čistý parfém Hermés Terré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 09.01.10 10:28
čistý parfém Hermés Terré

Nezkoušel někdo? Mají ho teď např. na Elninu tester 75ml za hezkých 1 380,–.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8351 příspěvků 11.01.10 16:19

to se mi nějak nezdá :conf:

75-ti ml nálož čistého parfému za takovou cenu a ještě ke všemu testr :shock: …nemají to jen chybně uvedené :|

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 17:20

no cisty parfem to podla mna urcite nie je,, skor by som to tipoval na Edp

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 11.01.10 18:48

mám již objednané :whistle: –bud zitra nebo pozítří již bude doma poté Vám sdělím

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 11.01.10 19:51

Pokud je to verze Parfum (Extrait) Vaporisateur 75 ml - viz. obrázek, tak jde skutečně o parfém. I cena v butiku Hermés v Pařížské ulici je za toto množství 2100,– Kč, což vzhledem k cenám ostatním není až tak závratná suma. A voní skvěle :wink:

http://france.hermes.com/webapp/wcs/sto … E&nbItem=0

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 20:06

a je medzi parfemom a edt nejaky zavratny rozdiel? samozrejme okrem zrejme vacsej vydrze

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8351 příspěvků 11.01.10 20:11
cinkja píše:
Pokud je to verze Parfum (Extrait) Vaporisateur 75 ml - viz. obrázek, tak jde skutečně o parfém. I cena v butiku Hermés v Pařížské ulici je za toto množství 2100,– Kč, což vzhledem k cenám ostatním není až tak závratná suma. A voní skvěle :wink:http://france.hermes.com/webapp/wcs/sto … E&nbItem=0

nojo, tak to asi opravdu bude, to je vážně skvělý …hm,proč to takhle nechodí i u Chanelů :bang: ale zpět k Terre - jako čistý parfém to bude rozhodně nářez, když ani pouhá edt není žádný čajíček. Jsem vážně zvědavá na dojmy :o

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 20:15

ja som prave docital, ze kto ma rad vrchne tony terre- cize ostre pomarance, ma si kupit parfem,lebo tie tam vraj drzia neskutocne dlho a kto ma rad terre po rozvonani, cize take vlhke zemite tony ma ostat pri edt :D som zvedavy, ci je to tak aj v skutocnosti

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 15.01.10 15:18

Já extrait zkoušela před pár měsíci a dost se mi líbil, připadá mi takový méně sršatý než edt. Každopádně je hodně levný, což je diškrymynácija ženských jak noha a mělo by se to zakázat a Evropská unie by to měla řešit:D

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.01.10 21:03

Terre v EdT má (na mně) ku**vsky silnou výdrž a i v mrazu efektní stopu (sillage), takže bych neřešil jestli je do EdP nebo parfum - prostě to bude pecka :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 15.01.10 22:39

Tak jsem ho zkoušela na letišti Ruzyně a naopak mi přišlo, že tam ty citrusy skoro nejsou a hned to přejde do dřevita. Je ale fakt, že jsem ho cákla jen na papírek. Asi se mi tedy víc líbí EDT. Až ho zase potkám (možná bude k dostání i v obyč parfumeriích), tak si ho prsknu na ruku.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.01.10 09:41

No, s těmi obyčejnými parfumerkami to nevidím dobře. Tady v Praze naopak vůně Hermés stahují a dle informace je mají exl. prodávat jen v butiku v Pařížské :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 16.01.10 10:35
cinkja píše:
No, s těmi obyčejnými parfumerkami to nevidím dobře. Tady v Praze naopak vůně Hermés stahují a dle informace je mají exl. prodávat jen v butiku v Pařížské :conf:
ano, to mám ověřeno z více zdrojů (že voňafky H. budou akorát v putyku), jenom to nevidím tak černě s tím stahováním, myslím, že ve většině případů se ty zásoby doprodají - viz můj lednový nákup dvou Hermesů za polovic v Sephoře.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 18.01.10 14:21

Tak parfém mám doma a je to následovně: Je to opravdu Pure Parfem čili čistý parfém a dále je na něm napsáno only demonstration tester not for sale -tudíž neprodejný testovací parfém :lol:

jinak výdrž ohromná a na prostá spokojenost
jen by mohli totéž dělat i další značky :wink:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Philipos
Nováček 12 příspěvků 13.02.10 21:50

Ve vůních Hermés cítím… modelínu, nebo progresa (pastelky z dob totáče).
Terré se mi líbí, má ho tchán, ale na sobě bych ho asi nenosil.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist