Čím na ztvrdlé paty?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome lucius
Nováček 2 příspěvky 19.11.09 09:14
Čím na ztvrdlé paty?

Máte někdo nějaký bezvadný recept na ošetření zrohovatělé kůže na chodidlech doma. Na pedikůru nechodím, nemám na to čas, ale objevila jsem skleněný pilníky Glasscare určený na chodidla a řekla bych, že je to zatím to nejlepší, co jsem vyzkoušela. Pěkně odmočit, obrousit a namazat (ještě lépe nechat si namazat :wink: ) dobrý. Koukněte na www.glasscare.cz

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 19.11.09 20:17

Jé, tenhle pilník mám doma. Je super. Podobný jako pilníček z Elnina, ale z jedné strany hrubší. :D
Jinak mám přípravky Scholl. Peeling (tak ten je úplně úžasný), krém (řekla bych docela průměr) a pak jsem ještě pořídila od nich Foot spray. Doporučuji ani nezkoušet. Má to být deo-activ fresh sprej, ale smrdí příšerně. :vomit: :evil: Fuj.

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3963 příspěvků 26.01.10 21:48

Tak já si na pedikúru 1× za 2měsíce, v létě 1× za měsíc zajdu a paty neřeším. V létě se ale vysušují rychleji, tak když už jde fakt do tuhého, tak namažu nohy jakýmkoli mastnějším krémem nebo indulonou, šup s nima do ponožek a mám je v noci na nohou tak dlouho, dokud to snesu. :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 26.01.10 22:22

Já se na to pořád něco snažím neúspěšně najít… Mám totiž na šutr nejen paty, ale i bříška pod prsty, nebo jak to nazvat :-) A nevím co s tím, hoblovat to můžu obden a stejně to je furt tvrdý a ošklivý :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Linda
Parfémová maniačka 829 příspěvků 28.01.10 15:53

Zkus zajít na pedikúru :wink: .

Na poličce 3 parfémy 6 miniatur 3 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 28.01.10 19:35

Asi zkusím, ale doufala jsem, že to nějak půjde doma :-)

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.01.10 21:00

V lete chodím na suchú pedikúru a veľmi si pochvaľujem. V zime obrúsim pilníkom doma. Na noc v lete používam krém na nohy od Garnier (červený obal), ktorý mi doporučila pedikérka a som spokojná. V zime netreba. Čítala som tip ako zmäkčiť pokožku a hydratovať nôžky - naniesť krém, nohy zabaliť do potravinovej fólie, navliecť ponožky a ísť tak spať :lol: Neskúšala som, tak neviem, nakoľko je to účinné.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.02.10 18:29

Mě se osvědčilo rozpařit nohy v teplé vodě s jedlou sodou, namazat dětskou vazelínou a přes noc zabalit nohy do ponožek…

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 05.02.10 19:34

Já používám škrabku na nohy od Oriflame a také jejich krémy na nohy.Jsem spokojená, akorát to zanedbávám, takže se mi stvrdlé paty vrací. Trpím na to od malička :(

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 12.04.10 19:47

souhlasím s tím, že jednou za dva měsíce je pedikůra spojená s masáží nohou výbornou relaxací a já si prostě čas najdu a hotovo, jinak já osobně nechám nožky trošku rozmočit a obrousím takovým pilníkem s pemzou na konci a taky pak nožky namažu a to se snažím denně i na noc - většinou tím, co mám v ložnici po ruce - převážně to odnese těl. mléko Coco Mademoiselle :lol:

Pedikérka říká, že nejhorší jsou nalakované nehty na nohách a přitom zatvrdlé, popraskané, hnusné paty…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

lena
Nováček 27 příspěvků 13.04.10 16:28

Já to řeším tak, že veškerou ztvrdlou kůži na tlapkách ohobluji tak asi obden při koupeli pemzou a po každé koupeli, t.j. tak 2× denně do tlapek vmasíruju nějaký změkčující krém. Funguje to, kůže vůbec nepraská a vypadá dobře a to chodidla fest zatěžuju (denně naběhám dost km).

Na poličce 118 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 93 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 17.04.10 18:16

Dík za tip na pilníky Glasscare - objednala jsem! Ach, sem raději nechodit, vždy utratím :?

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.04.10 19:08
Sára píše:
Pedikérka říká, že nejhorší jsou nalakované nehty na nohách a přitom zatvrdlé, popraskané, hnusné paty…

Pravdu dí, to je totiž většinou špatně maskovaná plíseň.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:50

hlavně nechoďte na pedikúru do salonu, který mají vietnamci. byla jsem dvakrát protože jsem ho měla u domu a neměla jsem na normální salon čas a opravdu dvakrát jsem byla naprosto nepokojená (poprvé jsem nadávala a řekla si, že už nepůjdu, podruhé jsem musela opravdu z nouze)

a taky mi dostalo že mají napsanou pedikúru za 180Kč a ve finále mi naúčtovaly 360Kč :|

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.05.10 02:16

Ale 180,– za jednu nohu, ne? :conf: :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist