prve ma napadol CHANEL - N`5 EAU PREMIERE,......skus vyskusat aj JIL-JIL SANDER a mozno aj LANCOME - LA VIE EST BELLE.....
To len podla mojho skromneho nazoru, kedze aj ja som len novacik , z exluzivnejsich parfemov velmi poradit neviem...... :)

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 24.07.14 15:22

@smillka on je tvůj dotaz dost nekonkrétní, nepíšeš jaký typ vůně se ti líbí. Kvetkah má pravdu, chtělo by to víc zkoušet, abys poznala co přesně by se ti mohlo líbit. Nicméně pokud budu vycházet z tebou oblíbené Escady, pak pravděpodobně budeš preferovat sladší vůně, trochu bonbonové s kapkou vanilky či sladší pudrovky. Ona výdrž vůně je hodně individuální, záleží na tvé osobní chemii, ale zkusit můžeš třeba i Trésor Midnight Rose, Apparition, Amor Amor, Brit, The One, Si, Miss Dior 2011, pudrovější My Name, Omnia Amethyste, Diva Rose, trošku originálnější Lolitu Lempickou či Burberry Sport, všechno jsou to vůně, které najdeš na vyzkoušení v každé parfumerii a mají většinou dost slušnou výdrž.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

smillka
Nováček 2 příspěvky 24.07.14 16:11

Děkuji holky… Ja jsem právě ve městě žádnou parfumerii nenašla a když už jsem jednou byla v jedné parfumerii tak tam bypa pani celkem neochotna. Když jsem ji požádala o druhý vzorek tak mi odpověděla, že musím vědět když jdu do parfumerii co chci a né teprve zkoušet. :,(

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 24.07.14 16:31

@smillka No tak paní prodavačka byla opravdu hodně profesionální :evil: Pokud nemáš přístup k nějaké solidní parfumerii, tak si přečti všechny dostupné recenze vůní, které tě zaujaly, tady i na eshopech (hodně komentářů mívá elnino a xparfemy) a podle toho co se ti bude líbit si objednej vzorečky. Ale vybraný parfém bych si stejně ještě šla zkusit na kůži někam do parfumerie (nejlépe alespoň 2× během měsíčního cyklu a třeba i v jiném počasí) ať si jsi jistá výdrží, on je někdy rozdíl ve výdrži z rozprašovače a ze vzorečku.Papírky zase celkem odpovídají výdrži vůně na oblečení z přírodního materiálu.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 03.08.14 09:53

Coromandel, ten na 100% :)

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 03.08.14 11:49

Zkus si pročíst tato vlákna:

http://www.arome.cz/…rzaky-13616/
http://www.arome.cz/…y-den-23429/
http://www.arome.cz/…zolapky-217/

ale vyloženě, aby vůně poutala pozornost, jsem nenašla v žádném vláknu, ještě líbivé vůně atd. Je otázka, čí pozornost myslíš ;) :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 03.08.14 14:01

@smillka
Prolij se LM Patchouly Boheme, je to držák, který nesmyješ ani za dva dny a pozornosti okolí zcela určitě nezůstaneš lhostejná. Vyzkoušej :lol:

Příspěvek upraven 03.08.14 v 16:23

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Virginia Moon
Učednice 153 příspěvků 03.08.14 14:16

Bonbon nebo Flowerbomb od Viktor & Rolf. Ten Bonbon je takový escadovský, velmi sladký, silný, vhodný na zimu. A Flowerbomb je prostě sladká bomba, až taková, že mě z ní rozbolela hlava a musela jsem jít umýt. Ale já na tyhle vůně nejsem, ty, které ano, si ji velmi chválí :palec:

Na poličce 19 parfémů 21 miniatur 5 odstřiků 298 vzorků V tužebníku 24 parfémů

melany
Nevyléčitelná závislačka 1043 příspěvků 03.08.14 14:31

Kenzo Jungle L'Élephant, Thierry Mugler Angel Eau de Toilette, Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ,Chanel Chance Eau de Parfum…, možná si zkus na Arome koupit pár vzorečků nebo odstřiků a zkoušej. :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 03.08.14 16:13
@bab58 píše:
@smillka
Prolij se BOHEMIA Patchouli, je to držák, který nesmyješ ani za dva dny a pozornosti okolí zcela určitě nezůstaneš lhostejná. Vyzkoušej :lol:

Mohu se zeptat, kde najdu „BOHEMIA Patchouli“?Ve vyhledávači jsem nic nenašla. Děkuji.

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 497 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 03.08.14 16:21
@Merkur_CZ píše:
Mohu se zeptat, kde najdu „BOHEMIA Patchouli“?Ve vyhledávači jsem nic nenašla. Děkuji.

Já jsem totálně „zvojtila“ název :zed: , moc se omlouvám :oops: , je to
 http://www.arome.cz/…-vune-47321/

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hervara
Znalkyně 297 příspěvků 04.04.15 21:05

Určitě si je zkus na kůži. Já takhle z papírku milovala Hypnose od Lancome a na kůži mi byla otravně sladká. Ještě, že jsem si ji nekoupila.

Na poličce 46 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist