Čím se voní známé osobnosti (herečky, zpěvačky...)

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 22.10.07 23:46

Ráda čtu o tom, jaké vůně používají známé herečky, zpěvačky a jiné známé osobnosti,nejraději i s odůvodněním, proč zvolily právě tuto vůni.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 56 Další »
Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 22.10.07 23:50

Např. četla jsem, že Julia Roberts miluje Guerlaina- L´Heure Bleue, G. Paltrow zase Coco od Coco Chanel.Nicole Kidman Angela, ale teď snad dělá reklamu na nějakou jinou vůni.

Gudrun  23.10.07 08:27

Dana Medřická používala podle slov jejího syna celý život Lanvin Arpége. Hana Maciuchová má ráda Cabochard od Grés. Šinkorová Coco Mademoisellle, Talmanová Narciso Rodriguez For Her, Nesvadbová Angela.
( Samozřejmě, část z výše uvedených dam jsou známé osobnosti, část jenom známé.:P )

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 23.10.07 09:31

Markéta Hrubešová Angel,Lucie Borhyová Ralph Lauren Romance,Anna K. Ralph Lauren Polo Sport,zpěvačka ze slovenské skupiny Peha CK Be,Madonna- Hypnotic Poison (Dior), Fleurissimo (Creed), Perfect Veil (Creative Scentualization), Folavril (Annick Goutal) a klasický Youth-Dew (Estee Lauder),
Toni Braxton používá L'Eau D'Issey od Issey Miyake,Whitney Houston miluje Bulgari pour Femme,Kate Moss zbožňuje Chanel N 5,
Linda Evangelista a Helena Christensen,Giselle Bunchen,Petra Němcová klasiku - Opium od Yves Saint Laurent,Donatella Versace Blonde
Alice Bendová Mont Blanc,Barbora Seidlová Chanel Chance,Marilyn Monroe Chanel No 5.

Michelle Pfeiffer si oblíbila hned dvě vůně: Acqua di Gio od Giorgio Armani a DKNY od Donna Karan,Sharon Stone Bulgari Eau Parfumee,Catherine Zeta-Jones Coco Chanel,Melanie Griffith Must de Cartier.

Jennie Garth, u nás známá spíše jako Kelly Taylorová ze seriálu Beverly Hills 90210 preferuje lehkou a uklidňující vůni Cashmere Mist od Donna Karan,Renee Zellweger Angel,Angelina Jolie používá pouze klasickou vůni Carolina Herrera,Kim Basinger preferuje Fracas (Robert Piguet)
Cameron Diaz Happy Clinique

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.10.07 11:16

Adriena Sklenaříková Kenzo Amour, Jitka Zelenková Insolence, Madonna i Tubereuse a Narcisse Noir, Monica Belluci Habanita

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.10.07 14:01

O Madonně jsem někde četla, že má ráda taky Fracas.
Pochybuju, že všechny celebrity nosí jen jednu vůni :) Já být prachatá jako Madonna, mám parfémů plnou skříň.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Rajka  23.10.07 21:44

Madonna stopro používá i Černý narcis od Carona.

Kalista  24.10.07 08:34

ALEXANDER McQUEEN Kingdom - parfém hollywoodských filmových hvězd Julie Roberts a Sigourney Weaver. Jistě mají obě více oblíbených vůní.

Zdenka  24.10.07 09:48

V Brně na Zámečnické ul. bývala taková malá parfumérka, kde mívali různé „perličky“. Tam jsme zkoušela parfém, který si prý nechala Madonna vyrobit přímo „na míru“ a který bylo možno objednat myslím cca kolem 4000,–. Bohužel už si nějak nepamatuju, jak voněl. A ta kamenka je zrušená. Ani se nedivím, že v době internetu menší kamenky těžko přežívají.. Internetovým cenám se nedá konkurovat.

Kača  24.10.07 13:09

JÁ být prachatá jako Madonna,tak nejen,že mám doma pár místností naplněných parfémy,já bych si koupila i parfumérskou firmu,a do všeho bych jim kecala všechno očuchávala..a vyráběla si vlastní parfémy,jéé,to by byla krása:-)

kotu
Učednice 46 příspěvků 24.10.07 20:36

tak já taky přispěju, ale nevím jestli to jsou vyloženě oblíbené následujících „celebrit“, kdysi v Glancu byly vysypané kabelky následujících:
G. Partyšová: měla tam červené Emporio Night
K. Hrachovcová: EL Intuition
L. Hůlková: Gucci Envy Me
A. Bendová: to si nejsem jistá, má to tvar Addictu, ale je to žlutohnědý, ale možná jen blbá fotka
R. Vítová: a to mě docela zarazilo: Givenchy GreenEnergy (pánská)
Z. Belohorcová: Stella

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 25.10.07 17:08

Hana Maciuchová - Gres - Cabochard

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 26.10.07 00:52

A. Geislerová - Cacharel NOA
T. Duchková - Chopard MADNESS

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.07 21:36

http://www.annickgoutal.nl/…tarbook.html

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 24.03.08 15:43

http://perfumeshrine.fortunecity.com/…itylist.html

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 56 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist