čistý parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 15.09.08 17:57
čistý parfém

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s používáním čistých parfémů, jaké jste měly značky atd.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.08 18:01

jenom ty nejlepší zkušenosti, ale vyhovuje mi celkem vždycky i EdP,
z čistých parfémů mám zatím jenom Narcisse Noir, Van Cleef, Infini, Chloe a Magie Noir.
Všechno, kromě Infini je nádhera, jsou decentněji než jiná koncentrace a uhlazeněji. Ta hra na kůži se může trvat hodiny, nevydavají ze seb hned všechno.
Jedině - to používáni - t´ukáním konce uzávěru na kůži, proto na to jsou vždycky v menším množství - mají víc rizika se zkazit náhodným zanesením různých cizích složek s kůži.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 15.09.08 20:58

Měla jsem jenom Fidji a to už je tak dávno, že vzpomínky jsou velmi matné, ale jedno je jisté, tenkrát, protože byl nedostatek na parfémovém trhu, jsem byla určitě spokojena :lol:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 15.09.08 21:07

Teď už dlouho žádný nemám, naposled jsem měla Armani pure parfum a byla jsem z něj u vytržení!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.09.08 21:28

Díky za vaše postřehy :D !.....Známá měla čistý parfém Poison od Diora 10 let a pořád byl v pořádku, fakt se nezkazil :P - kvalita opravdu :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 17.09.08 11:00

ja mám Coco os Chanel a je to super, akurát ju teraz nepoužívam, musí byť na to správna príležitosť, je to dosť osobitá a hlavne čisto večerná vôňa, mám ju asi 5 rokov, možno aj viac a mám k nej aj sprchový gél a telové mlieko, ich parfumácia je tak silná, že nepotrebujete ani parfém

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 04.10.08 08:08

Uvažuji o parfému Chanel No.5, máte s ním, prosím, někdo zkušenost?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25875 příspěvků 04.10.08 12:00

Je prostě krásný! Podobnější spíš EdT než EdP, ale samozřejmě lepší, hladší, s delší výdrží … :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.10.08 12:14
zdensy píše:
Uvažuji o parfému Chanel No.5, máte s ním, prosím, někdo zkušenost?

Cena je hrozná, ale investice je to asi dobrá - vydrží léta, nezkazí se.
Je to kvalita. Jestli se ti ta vůně líbí, tak si ji kup. Nejlepší je mít parfém + toaletku k tomu. No5 je vůně pro dámu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.10.08 20:03

mám dva čisté parfémy, a protože teď vůně hodně střídám, tak jsem měla obavu je začít používat, aby se nezkazily (kontakt s kůží). Ale jak čtu, obava asi není na místě.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 10.11.12 18:29

Takže jestli to dobře chápu, je tam většinou nějaký aplikační tyčinka. Původně jsem si myslela, že se koupí čistý parfém a pak se to rozředí do nejakého flakonku, ale tak to asi není, že?

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 37 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 11.11.12 09:15

Zkusenosti jen ty nejlepsi, mela jsen Fath de Fath a musel z domu, protoze to byl takovy drzak ze bych nemohla pouzivat nic jineho.

Cisty parfem a redit? To neni sirup na piti. Tvoje predstava se rovna kozichu ze ktereho pred nosenim oholis chlupy.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 11.11.12 12:22

:roll: Tak ne :D Myslela jsem to, že je to jako s těmi parfémy z Tunisu a podobně, tak jsme taky koupily s mámou parfé a radili nám abychom ho naředily. ale je pravda že ho používám tak jak je. Bojím se, že bych ho naředěním pokozila.

barbucha  11.11.12 12:30

Za ředění čistýho parfému následuje okamžitý a doživotní vyhazov z Arome a vyhnanství mezi smrdutý bezdomovce! :twisted:

Ovšem velmi pravděpodobně bude určitej rozdíl mezi tzv. čistým parfémem z Tunisu, a mezi orginálním, značkovým extraitem, koupeným buď v původním flakonku nebo tady v medvědech ;)

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 11.11.12 12:37

Noooou 8o No tak dobře už vím na co je ten čistý parfém. Takže jak si mám představit ten flakonek. Snad tam není taky taková ta blbá aplikační tyčinka (když jí vytáhnete máte vůni i na prstech), co je u skoro všech vzorečků, snad kromě jednoho, kde někoho chytrýho napadlo dát tam kuličku.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist