Clin d'Oeil (černá) od Bourjois

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Danan
Nováček 2 příspěvky 27.10.08 15:23
Clin d´oeil (černá) od Bourjois

Vůně mého života byla Clin D´oeil černá od Bourjois. Přestali ji vyrábět a já celá léta hledám alespoň podobnou. Poradíte mi? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 27.10.08 16:24

Dano, to jsme dvě.Bože, jak já ji milovala!! Pikantní, jemná, sexy.. dodnes marně hledám náhradu. Jenže - tu nám může poradit jen ten, kdo ji znal.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

27.10.08 16:33

Máš pravdu, byla úžasná. Často se mi stalo, že mě na ulici někdo oslovil a ptal se na název.
To si představ, že ji mám doma s pár posledními kapkami a občas přivoním, je stále NEJ.

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 27.10.08 16:40
Anonymous píše:
Máš pravdu, byla úžasná. Často se mi stalo, že mě na ulici někdo oslovil a ptal se na název.
To si představ, že ji mám doma s pár posledními kapkami a občas přivoním, je stále NEJ.

anonyme, nechceš k nám? Zaregistruj se! Jinak - marně hledám náhradu, ale po těch letech se už vzpomínka na přesné znění vůně poněkud vytrácí.

Arome Danan
Nováček 2 příspěvky 27.10.08 16:55

To jsem psala já, jenom jsem se zapomněla přihlásit :roll:

Danan
Nováček 2 příspěvky 26.11.11 21:09
Clin d´oeil

Na trhu se po letech objevily nové vůně Clin d´oeil od Bourjois. V obchodě jsem je nikde neviděla. Nevíte někdo, jestli je některá z nových vůní totožná té staré s černým víčkem, nebo kde by se to dalo zjistit?
Děkuji Dana

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 26.11.11 21:32

A kde jsi ji objevila? Můžeš sem hodit odkaz, obrázek, prosím?

albeni1  26.11.11 21:48

Na Elninu jich mají hromadu, i jinde, bohužel o většině z nich se píše, jemné ovocné sladké vůně pro mladistvé, nejspíš nic příliš zajímavého. Černou jsem ale neviděla nikde.

Danan
Nováček 2 příspěvky 27.11.11 16:52

Ahoj, já mám pořád ještě zbyteček Clin d´oeil černé. Pro mě je to boží vůně. Celá leta hledám podobnou, ale nenašla jsem. Třeba je některá z nové kolekce podobná, ale nevím, kde to zkusit.
Kdysi jsem si poznamenala, že snad obsahuje : grapefruit, zázvor, pižmo, pivoňku a kaučovník.
Pa Dana

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2629 příspěvků 28.11.11 10:01

já měla ráda zase fialový nebo i tyrkysový. Škoda…

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist