Citrusová vůně

Aja 21.07.08 15:46

Citrusová vůně

Moc prosím o radu od Vás. Stalo se mi, že jsem na ucítila nádhernou jiskřivou vůni nejspíš citrusového charakteru na dámě, kterou jsem se neodvážila oslovit a zeptat se co je to za krásnou vůni. Myslím, že vzhledem k tomu, že tuto vůni jsem zaregistrovala již dříve, nejedná se o novinku. Podobá se např. Dior Addict Fraîche (ale není tam ta hořkost) nebo Happy To Be Clinique, ale bez hrušky. Prosím poraďte co by to mohlo být .Díky moc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

estelle 21.07.08 18:20

Mozno AA MAdarine Basilic…spomedzi citrusoviek ju povazujem za jednu z najiskrivejsich a najkrajsich. Alebo Funny! - sice je korenena, ale stale velmi citrusova, alebo Image Woman-ale ta je pre niekoho neprijemna. Tazko povedat…:)

Sára 21.07.08 19:36

DKNY Woman pak me jeste napada Chanel Chance eau Fraiche

Mirka 21.07.08 19:50

když slyším jiskřivé citrusy, napadne mě Allure Homme Sport

macska 21.07.08 21:14

AA Mandarine Basilic / Pamplelune, L'Occitane Citrus Verbena, možná CK One

Aja 22.07.08 18:09

Citrusová vůně

Moc moc všem díky, Guerlainy určitě vyzkouším Eau Rochas a Cerruti-Image také.

Mitzi 28.07.08 00:33
Aja píše:
Moc moc všem díky, Guerlainy určitě vyzkouším Eau Rochas a Cerruti-Image také.

AHOJ
Eau de Rochas mám v nabídce na prodej (nová miniaturka 10 ml za 200 s krabičkou).

Podle mě nejcitrusovější vůně je Calyx od Prescriptives - miluju ho :-)

Při koupi miniaturky Rochas byh Ti poslala vzorek zdarma.

Pak je velmi citrusová cK one Electric (podle mě příliš mandarinková, ale hezká) a VV od Roberta Verina.
Jinak já používám SKORO samé ovocenky, převážně citrusové - nejvíc Nil (grepový), Pure White Linen Light Breeze (pomeranč), Roxy / cK one Summer 2007 (citrusový mix) atd.

A krásně svěží je taky Aqua Allegoria Grosellina, ta je ale rybízová :) podobně jako Sea & Sun od Dalího.

V případě zájmu o citrusovky mrkni ke mně na poličku, od většiny nabízím odstřik.
 Mitzi

Leiah 09.12.16 12:15

Dobrý den, prosím, potřebovala bych poradit dámskou citrusovou vůni s převahou citronu. Předem díky…

mmaat 09.12.16 19:48

@Leiah Annick Goutal - Eau d' Hadrien. Bohužel výdrž nic moc.

Makiiii 09.12.16 21:12

@Leiah Krásný citron najdeš v Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria (Acqua di Parma), ale výdrž také nepatří k nejlepším. Velmi podobná jí je Acqua Viva (Profumum Roma), výdrž je vynikající, ale cena zase vysoká.

L von James 17.12.16 14:23

Poradíte pánskou kvalitní citrus-fresh vůni s výdrží a obsahem nějakého drinku? Tequilla, Martini a tak dále?

Daridari 17.12.16 15:15

@L von James Krásna je Hermes Voyage d Hermes, je to unisex ale podľa mňa je viac pánska, krásna s dobrou výdržou, citrusová....­..akurát postráda asi obsah drinku. Ale odporúčam skúsiť :P

Frantatata 17.12.16 15:32

Escada: Escada pour Homme
A nedá se tady sehnat.

L von James 17.12.16 15:34

@Daridari Od Hermes se mě nelíbí lautr vůbec nic! :mrgreen: :mrgreen: Možná trochu a bylo na tom z toho všeho co jsem zkoušel nejlepší Tres Fraiche. Dřív se mi líbilo hodně toto, ale za půl hodiny to bylo na mé kůži fuč.. :poblion: :poblion: Takže něco takového v kvalitním provedení s výdrží, nejlépe niche

http://www.fragrantica.com/…en-6276.html

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist