Cistenie pleti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 26.10.09 11:58
Cistenie pleti

Rozmyslam, aky gel na cistenie tvare vodou si mam kupit. Pouzivate to pravidelne kazdy vecer, alebo vam staci mlieko, odlicovac, pripadne obrusky? Moj postup je taky, ze najprv si plet. mliekom vecer zotriem spinu z tvare, a odlicim oci, ale tym sa nezbavim mastnoty, preto si musim tvar vyumyvat vodou a gelom, raz do tyzdna peelingom/gommazou. Ako to robite vy, a ake gely sa osvedcili? Momentalne mam solutions pm od Avonu.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 26.10.09 13:29

Vyzkoušela jsem toho spousta, … ale už delší dobu používám a jsem s ní max. spokojená Micerální vodu od Biodermy. Nahrazuje všechny kroky, jak odličování, čístění i tonizaci… Je více druhů, já používám v červeném obalu, ale pokud se Ti mastí pokožka, tak bys měla lepší tu modrou :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 26.10.09 20:11

Používám čistící pudr od Janssenu - malé množství si rozetřu ve vlhkých dlaních a tím pak všechno (kromě očí) vyčistím. Smyju vodou a pak ještě dočistím pleťovou vodou (Janssen - na mastnou pleť) Používám už skoro rok a jsem spokojená. :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 17:36

Ta micerálka od Biodermy je skvělá. Momentálně ale používám tři věci - odličovač očí (levný od Baley, jeden z mála, který mě neštípe), odličovací mléko a tonikum od Dermacolu s okurkovým extraktem. Osvěží a krásně voní.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 30.10.09 17:41

já používám odličovací prostředky od Vichy, ale stejně si na závěr musím umýt obličej vodou, protože si po všem připadám upatlaná a olepená :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 30.10.09 18:13

Vyhovují mi hydrofilní oleje (ATOK, teď spíš Nobilis), jsem v tomto taková přírodní žena! :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 31.10.09 02:25

Skvelý je Clinique liquid facial soap mild, perfektne rozpustí make up a ostatné nečistoty, potom už len dočistím vodou micelárna Bioderma alebo exfoliačná Clinique. Inak odličovať len vodou na tampóne by sa nemalo, akurát sa nečistoty zatlačia do pórov. Teplá voda+mydlo/gél a opláchnuť už studenou, res. vlažnou vodou, aby sa póry zatvorili.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

luckyhope
Nováček 23 příspěvků 31.10.09 11:09

Já nejdříve vše odlíčím ve sprše čistící pěnou od ÜNT (a to včetně očí, vím, to by se nemělo :oops: ) případně nějakým čisticím gelíkem, třeba od Alverde. Potom ještě dočistím pleťovou vodou na smíšenou pleť.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 38 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 31.10.09 12:41
Elvira píše:
Vyhovují mi hydrofilní oleje (ATOK, teď spíš Nobilis), jsem v tomto taková přírodní žena! :lol:

Hydrofilní oleje od Atoku taky používám a maximální spokojenost. Vyhovuje mi,že s tím odlíčím jak oči,tak obličej. Samozřejmě pak použiji i tonikum…zkoušela jsem různé odličovací gely- ty mi pleť vysušují a většinou neodlíčí oči a všude mi cpou jeden na obličej,druhý na oči a to je docela finančně náročný krom pro mě jako studentku. A odličovací mléka nemám ráda, vadí mi jak musím pleť jakoby drhnout…

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 31.10.09 13:24

vixen, taky pak používám ještě pleťovou vodu.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 31.10.09 14:05
Elvira píše:
vixen, taky pak používám ještě pleťovou vodu.

Teď nevím jeslti nebudu mimo vlákno,ale používáš taky pleťovku od Atok? jaký máš typ pleti, která ti vyhovuje?já jsem max. spokojená s levandulovým tonikem.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 31.10.09 14:21

Teď zrovna mám od nobilis, ale střídám to. Měla jsem pleť.vody a mléka, mám takovou smíšenou pleť. Levandule je příjemná, měla jsem i citron, růži, hřebíček, ylang… Pak ten drahý olej s neroli, citronovomrkvový krém a všechny pleť.masky.

Violet123
Učednice 47 příspěvků 03.11.09 11:26

Vypadá to, že Boiderma je zde oblíbená! Já pořád bojuju s akné, léčila jsem snad všude a nic… Jen čištěním to lze udržet v mezích. Používala jsem La Roche, jenže změnili recept a už to není ono. V lekárně mi doporučili Boidermu, Vichy nebo Avene. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 03.11.09 11:51

Ja by som určite vyskúšala Biodermu, v rodine mám viacerých čo používajú túto kozmetiku na probl. pleť a všetci majú pozitívne výsledky, chce to len trošku času cca mesiac pravidelného čistenia a ošetrovania. Kombinácia Sebium voda+Sebium gél je super.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 03.11.09 12:02

Já jsem na akné vyzkoušela taky už snad všechno - Bioderma, La-Roche, Avene a pořád je to stejné. Lepší to bylo, jen když jsem brala hormonální antikoncepci. Teď používám na doporučení: čistící rýžový gel, tonikum a fluid od L´Occitane. Zdá se mi to malilinko lepší. Ale používám to jen necelé dva týdny. Ještě jsem dostala tip, že výborná je kosmetika Neostrata. Až budou penízky, asi něco objednám a zkusím. Máte s ní někdo zkušenosti?

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist