Čím nahradit Rochas Aquawoman

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

imoen
Nováček 3 příspěvky 12.10.11 09:39
Čím nahradit Rochas Aquawoman

dobrý den, dámy.
snad je téma zařazeno správně.

mohl by mi někdo, kdo kdysi dávno tuto vůni používal, poradit, čím ji (typově) nahradil?

přestali ji vyrábět…a jsem od té doby ztracena, nevoní mi nic, vůbec nic, žádný jiný parfém ani po dvou letech hledání. občas se postříkám CK euphoria blossom, ta mi docela voní, byť je typově zcela jiná, snesu 212 Carolinu, docela mi voní boss essence de femme. ráda ale nemám ani jednu z nich, natož že bych ji zbožňovala. jinak nic, z mnoha vůní se mi dělá fyzicky špatně.

moc bych si chtěla vonět, aquawoman jsem milovala, mohla jsem se v ní málem koupat.

kdo už ji nezažil - byla taková jiskřivě vodně kořeněně svěží. jako mořská voda. davidoff jí nesahá ani po kotníky a nevoní mi.

zajímalo by mě, čím ji nahradily ženy, kterým voněla jako mně.

díky moc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

albeni1  12.10.11 09:44

Hmm, to bude těžší. Aquawoman je jen jedna. Jinak ten pocit, že je mi z hodně vůní fyzicky zle znám taky a opravdu v tomhle stavu vodní vůně vyhovují, pokud jsou pěkné, křehké a nemají chemický ocas (Davidoff).
Zkoušela jsi
Agua od Agatha Ruiz de la Prada?
Aquawoman jsem měla a Agua mi připadá hodně podobná. Bohužel se taky špatně shání :-?
Jinak těžko říct, Aquawoman byla z mainstreemových vodních vůní snad nejhezčí.

Typově trochu stranou, ale zeleně vodní jako zahrada po dešti je Marc Jacobs Splash Rain. Ta je výborná :)
Není sice mořská jako Aquawoman, ale je lehounká, jako ranní deštík, ta by se ti taky mohla líbit - pokud se ti z mnoha vůní dělá fyzicky špatně, tak tato by mohla vyhovovat :)

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 12.10.11 09:55

je v inzerci,tak můžeš koupit originál :lol:

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

imoen
Nováček 3 příspěvky 12.10.11 15:38

alča68:
ha, děkuji, nevšimla jsem si!
no jen musí vydržet v inzerci do výplaty :lol:

albeni 1:
neznám ani jednu z těch dvou, které jsi vyjmenovala…můžu se zeptat, kde se vůbec třeba ona aqua nebo splash rain dá koupit? :oops: jsem parfémové poleno, znám jen ty, které běžně seženu v parfumerii..

všem moc děkuji za příspěvky :-)

imoen
Nováček 3 příspěvky 12.10.11 16:10

podívala jsem se blíže na marca jacobse: splash rain, neb mě dle popisu zaujal…a obávám se, že už se taky nevyrábí, dokonce není ani na oficiálních stránkách. :-( PROČ!? :twisted: mám pocit, že masy chtějí svěženky a sladěnky, a takové ty divné vodněnky a deštěnky se stahují hromadně z prodeje :roll:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.10.11 16:16

a co třeba Emerald Dream-Estée Lauder?

dokonce je i tady v inzerci:
http://www.arome.cz/…auder-12828/

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

albeni1  12.10.11 17:13

Agua se dá/dala sehnat v normálních e-shopech (elnino, vune parfemu atd) za nějaký drobný peníz. Mile mě překvapila. Bohužel teď nikde není skladem a kdoví kdy bude. Vypadá takto

A Rain už není k mání? No tak to mě picne, plánovala jsem ho na jaro :-(
A máš pravdu, teď jsem se podívala na stránky Marca Jacobse a není tam, to jsem nevěděla že je to jen limitka, kruci. Rain byla skvělá, průzračná, prostě rosa v zahradě.
Nenapadá mě nic podobného, hledám v téhle oblasti už celkem dlouho, ale opravdu je to skoro všechno děsně chemické, jak vyfiltrovaná voda z bazénu.

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 12.10.11 19:17

Pozri si tieto vône, či ťa oslovia. Majú ich aj na Elninu.
Loewe: Agua de Loewe Mediterráneo
Tous: Tous H2O

samanta1
Nováček 2 příspěvky 21.02.12 21:20
rochas

Nějak tomu nerozumím, to je original parfém? Můžete to více popsat? Děkuji

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

samanta1
Nováček 2 příspěvky 21.02.12 21:20

Myslím Rochas 20 ml co je v inzerci?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.02.12 09:16

samozrejme, že je to originál, len je prestriekaný do 20ml flašky, takzvaný odstrik :)

A Rochas Aquawoman je takmer identická s Armani Acqua di Gio pour Homme (aspoň na mojej koži).

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

krejca23
Nováček 4 příspěvky 12.09.12 15:00

Nasel jsem jsem Rochas Aquawomen, ale je strasne draha kolem 300 euro 100ml.

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.12 16:01

včera ji nabízel někdo na arome v inzerci…:-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

krejca23
Nováček 4 příspěvky 12.09.12 16:31

Ale to nebylo Aquawomen ale Aquaman, to je rozdil.

Dubari
Učednice 196 příspěvků 01.06.14 20:17

Tedy mohu li napsat svůj názor Aqua Woman od Rochas patřila mezi vůněmi k nejoriginálnějším vůním vůbec…byla sice svěží ale jinak…flakon představoval lasturu s perlou a ve vůni byla údajně ingredience rozbroušených lastur a ona opravdu voněla jako nahořklou mušlí :) byla fakt super,škoda miniaturu nemám ale mám aspoň ve sbítce prázdnou 30 ml edt :twisted:

Na poličce 5 parfémů 140 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist