Cinema YSL - obal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama  19.12.07 11:07

Ahojte, potrebovala by som poradit. Prave mi prisla Cinema objednana z internetovej parfumerky. Chcem sa len opytat, ci nahodou ju niektora z Vas nema, konkretne mi by som chcela vediet, ako vyzera obal. Pretoze ten co mi prisiel ma na jednej bocnej strane zlaty pasik, a tiez na spodnej casti. Dala som ich dolu, pretoze sa dali odlepit, islo to dolu aj s obalom a pod tym nebolo nic, akurat chybajuca medzera a bledunko bezova farba a odlepeny obal. Snad mi rozumiete. Je to tak v poriadku? Nerada by som mala v rukach „neoriginal“ a tiez nechcem nikoho obvinovat, ak ten obal ma byt taky. Inak, vona sa zda byt v poriadku, je krasna a luxusna, uplne inak sa citim ako, ked nosim napr. Inside, ktoru mam velmi rada ale slabo na mne drzi. Dakuje za rady.

Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 19.12.07 18:55

Originál, který mám, nemá žádné boční pásky, jen hladký celofán. Z které internetové parfumerie je ten s pásky? Podívej se, zda jsou ty pásky znát na fotografii z té parfumerky, ale asi těžko.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Miriama  20.12.07 08:54
zdensy píše:
Originál, který mám, nemá žádné boční pásky, jen hladký celofán. Z které internetové parfumerie je ten s pásky? Podívej se, zda jsou ty pásky znát na fotografii z té parfumerky, ale asi těžko.

Objednavala som z parfums.sk, na obrazku, ktory maju na webe nie je dobree vidiet, alel ja tam akurat ta bocna strana, na kt. by mal byt ten zlaty pasik. Tak teraz som z toho blazon

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist