Čím nahradit Tendre Poison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineFoteini
Nevyléčitelná závislačka 1545 příspěvků 22.01.12 10:21
Čím nahradit Tendre Poison

Dámy(i pánové),
poraďte prosím čím nahradit Tendre Poison. Někde jsem vyčetla, že podobně voní Cabotine de Gres. Mně to tak úplně nepřipadá, Cabotine se mi zdá štiplavější. Potřebuji vůni jako první pomoc po probdělé noci (moje malá dcerka toho moc nenaspí), aby mě probrala a nastartovala do nového dne. Zatím tuhle roli plnil právě Tendre Poison, ale už mi dochází. Napadlo mě, že bych mohla vyzkoušet:
Miss Dior, Chanel No. 19, Ralph Lauren Safari. Dodávám, že je mi něco přes 40, mám tmavě blond vlasy, světlou pleť, zelené oči. Hobby: tanec
Máte nějaké nápady?

Na poličce 56 parfémů 20 miniatur 50 odstřiků 221 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 22.01.12 10:43

Něco podobného jsem řešila před rokem a můžu doporučit k vyzkoušení: Sisley Eau du Soir, Prescriptives Calyx, Chanel Bel Respiro, Chanel No. 19 Poudré, Dior Dune.

Odvážnější zelené vůně jsou SJP Covet (kopřivy s bílou čokoládou), CK Truth (bambusový háj s vanilkou), AG Ninfeo Mio (štíplavá zeleň), Vent Vert (silně štíplavá zeleň), Une Souris Verte (travička zelená).

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nevyléčitelná závislačka 1545 příspěvků 22.01.12 14:55

Eliso, diky moc za super tipy. :kytka:
Dune jsem mela si pred 15 lety a moc se mi libil, uvazuji, ze si ho zase koupim. Eau du Soir mam objednany vzorek. Chanel No. 19 Poudre mi prijde na me moc suchy. Truth se mi libi moc, pouziva ho moje sestra, ale neni to, co hledam. Vsechny zbyvajici me dle slozeni zaujaly, musim vyzkouset az bude prilezitost.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.01.12 18:59

Dune je úplně něco jiného,já nevidím podobnost,ani co by se za nehet vešlo. :roll:
ale je pěkná. ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 22.01.12 19:12

Já bohužel nevidím podobnost u žádné z těch navržených vůní, které znám (neznám Bel Respiro, Eau du Soir a zelenou myšku) :nevim: Krom Cabotine, tam něco je. Když pro mě je Tendre Poison nejen zelený, ale zeleně mýdlový. A druhou takovou vůni jsem ještě nenašla :,(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5211 příspěvků 22.01.12 19:19

Ani já nevidím žádnou podobnost s Dune. Vlastně s Tendre Poison nevidím podobnost s žádnou vůní.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dusty  22.01.12 19:31

A čo tak používať klasický Poison spolu s Champs-Elysees?

Nevyléčitelná závislačka 1545 příspěvků 23.01.12 05:47
dusty píše:
A čo tak používať klasický Poison spolu s Champs-Elysees?

To je slovo do pranice :D . Klasicky Poison se mi moc nelibil (drive, mozna se mi zmenil vkus), ale Champs Elysees jsem mela a dobry. Zkusim se tim striknout v parfumerce.

Nevyléčitelná závislačka 1545 příspěvků 23.01.12 05:48

Jasne, Dune je uplne neco jineho, voni teple. Je to jedna z mych nejoblibenejsich. Skoro pokazde, kdyz jdu neco zkouset do parfumerie, striknu si na druhou ruku Dune a ta to vzdy vyhraje :) Budu si ji muset zase koupit.

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3461 příspěvků 18.02.12 21:28

Tendre Poison jsem také měla moc ráda, i moje maminka. Ta ho nahradila právě Cabotinem. Obě jsou to zeleně mýdlové vůně, elegantní. Já osobně něco z Cabotine a z Tendre P. cítím i v Idylle od Guerlain,ale je to jen můj pocit… Každý to vnímáme jinak.

Na poličce 470 parfémů 0 miniatur 184 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Nevyléčitelná závislačka 1545 příspěvků 19.02.12 14:17

Idylle je muj nejblizsi planovany nakup. Je to nejhezci kvetinovka, co jsem v posledni dobe zkousela :) . Tendre Poison mi sice moc nepripomina, ale co uz…

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 25.02.12 19:36

24, faubourg eau délicate - ale aj s tou je problém, že už mizne z parfumiek.
Bielo-mydlová, ale zároveň veľmi iskrivá je na mne aj Iris nobile EdT.

Niekomu službu môžu urobiť aj Fleurs de citronier od Lutensa. (Ale na mne je to LEN mydlo).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5211 příspěvků 25.02.12 20:03

24 Faubourg Eau Délicate a Iris Nobile edt… obě jsou nádherné. Ani jedna se Tendre Poison nepodobá.

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 25.02.12 23:07

Na Tendre poison sa nepodobá NIČ. ;)
Pocitovo a typovo mi ho nahradia len tie dve.
Cabotine je podľa mňa otravná lacná, jedovatá šťava, ktorá s Tendre P. nemá spoločnú ani molekulu. Vec pocitu, resp. vkusu :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5211 příspěvků 26.02.12 08:17

Co se týká Cabotine - naprostý souhlas s Marly.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist