Cinema YSL - obal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama  19.12.07 11:07

Ahojte, potrebovala by som poradit. Prave mi prisla Cinema objednana z internetovej parfumerky. Chcem sa len opytat, ci nahodou ju niektora z Vas nema, konkretne mi by som chcela vediet, ako vyzera obal. Pretoze ten co mi prisiel ma na jednej bocnej strane zlaty pasik, a tiez na spodnej casti. Dala som ich dolu, pretoze sa dali odlepit, islo to dolu aj s obalom a pod tym nebolo nic, akurat chybajuca medzera a bledunko bezova farba a odlepeny obal. Snad mi rozumiete. Je to tak v poriadku? Nerada by som mala v rukach „neoriginal“ a tiez nechcem nikoho obvinovat, ak ten obal ma byt taky. Inak, vona sa zda byt v poriadku, je krasna a luxusna, uplne inak sa citim ako, ked nosim napr. Inside, ktoru mam velmi rada ale slabo na mne drzi. Dakuje za rady.

Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 19.12.07 18:55

Originál, který mám, nemá žádné boční pásky, jen hladký celofán. Z které internetové parfumerie je ten s pásky? Podívej se, zda jsou ty pásky znát na fotografii z té parfumerky, ale asi těžko.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Miriama  20.12.07 08:54
zdensy píše:
Originál, který mám, nemá žádné boční pásky, jen hladký celofán. Z které internetové parfumerie je ten s pásky? Podívej se, zda jsou ty pásky znát na fotografii z té parfumerky, ale asi těžko.

Objednavala som z parfums.sk, na obrazku, ktory maju na webe nie je dobree vidiet, alel ja tam akurat ta bocna strana, na kt. by mal byt ten zlaty pasik. Tak teraz som z toho blazon

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist