Čím se voníte, když je vám smutno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4679 příspěvků 21.08.16 18:37
Čím se voníte, když je vám smutno?

Když máte splín? Přebíjíte optimistickou vůní? A jakou? Nebo máte vůni divotvornou?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 61 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1965 příspěvků 21.08.16 18:42

@Černá káva Když je mi smutno nebo mám splín, vždycky sáhnu po růžích. Růže jsou na srdce :) Rose Flash - A. Tauer, Sublime - Royal Diwan Group.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

melany
Nevyléčitelná závislačka 1042 příspěvků 21.08.16 18:48

No 5 edp

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4108 příspěvků 21.08.16 19:52

@Černá káva Alenka, mne ked je smutno, tak nikdy smutok neprebijam pre mna optimistickou vonou. Smutok viac menej podciarknem smutnou vonou. Na kazdy druh smutku mam svoje smutne vone. Smutok s nimi si viac „uzivam“. Som masochista? Neviem.

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5387 příspěvků 21.08.16 20:03

@Černá káva sáhnu po vůní přírodního charakteru - L´Ame Soeur od Divine, Kiki edp, Jicky, růžích Rose d´Eté, Mimosa 2010, Coriandre, Cabaret, apod.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Daridari
Znalkyně 437 příspěvků 21.08.16 21:02

Myslím, že smutná vôňa by mohla byť Profumum Roma Batitto......je taká jemná, nadpozemská :,(

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 7 parfémů

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1638 příspěvků 21.08.16 21:28

na smútok hlavne vetiver… takže za mňa môj vetiverový favorit LALIQUE Encre Noire(for men) 

Na poličce 128 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mirajo
Učednice 209 příspěvků 21.08.16 22:21

Perles de Lalique - melancholická, ale cítím se v ní dobře. Asi proto občas chválená.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 49 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 21.08.16 22:29

Vždy N°19

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 22.08.16 06:32

Jako micuska6 - taky si to užívám :) , takže melancholicky LAURA a pak podle druhu smutnění, nejvíc to, na co mě váží nějaké výrazné vzpomínky.

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4679 příspěvků 22.08.16 06:49

Většinu vámi uváděných vůní jsem zkoušela, některé i vlastním, ale až tak melancholické mi nepřijdou. Ale vyzkouším to.
Ještě mě napadlo, voníte se, když jdete na pohřeb ?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 61 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2727 příspěvků 22.08.16 07:58

@Černá káva ano, voním se na pohřeb. Měla jsem oblíbenou Versace Versense, měla jsem jí na pohřbu kamarádky před čtyřmi lety. Od té doby vůni nepoužívám. Na další pohřby jsem vzala vůni raději ze vzorku.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 22.08.16 09:47

keď som smutná, nevoniam sa ničím, nechám to prejsť. Nasilu nemá význam prebíjať smútok, alebo „depkovú náladu“, je to prirodzené, nemôžeme byť stále v „plusovej“ nálade. Obvykle to však rýchle prejde, je to podmienené situačne. S o to väčšou radosťou sa potom navoniam niečím zo svojej poličky.
Vlastne, keď sa nad tým zamyslím, voniam sa len vtedy, keď som úplne v pohode, aj psychicky aj fyzicky.

Na pohreby sa nevoniam ničím, práve z toho dôvodu ako uvádza Arome renet. Tiež som svojho času, keď som mala dedka v nemocnici používala Pur Blancu od Avonu, dedko krátko na to zomrel, a ja odvtedy nemôžem túto vôňu ani cítiť. Nie, žeby ma to mrzelo, je to „len“ Avon, ale princíp je podobný. Rovnako si dávam pozor čím sa voniam, keď ma čaká nejaká ťažšia situácia. Už som v inom vlákne písala, navoňala som sa na ťažkú skúšku Chloe love eau florale, a dodnes keď ju cítim, tak mi skrúti žalúdok strachom a vybaví sa mi obávaná docentka.

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Brach
Znalkyně 355 příspěvků 22.08.16 10:11

@Arome renet @mimi - mám stejně jako vy. Před časem jsme pokukovala po vůni Gabriela Sabattini (té první)…do té doby, než jsem ji cítila na jednom pohřbu a uvědomila jsem si, že je to opravdu pohřební vůně. Od té doby ji nechci.
Jinak jsem nikdy nepřemýšlela o své „smutné“ vůni…každý den se voním, na co mám náladu a to je každy den něco jiného z poličky. Ale se svými nejmilejšími vůněmi bych v nějaké takové krizové situaci byla dost opatrna a nebo si koupila uplně něco jiného.

Na poličce 17 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 22.08.16 12:18
@Černá káva píše:
Když máte splín? Přebíjíte optimistickou vůní? A jakou? Nebo máte vůni divotvornou?

Není splín jako splín.

Někdy mě přepadnou splíny ze stesku, když si uvědomím, jak moc mi chybí ti, kteří již s námi být nemohou. To se většinou zachumlám do maminčiny oblíbené vůně fialek a snažím se ve vzpomínkách vrátit se do krásných společných chvil.

Splín vyvolaný neúspěchem nebo jakýmkoliv nezdarem přebíjím vždy podle nálady i intenzity splínu. Někdy mě nakopnou výrazné květinové vůně, jindy se zase potřebuji zklidnit, a to sáhnu po vanilce s ambrou.

Jindy je to smutek vyvolaný zklamáním či zradou, a ten bohužel nepřebije žádný parfém.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist