čistý parfém Hermés Terré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome bublinka
Učednice 182 příspěvků 09.01.10 10:28
čistý parfém Hermés Terré

Nezkoušel někdo? Mají ho teď např. na Elninu tester 75ml za hezkých 1 380,–.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 11.01.10 16:19

to se mi nějak nezdá :conf:

75-ti ml nálož čistého parfému za takovou cenu a ještě ke všemu testr :shock: …nemají to jen chybně uvedené :|

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 17:20

no cisty parfem to podla mna urcite nie je,, skor by som to tipoval na Edp

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

morricone2209
Znalkyně 417 příspěvků 11.01.10 18:48

mám již objednané :whistle: –bud zitra nebo pozítří již bude doma poté Vám sdělím

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 11.01.10 19:51

Pokud je to verze Parfum (Extrait) Vaporisateur 75 ml - viz. obrázek, tak jde skutečně o parfém. I cena v butiku Hermés v Pařížské ulici je za toto množství 2100,– Kč, což vzhledem k cenám ostatním není až tak závratná suma. A voní skvěle :wink:

http://france.hermes.com/webapp/wcs/sto … E&nbItem=0

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 20:06

a je medzi parfemom a edt nejaky zavratny rozdiel? samozrejme okrem zrejme vacsej vydrze

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 11.01.10 20:11
cinkja píše:
Pokud je to verze Parfum (Extrait) Vaporisateur 75 ml - viz. obrázek, tak jde skutečně o parfém. I cena v butiku Hermés v Pařížské ulici je za toto množství 2100,– Kč, což vzhledem k cenám ostatním není až tak závratná suma. A voní skvěle :wink:http://france.hermes.com/webapp/wcs/sto … E&nbItem=0

nojo, tak to asi opravdu bude, to je vážně skvělý …hm,proč to takhle nechodí i u Chanelů :bang: ale zpět k Terre - jako čistý parfém to bude rozhodně nářez, když ani pouhá edt není žádný čajíček. Jsem vážně zvědavá na dojmy :o

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 11.01.10 20:15

ja som prave docital, ze kto ma rad vrchne tony terre- cize ostre pomarance, ma si kupit parfem,lebo tie tam vraj drzia neskutocne dlho a kto ma rad terre po rozvonani, cize take vlhke zemite tony ma ostat pri edt :D som zvedavy, ci je to tak aj v skutocnosti

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 15.01.10 15:18

Já extrait zkoušela před pár měsíci a dost se mi líbil, připadá mi takový méně sršatý než edt. Každopádně je hodně levný, což je diškrymynácija ženských jak noha a mělo by se to zakázat a Evropská unie by to měla řešit:D

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.01.10 21:03

Terre v EdT má (na mně) ku**vsky silnou výdrž a i v mrazu efektní stopu (sillage), takže bych neřešil jestli je do EdP nebo parfum - prostě to bude pecka :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome bublinka
Učednice 182 příspěvků 15.01.10 22:39

Tak jsem ho zkoušela na letišti Ruzyně a naopak mi přišlo, že tam ty citrusy skoro nejsou a hned to přejde do dřevita. Je ale fakt, že jsem ho cákla jen na papírek. Asi se mi tedy víc líbí EDT. Až ho zase potkám (možná bude k dostání i v obyč parfumeriích), tak si ho prsknu na ruku.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.01.10 09:41

No, s těmi obyčejnými parfumerkami to nevidím dobře. Tady v Praze naopak vůně Hermés stahují a dle informace je mají exl. prodávat jen v butiku v Pařížské :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 16.01.10 10:35
cinkja píše:
No, s těmi obyčejnými parfumerkami to nevidím dobře. Tady v Praze naopak vůně Hermés stahují a dle informace je mají exl. prodávat jen v butiku v Pařížské :conf:
ano, to mám ověřeno z více zdrojů (že voňafky H. budou akorát v putyku), jenom to nevidím tak černě s tím stahováním, myslím, že ve většině případů se ty zásoby doprodají - viz můj lednový nákup dvou Hermesů za polovic v Sephoře.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

morricone2209
Znalkyně 417 příspěvků 18.01.10 14:21

Tak parfém mám doma a je to následovně: Je to opravdu Pure Parfem čili čistý parfém a dále je na něm napsáno only demonstration tester not for sale -tudíž neprodejný testovací parfém :lol:

jinak výdrž ohromná a na prostá spokojenost
jen by mohli totéž dělat i další značky :wink:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Philipos
Nováček 12 příspěvků 13.02.10 21:50

Ve vůních Hermés cítím… modelínu, nebo progresa (pastelky z dob totáče).
Terré se mi líbí, má ho tchán, ale na sobě bych ho asi nenosil.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist