CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 01.10.09 12:00
CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein

Opäť ďalšia odnož celkom podarenej vône. Táto je orientálne-kvetinová. Zloženie: vrch-sicílsky bergamot, ružový grapefruit, listy červených ríbezlí.
Stred-orchidea, kaktus. Základ- ambra, vanilka, červený cédr.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 03.10.09 13:45

Už zase další? Nějak se v nich už přestávám orientovat. Navíc jako jediná se mi libí ta klasická IN2U, ostatní mě nezaujaly.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 04.10.09 08:48

Vidíš, mě právě z té původní bylo nějak zle. Uvidíme no, co tohle bude. Mě se docela líbí barva flakónu a složení, ale… CK bych se asi nějak styděla mít na poličce :shock: :roll: :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 04.10.09 21:48
Širín píše:
CK bych se asi nějak styděla mít na poličce :shock: :roll: :lol: .

A proč? Není důvod :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.10.09 06:27

CK a Boss… nevím proč, určitě nějaké předsudky. Až mě nějaká jejich vůně chytí, tak proč ne, ale… zatím se tak nestalo :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Dagmar
Nováček 8 příspěvků 05.10.09 11:38
Širín píše:
Vidíš, mě právě z té původní bylo nějak zle. Uvidíme no, co tohle bude. Mě se docela líbí barva flakónu a složení, ale… CK bych se asi nějak styděla mít na poličce :shock: :roll: :lol: .

Škoda slov :roll: :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 05.10.09 13:48

No, když má v základu vanilku a ostatní přísady taky nejsou pro mě zrovna odpuzující, budu muset vyzkoušet :) , ale flakon se mi vůbec nelíbí :roll:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist