Čím se voní známé osobnosti (herečky, zpěvačky...)

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 22.10.07 23:46

Ráda čtu o tom, jaké vůně používají známé herečky, zpěvačky a jiné známé osobnosti,nejraději i s odůvodněním, proč zvolily právě tuto vůni.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 56 Další »
Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 22.10.07 23:50

Např. četla jsem, že Julia Roberts miluje Guerlaina- L´Heure Bleue, G. Paltrow zase Coco od Coco Chanel.Nicole Kidman Angela, ale teď snad dělá reklamu na nějakou jinou vůni.

Gudrun  23.10.07 08:27

Dana Medřická používala podle slov jejího syna celý život Lanvin Arpége. Hana Maciuchová má ráda Cabochard od Grés. Šinkorová Coco Mademoisellle, Talmanová Narciso Rodriguez For Her, Nesvadbová Angela.
( Samozřejmě, část z výše uvedených dam jsou známé osobnosti, část jenom známé.:P )

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 23.10.07 09:31

Markéta Hrubešová Angel,Lucie Borhyová Ralph Lauren Romance,Anna K. Ralph Lauren Polo Sport,zpěvačka ze slovenské skupiny Peha CK Be,Madonna- Hypnotic Poison (Dior), Fleurissimo (Creed), Perfect Veil (Creative Scentualization), Folavril (Annick Goutal) a klasický Youth-Dew (Estee Lauder),
Toni Braxton používá L'Eau D'Issey od Issey Miyake,Whitney Houston miluje Bulgari pour Femme,Kate Moss zbožňuje Chanel N 5,
Linda Evangelista a Helena Christensen,Giselle Bunchen,Petra Němcová klasiku - Opium od Yves Saint Laurent,Donatella Versace Blonde
Alice Bendová Mont Blanc,Barbora Seidlová Chanel Chance,Marilyn Monroe Chanel No 5.

Michelle Pfeiffer si oblíbila hned dvě vůně: Acqua di Gio od Giorgio Armani a DKNY od Donna Karan,Sharon Stone Bulgari Eau Parfumee,Catherine Zeta-Jones Coco Chanel,Melanie Griffith Must de Cartier.

Jennie Garth, u nás známá spíše jako Kelly Taylorová ze seriálu Beverly Hills 90210 preferuje lehkou a uklidňující vůni Cashmere Mist od Donna Karan,Renee Zellweger Angel,Angelina Jolie používá pouze klasickou vůni Carolina Herrera,Kim Basinger preferuje Fracas (Robert Piguet)
Cameron Diaz Happy Clinique

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.10.07 11:16

Adriena Sklenaříková Kenzo Amour, Jitka Zelenková Insolence, Madonna i Tubereuse a Narcisse Noir, Monica Belluci Habanita

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.10.07 14:01

O Madonně jsem někde četla, že má ráda taky Fracas.
Pochybuju, že všechny celebrity nosí jen jednu vůni :) Já být prachatá jako Madonna, mám parfémů plnou skříň.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Rajka  23.10.07 21:44

Madonna stopro používá i Černý narcis od Carona.

Kalista  24.10.07 08:34

ALEXANDER McQUEEN Kingdom - parfém hollywoodských filmových hvězd Julie Roberts a Sigourney Weaver. Jistě mají obě více oblíbených vůní.

Zdenka  24.10.07 09:48

V Brně na Zámečnické ul. bývala taková malá parfumérka, kde mívali různé „perličky“. Tam jsme zkoušela parfém, který si prý nechala Madonna vyrobit přímo „na míru“ a který bylo možno objednat myslím cca kolem 4000,–. Bohužel už si nějak nepamatuju, jak voněl. A ta kamenka je zrušená. Ani se nedivím, že v době internetu menší kamenky těžko přežívají.. Internetovým cenám se nedá konkurovat.

Kača  24.10.07 13:09

JÁ být prachatá jako Madonna,tak nejen,že mám doma pár místností naplněných parfémy,já bych si koupila i parfumérskou firmu,a do všeho bych jim kecala všechno očuchávala..a vyráběla si vlastní parfémy,jéé,to by byla krása:-)

kotu
Učednice 46 příspěvků 24.10.07 20:36

tak já taky přispěju, ale nevím jestli to jsou vyloženě oblíbené následujících „celebrit“, kdysi v Glancu byly vysypané kabelky následujících:
G. Partyšová: měla tam červené Emporio Night
K. Hrachovcová: EL Intuition
L. Hůlková: Gucci Envy Me
A. Bendová: to si nejsem jistá, má to tvar Addictu, ale je to žlutohnědý, ale možná jen blbá fotka
R. Vítová: a to mě docela zarazilo: Givenchy GreenEnergy (pánská)
Z. Belohorcová: Stella

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 25.10.07 17:08

Hana Maciuchová - Gres - Cabochard

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 26.10.07 00:52

A. Geislerová - Cacharel NOA
T. Duchková - Chopard MADNESS

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.07 21:36

http://www.annickgoutal.nl/…tarbook.html

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 24.03.08 15:43

http://perfumeshrine.fortunecity.com/…itylist.html

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 56 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist