Cindy Crawford Summer Day - stáhnuta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chelsea10
Nováček 24 příspěvků 31.08.13 13:36
Cindy Crawford Summer Day - stáhnuta?

Zdravím milé Aromačky :)

Náhodou se mi do ruk dostal vzorek vůně Cindy Crawford - Summer Day.
Opravdu mě ta vůně uchvátila, a říkala jsem si že si ji asi pořídím :)
Ale jak tak prohledávám celý google, a všechno… NIC!
Oni ji stáhly z prodeje? Proč? Krásně voní :'( Nevíte někdo kdy by se dala sehnat? Nebo neznáte nějakou podobnou vůni? Díky budu vděčná :) :hug:

Chelsea :*

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1309 příspěvků 31.08.13 13:40

Není stáhnutá, jen se už nevyrábí.

Na poličce 61 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Chelsea10
Nováček 24 příspěvků 31.08.13 13:42

Aha achjo :( To je veliká škoda ! Nevíte někdo o nějaké hodně podobné ? Díky :hug: :hug:

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Rosa N.  31.08.13 18:35

Ahoj Chelsea, co se zajímám o parfémy, taky jsem se setkávala jenom se vzorky, taky se mi moc líbí. Co je ale k dostání je pleťové mléko nebo krém v tubě, voní stejně tj.jako bezstarostný letní den, kdy je Ti krásně.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.09.13 13:34

Tuhle vůni jsem kdysi recenzovala a podobné mi připadaly Sui Dreams, Lacoste Inspiration nebo Escada Incredible Me. Zkus je. Stejné nebudou, ale třeba by aspoň trošku… :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist